Autor Wątek: Przemek Solski  (Przeczytany 81497 razy)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #15 dnia: 05.04.2020, 22:22 »
Świetne filmiki bez "lokowania produktu".
Ostatnio mam wrażenie, że filmiki polskich "gwiazdeczek" feedera poza reklamą nie mają nic do przekazania.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 421
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #16 dnia: 06.04.2020, 11:42 »
Bez lokowania powiadasz...A mi się wydawało, że gołym okiem widać jaką firmę Przemek reprezentuje. Markę buduje się w różny sposób nie tylko waląc produktami po oczach, tym bardziej na początku kariery vlogera.
Polskich "gwiazdeczek"-czemu tak sarkastycznie?Każdy film coś ze sobą niesie ciekawego, być może Ty już to wszystko wiesz i dla Ciebie tam nic ciekawego nie ma, co nie znaczy, że dla innych jest tak samo. Sklecenie 30 min filmu z powtarzalnością 1-4 razy w miesiącu to wcale nie jest taki prosty temat, w każdej branży, a wędkarska tym trudniej, bo czasami vloger może być na rybach a nie mieć materiału, bo ryba nie współpracuje, potem jeszcze sklecić sensowny filmik, znowu czas. Zatem ja byłbym daleki od wyśmiewania kogokolwiek co kręci od dłuższego czasu filmy, byśmy mogli popatrzeć, bo to nie jest prosty i oczywisty temat. Zatem lokowaniu produktów też się nie ma co dziwić, taki kierunek rozwoju jutubowego, zwiększa się oglądalność, pojawiają się sponsorzy, pojawiają się oferty współpracy-tak to się kręci w każdej branży, wędkarskiej również. A to czas i oglądalność weryfikuje te kanały, jeśli nie niosą ciekawych treści-padną.
Sam schemat kręcenia filmów powinniśmy zostawić samemu autorowi, mamy kilka fajnych kanałów wędkarskich, niektóre mniej lub bardziej merytoryczne, niektóre wyśmiewane, jak np. kanał Lucia, że nie potrafi łowić i co z tego?Robi dobrą robotę w innych kierunkach, angażuje młodzież do rozwijania pasji, próbuje uwypuklić bzdurne przepisy PZW itd. Imho żaden kanał wędkarski zły nie jest, jeśli jest naturalny, nawet jak reklamuje jakieś produkty. Jedyne czego nie znoszę, to filmików, gdzie ryby są łowione albo na inne przynęty, a pokazywane że "te" kulaski są takie łowne, albo ryby kupione i podczepiane na hak by wystąpiły w filmie a i takie sytuacje podobno bywają :facepalm: :D

Kanał Przemka fajnie się zapowiada, ma dużo "angielskiego stylu", co w sumie wynika z warunków gdzie łowi, ale fajnie się ogląda, widać raz duszę pasjonata wędkarstwa, a dwa fachowca w tej dziedzinie. Oby tak dalej. :thumbup:

Offline piotrrd

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
  • Reputacja: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokółka
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #17 dnia: 06.04.2020, 14:54 »
Świetne filmiki bez "lokowania produktu".
Ostatnio mam wrażenie, że filmiki polskich "gwiazdeczek" feedera poza reklamą nie mają nic do przekazania.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak samo to odbieram.

Wszyscy jadą całymi watahami tam gdzie aktualnie ryba bierze.

Widać to ostatnio jaka nagonka jest na leszcze. Ta sama woda takie samo łowienie tylko inne barwy klubowo-sklepowe.

Bądź też ochy i achy na temat wędek które będą użyte maks kilka razy.


Chociaż na komercji nie łowię to filmiki tego Pana, aż ociekają wiedzą.

Brawo brawo jak dla mnie bomba.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 852
  • Reputacja: 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #18 dnia: 06.04.2020, 15:52 »
Im więcej kanałów na takim poziomie,  tym lepiej dla nas . Mi osobiście reklama produktów na tych kanałach nie przeszkadza , flirtuje i wylapuje co jest dla mnie wartościowe.  A tak jak pan Przemek powiedział że każdy ma jakieś swoje zanety i przynety . Na różnych lowiskach ryba różnie reaguje, ważniejsze jest znalezienie gdzie ona jest. Podoba mi się to jak szuka,  czyta lowisko , dużo można się od niego nauczyć.  Nie mogę się doczekać kiedy skończy się ta zaraza,  mam tyle pomysłów do przetestowania 8) :narybki:

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #19 dnia: 06.04.2020, 19:46 »


Bez lokowania powiadasz...A mi się wydawało, że gołym okiem widać jaką firmę Przemek reprezentuje. Markę buduje się w różny sposób nie tylko waląc produktami po oczach, tym bardziej na początku kariery vlogera.
Polskich "gwiazdeczek"-czemu tak sarkastycznie?Każdy film coś ze sobą niesie ciekawego, być może Ty już to wszystko wiesz i dla Ciebie tam nic ciekawego nie ma, co nie znaczy, że dla innych jest tak samo. Sklecenie 30 min filmu z powtarzalnością 1-4 razy w miesiącu to wcale nie jest taki prosty temat, w każdej branży, a wędkarska tym trudniej, bo czasami vloger może być na rybach a nie mieć materiału, bo ryba nie współpracuje, potem jeszcze sklecić sensowny filmik, znowu czas. Zatem ja byłbym daleki od wyśmiewania kogokolwiek co kręci od dłuższego czasu filmy, byśmy mogli popatrzeć, bo to nie jest prosty i oczywisty temat. Zatem lokowaniu produktów też się nie ma co dziwić, taki kierunek rozwoju jutubowego, zwiększa się oglądalność, pojawiają się sponsorzy, pojawiają się oferty współpracy-tak to się kręci w każdej branży, wędkarskiej również. A to czas i oglądalność weryfikuje te kanały, jeśli nie niosą ciekawych treści-padną.
Sam schemat kręcenia filmów powinniśmy zostawić samemu autorowi, mamy kilka fajnych kanałów wędkarskich, niektóre mniej lub bardziej merytoryczne, niektóre wyśmiewane, jak np. kanał Lucia, że nie potrafi łowić i co z tego?Robi dobrą robotę w innych kierunkach, angażuje młodzież do rozwijania pasji, próbuje uwypuklić bzdurne przepisy PZW itd. Imho żaden kanał wędkarski zły nie jest, jeśli jest naturalny, nawet jak reklamuje jakieś produkty. Jedyne czego nie znoszę, to filmików, gdzie ryby są łowione albo na inne przynęty, a pokazywane że "te" kulaski są takie łowne, albo ryby kupione i podczepiane na hak by wystąpiły w filmie a i takie sytuacje podobno bywają :facepalm: :D

Kanał Przemka fajnie się zapowiada, ma dużo "angielskiego stylu", co w sumie wynika z warunków gdzie łowi, ale fajnie się ogląda, widać raz duszę pasjonata wędkarstwa, a dwa fachowca w tej dziedzinie. Oby tak dalej.

A ja gołym okiem widzę, że nie reprezentuje żadnej firmy. Pokrowiec guru, ciuchy Preston, wędka/kosz Daiwa, kołowrotek Shimano.
Z jego ust nie padła nazwa żadnej firmy wędkarskiej.
Wolę takie podejście niż filmiki rozpoczynające się od litanii sprzętowej(co tydzień tej samej). Albo jak ktoś zachwala czinkersy, a na stoliku i haczyku Ringers ;)
I to wszystko żeby dostać parę paczek zanęty albo kijek za dwie stówki? Oglądam filmiki amatorów z UK i tam takiego pajacowania nie ma. Szanujmy siebie.
Górek nagrywa od ośmiu lat. Mimo, że handluje sprzętem jego filmiki skupiają się na technice. Gość oprócz tego, że pokazuje jak łowi to jeszcze tłumaczy dlaczego tak a nie inaczej. Mało która "gwiazdeczka" tak potrafi..


Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #20 dnia: 06.04.2020, 19:56 »


Bez lokowania powiadasz...A mi się wydawało, że gołym okiem widać jaką firmę Przemek reprezentuje. Markę buduje się w różny sposób nie tylko waląc produktami po oczach, tym bardziej na początku kariery vlogera.
Polskich "gwiazdeczek"-czemu tak sarkastycznie?Każdy film coś ze sobą niesie ciekawego, być może Ty już to wszystko wiesz i dla Ciebie tam nic ciekawego nie ma, co nie znaczy, że dla innych jest tak samo. Sklecenie 30 min filmu z powtarzalnością 1-4 razy w miesiącu to wcale nie jest taki prosty temat, w każdej branży, a wędkarska tym trudniej, bo czasami vloger może być na rybach a nie mieć materiału, bo ryba nie współpracuje, potem jeszcze sklecić sensowny filmik, znowu czas. Zatem ja byłbym daleki od wyśmiewania kogokolwiek co kręci od dłuższego czasu filmy, byśmy mogli popatrzeć, bo to nie jest prosty i oczywisty temat. Zatem lokowaniu produktów też się nie ma co dziwić, taki kierunek rozwoju jutubowego, zwiększa się oglądalność, pojawiają się sponsorzy, pojawiają się oferty współpracy-tak to się kręci w każdej branży, wędkarskiej również. A to czas i oglądalność weryfikuje te kanały, jeśli nie niosą ciekawych treści-padną.
Sam schemat kręcenia filmów powinniśmy zostawić samemu autorowi, mamy kilka fajnych kanałów wędkarskich, niektóre mniej lub bardziej merytoryczne, niektóre wyśmiewane, jak np. kanał Lucia, że nie potrafi łowić i co z tego?Robi dobrą robotę w innych kierunkach, angażuje młodzież do rozwijania pasji, próbuje uwypuklić bzdurne przepisy PZW itd. Imho żaden kanał wędkarski zły nie jest, jeśli jest naturalny, nawet jak reklamuje jakieś produkty. Jedyne czego nie znoszę, to filmików, gdzie ryby są łowione albo na inne przynęty, a pokazywane że "te" kulaski są takie łowne, albo ryby kupione i podczepiane na hak by wystąpiły w filmie a i takie sytuacje podobno bywają :facepalm: :D

Kanał Przemka fajnie się zapowiada, ma dużo "angielskiego stylu", co w sumie wynika z warunków gdzie łowi, ale fajnie się ogląda, widać raz duszę pasjonata wędkarstwa, a dwa fachowca w tej dziedzinie. Oby tak dalej.

A ja gołym okiem widzę, że nie reprezentuje żadnej firmy. Pokrowiec guru, ciuchy Preston, wędka/kosz Daiwa, kołowrotek Shimano.
Z jego ust nie padła nazwa żadnej firmy wędkarskiej.
Wolę takie podejście niż filmiki rozpoczynające się od litanii sprzętowej(co tydzień tej samej). Albo jak ktoś zachwala czinkersy, a na stoliku i haczyku Ringers ;)
I to wszystko żeby dostać parę paczek zanęty albo kijek za dwie stówki? Oglądam filmiki amatorów z UK i tam takiego pajacowania nie ma. Szanujmy siebie.
Górek nagrywa od ośmiu lat. Mimo, że handluje sprzętem jego filmiki skupiają się na technice. Gość oprócz tego, że pokazuje jak łowi to jeszcze tłumaczy dlaczego tak a nie inaczej. Mało która "gwiazdeczka" tak potrafi..


Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Może napisz nam o jakich gwiazdeczkach mówisz ?? Bo siedze w temacie dość głęboko i naprawdę nie wiem kto tak robi ??
Przemka znam osobiście i startuje również w naszych zawodach w UK :D Bardzo dobry merytoryczny wędkarz :D

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #21 dnia: 06.04.2020, 20:24 »
Dawid co by nie mówić ja osobiście się na Twoim kanale rozczarowałem. Nie jest to żaden zarzut pod twoim adresem, po prostu dużo bardziej podobały mi się Twoje stare produkcje, gdzie była pasja, szczera radość, czuć bylo to co każdego z nas pcha nad wodę, to uczucie.

Taka drogę wybrałeś, i spoko, ja Ci życzę sukcesów, i tego byś był szczęśliwy, ale Twoje nowe filmy oglądam już rzadko, i czuję tęsknotę za starym klimatem kanału.

Suba dalej trzymam przez sentyment, like dam pod filmem, ale niestety dla mnie to już nie to.

Pozdrawiam :beer:


P. S. Filmy Przemka, Luka czy Stacha to dla mnie najwyższej klasy produkcje, coś co mnie uczy, rozwija, i napędza wyobraźnię do nowych rozwiązań i testowania nowych taktyk czy technik :bravo:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #22 dnia: 06.04.2020, 21:45 »
Dawid co by nie mówić ja osobiście się na Twoim kanale rozczarowałem. Nie jest to żaden zarzut pod twoim adresem, po prostu dużo bardziej podobały mi się Twoje stare produkcje, gdzie była pasja, szczera radość, czuć bylo to co każdego z nas pcha nad wodę, to uczucie.

Taka drogę wybrałeś, i spoko, ja Ci życzę sukcesów, i tego byś był szczęśliwy, ale Twoje nowe filmy oglądam już rzadko, i czuję tęsknotę za starym klimatem kanału.

Suba dalej trzymam przez sentyment, like dam pod filmem, ale niestety dla mnie to już nie to.

Pozdrawiam :beer:


P. S. Filmy Przemka, Luka czy Stacha to dla mnie najwyższej klasy produkcje, coś co mnie uczy, rozwija, i napędza wyobraźnię do nowych rozwiązań i testowania nowych taktyk czy technik :bravo:
Szkoda, nie uważam się za żadną gwiazdę i nie uważam że robie jakąś nachalna nie szczerą reklamę. Nie będziemy tutaj u Przemka robić dyskusji bo to jego temat. Proponuję obejrzeć nowe odcinki i szczerze napisać czy jest tam jakas reklama i brak pasji... Pozdrawiam

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #23 dnia: 06.04.2020, 22:05 »
Dawid kończąc ten wątek, nigdzie nie napisałem że robisz z siebie gwiazdę albo że nachalnie coś wciskasz. Po prostu pisze o moich odczuciach względem tych starych filmów a tych od około roku czasu.

Nic do Ciebie nie mam, jesteś sympatyczny, lubię Cie i uważam za spoko gościa, ale w kwestii filmów każdy ma swoją wolność i ogląda co mu pasuje i na odwrót.

Pisze szczerze, nie jako hejt bo przecież doceniam Twoje stare produkcję i życzę Ci jak najlepiej, tylko w szczerości naszej koleżeńskiej relacji po prostu mówię że nie podoba mi się to, to i to. Nic nie wymuszam, nie obrażam Cię, po prostu jestem widzem który sobie odpuścił kanał i pisze dlaczego. Ale ja w tym wszystkim jestem najmniej ważny, niech Ci się wiedzie, odnoś sukces i realizuj się :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #24 dnia: 06.04.2020, 22:24 »
Dawid kończąc ten wątek, nigdzie nie napisałem że robisz z siebie gwiazdę albo że nachalnie coś wciskasz. Po prostu pisze o moich odczuciach względem tych starych filmów a tych od około roku czasu.

Nic do Ciebie nie mam, jesteś sympatyczny, lubię Cie i uważam za spoko gościa, ale w kwestii filmów każdy ma swoją wolność i ogląda co mu pasuje i na odwrót.

Pisze szczerze, nie jako hejt bo przecież doceniam Twoje stare produkcję i życzę Ci jak najlepiej, tylko w szczerości naszej koleżeńskiej relacji po prostu mówię że nie podoba mi się to, to i to. Nic nie wymuszam, nie obrażam Cię, po prostu jestem widzem który sobie odpuścił kanał i pisze dlaczego. Ale ja w tym wszystkim jestem najmniej ważny, niech Ci się wiedzie, odnoś sukces i realizuj się :beer:
Trudno sie czyta jak ktoś zarzuca ci brak pasjii oraz radości z łowienia. Pozdro i zdrowia przedewszytkim.

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #25 dnia: 07.04.2020, 08:07 »
Co za naród ... co za ludzie... w UK jak ktoś dostanie kontrakt to mu wszyscy gratulują w PL wystarczy podnieść jedną wędkę podać nazwę sklepu i 5 osób z 6ciu powie że się sprzedał. :facepalm:
Przemek ma raptem 5filmów ale na wszelki wypadek warto napisać o lokowaniu produktu itd.

Panowie więcej wyrozumiałości.

Łukasz Białas, Wałcz

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #26 dnia: 07.04.2020, 08:41 »
Widać że Przemek ma pojecie i wie co robi :bravo: dla niego ale czy te zestawy zanęty i przynęty sprawdziły by sie na polskich wodach PZW lub na komercjach. Bardziej chyba na komercjach jednak na PZW z pewnością mniej. Trzeba mieć na uwadze że u nas mało kto nawet na komercji w ciągu kilku minut złapie 3-4 ryby o rzece już nie wspomnę. Nic innego tylko w wodach w których on wędkuje i nagrywa filmy jest więcej ryb i w połączeniu z posiadanymi umiejętnościami jest to sukces. Jak się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline grzegorz07

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 791
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jastrząb
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #27 dnia: 07.04.2020, 09:50 »
Zobaczcie ile my piszemy wątków i po ile stron mają tematy jakie kulki polecacie, jaki pellety polecacie, jaką zanętę, jaki kij do tego czy innego. Nawet dyskusje o łowieniu do czego się sprowadzają. A ile jest tematów jak łowić jak taktyka. Czyli tego co najistotniejsze. I przykład z naszego podwórka Feeder Fans widać jaką marką chłopaki łowią. Przekazali część wiedzy swoich gości Desa i Angelo. Dlaczego używał tej zanęty jak ją przygotował, dlaczego pellet feeder ,a nie metoda. Same konkretne informacje. Jeszcze ich relacje z łowienia w ich wątku. I kanał Dawida teraz Przemka i inne podobne. Jak sobie to wyobrażacie, że będą łowić w samych gaciach kijami z leszczyny haczyk z gwoździa. Takie naturalne prawdziwe łowienie i jeszcze jakie efekty mają. Albo wszytko czego używają powinno być zamazane bo to jest nieładne lokowanie czegoś. A Feeder Fans powinni chłopakom twarze zamazać bo to wogule jet taka reklama że głowa boli. Zobaczcie pierwsze filmy Dawida jak łowił wtedy, a jak łowi teraz. To co przekazuje jest adekwatne do tego jak się rozwija. Tylko musi czymś łowić na czymś bazować. Przemek klasowy zawodnik jak sobie wyobrażacie jego łowienie na stołku z teleskopem w dresie. Mówimy w takich sytuacjach,że sprzęt nie łowi ( Było z resztą o tym tu na forum ale nie chce do tego wracać) ale trzeba powiedzieć  jest to narzędzie bez którego ani rusz. Zobaczcie ile odpowiedzi praktycznie za darmo dostajemy na temat sprzętu łowienia. A jak to wygląda od drugiej strony ile to ich pracy kosztuje, Przemek pokazuje to czego nauczył się w ciągu ostatniego tygodnia. Trzeba się cieszyć ,że komuś się chce, to my wybieramy co oglądamy i dlaczego.   

A dyskusje powinny z nimi na tematy co ciekawego pokazali, a nie co lokują. Takie moje zdanie.

Offline grzegorz07

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 791
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jastrząb
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #28 dnia: 07.04.2020, 11:17 »
Widać że Przemek ma pojecie i wie co robi :bravo: dla niego ale czy te zestawy zanęty i przynęty sprawdziły by sie na polskich wodach PZW lub na komercjach. Bardziej chyba na komercjach jednak na PZW z pewnością mniej. Trzeba mieć na uwadze że u nas mało kto nawet na komercji w ciągu kilku minut złapie 3-4 ryby o rzece już nie wspomnę. Nic innego tylko w wodach w których on wędkuje i nagrywa filmy jest więcej ryb i w połączeniu z posiadanymi umiejętnościami jest to sukces. Jak się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu

Jurek oczywiście rybostan jest decydujący w takim łowieniu. Ale niema co przesadzać z ilością ryb jaka jest potrzebna do stosowania takich takty. I nie rozgraniczał bym bardzo tego na PZW i komercje. Oczywiście jak jest pusto w wodzie za wiele nie nakombinujemy. Dla mnie decydujące jest nasze obłowienie i doświadczenie z takimi technikami umiejętność dopasowywania się do warunków. I spokojnie to co wytrenujemy na komercji sprawdzi się na PZW. W jednym filmie Przemek pokazuje zimowe łowienie na dystansie łowisz daleko masz obcierki na żyłce trzeba się cofnąć sprawdzi się tu i tu. Dla mnie trzeba łowić i trenować na komercji i PZW bez skrajnych podziałów. Taki przykład łowienia spod brzegu jeśli ktoś rozsypie puszkę kukurydzy ciężko będzie mu coś złowić jak jeszcze ryb jest mało to zero prawie murowane. Powie że takie łowienie nie sprawdza się, ale jak dobrze takie miejsce wybierze ,że może dać rybę zacznie nęcić bardzo delikatnie da czas temu miejscu ma już doświadczenie w takim łowieniu to wyniki mogą zdziwić nie jednego. Bardziej skupiamy się na zanętach kulkach zapachach smakach jeden z naszych forumowiczów zabierał nie chcę przesadzać ale z tego co pamiętam kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt przynęt. A tu Przemek pokazuje to łowienie o drugiej strony tej dającej wyniki. Zobacz ile on ma tego na półce i ile wersji z tego robi. Robi na bieżąco do sytuacji i to robi wynik na każdej wodzie. Oczywiście proporcjonalne do jej rybostanu.         

Chub

  • Gość
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #29 dnia: 07.04.2020, 12:53 »
Widać że Przemek ma pojecie i wie co robi :bravo: dla niego ale czy te zestawy zanęty i przynęty sprawdziły by sie na polskich wodach PZW lub na komercjach.

Des Shipp już chyba "odpowiedział" na to pytanie polskim wędkarzom na Batorówce ;)