Autor Wątek: Patologia u Lucia  (Przeczytany 15051 razy)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Patologia u Lucia
« dnia: 29.04.2016, 20:37 »
Temat może nie jest Wam obcy, ale źle się zaczyna dziać u naszego kolegi po kiju :/ Ostatnie dwie produkcje Lucia mają coraz mniej wspólnego z wędkarstwem, a niesmak, jaki pozostaje po jego produkcjach, będzie ciągnął się jeszcze długo :/ W roli antybohatera wystąpił Dawid, gdzie w kąciku miłosnym daje znać o sobie w swoich bardzo wysublimowanych żartach o kobietach. W najnowszej produkcji sposób wyciągania przez niego ryb woła o pomstę do nieba. Zdawało się, że po wypuszczeniu na rynek swojego produktu kanał się rozwinie i nabierze większego profesjonalizmu (mają się od kogo uczyć FTR ). Niestety chłopacy się uwstecznili :/ Szkoda wielka, bo było śmiesznie i fajnie, ale do czasu. Co Wy na to?



Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #1 dnia: 29.04.2016, 20:42 »
Zgadza się, właśnie obejrzałem flim na FB . To, co Dawidek robił z rybami przy "wypuszczaniu", to masakra! Podbierak im wysłać!
Krzysztof

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #2 dnia: 29.04.2016, 20:45 »
Podbierak mieli :) Niestety gwiazdor musiał dać czadu :/

Offline Luuki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #3 dnia: 29.04.2016, 20:47 »
To jest przykre :thumbdown: Niesmak ogromny!
Łukasz

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #4 dnia: 29.04.2016, 20:47 »
Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Lucia. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #5 dnia: 29.04.2016, 20:48 »
Podbierak mieli :) Niestety gwiazdor musiał dać czadu :/

Stwierdzili pewnie, że nie muszą go używać. Bo po co.
Krzysztof

Offline Luuki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #6 dnia: 29.04.2016, 20:50 »
Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Luka. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

Maciek chyba Lucia;)
Łukasz

Offline aro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #7 dnia: 29.04.2016, 20:57 »
Panowie i Panie, wypowiadając się na temat tego pseudo wędkarza i oglądając jego filmiki, tylko nakręcacie mu reklamę. Ignorujcie jego filmy i nie komentujcie, a za niedługo odechce mu się pajacowania.

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #8 dnia: 29.04.2016, 20:59 »
Mi od początku produkcje Lucia nie były po drodze. Chlanie nad wodą i darcie mordy to nie moje klimaty...

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #9 dnia: 29.04.2016, 21:05 »
Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Luka. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

Maciek chyba Lucia;)

Kurczę ale byk, już poprawiam ;)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #10 dnia: 29.04.2016, 21:11 »
Mi od początku produkcje Lucia nie były po drodze. Chlanie nad wodą i darcie mordy to nie moje klimaty...

Mi od początku nie pasowały krótkie filmiki na których 5 min albo lepiej to był wstęp , a film trwał 20 min :P a teraz to już w ogóle patologia.
Krzysztof

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #11 dnia: 29.04.2016, 21:20 »
Panowie i Panie, wypowiadając się na temat tego pseudo wędkarza i oglądając jego filmiki, tylko nakręcacie mu reklamę. Ignorujcie jego filmy i nie komentujcie, a za niedługo odechce mu się pajacowania.

No ja podziękuję za taką reklamę...Widzowie są coraz bardziej świadomi i domagają się produkcji, które oprócz zwykłego łowienia ryb, pokazują etykę wędkarska i obchodzenia się z rybą ! W Polsce pod tym względem nastąpił ogromny progres i prędko mu widzowie nie odpuszczą :) Jak widać gwiazdor miał focha, bo mu kącik miłosny Lucio zlikwidował, to odjebał kolejną akcję :/ Nie mam nic przeciwko produkcja z jajem, gdzie jest pewna doza humoru i dobrej zabawy nad woda.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #12 dnia: 29.04.2016, 21:23 »
Ten gość jeszcze potrafi na Rybomanii się rozstawić. Ja w jego wykonaniu widzę tylko czysty biznes, a nie hobby i propagowanie dobra w wędkarstwie.
Krzysztof

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #13 dnia: 29.04.2016, 22:41 »
Ja tej bandy pseudo wędkarzy od początku nie oglądałem i nie będę oglądał. Nic z tych filmów się bym nie nauczył. Ale oglądałem tylko jeden i po kilku minutach włączyłem bo te ich "imprezy" nad wodą to nie dla mnie

Pozdrawiam Dominik

~Dominik

Offline alexart

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 615
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Patologia u Lucia
« Odpowiedź #14 dnia: 29.04.2016, 22:58 »
Ja już dawno przestałem oglądać. Za dużo hałasu, za mało wędkarstwa :thumbdown:
Artur