Autor Wątek: Problemy z operatorami tel.  (Przeczytany 4702 razy)

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 230
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #15 dnia: 05.08.2016, 13:35 »
Też mam telefon na kartę i bardzo mi to odpowiada. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja w przyszłym roku, bo będzie obowiązek zarejestrowania numeru przy telefonach na kartę i operatorzy zgromadzą w ten sposób furę danych osobowych.

Obowiązek zarejestrowania numeru już działa na świeżo kupionych kartach startowych.
Nie nawiążesz żadnego połączenia jeśli nie zarejestrujesz karty sim.
Paweł.

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #16 dnia: 05.08.2016, 13:52 »
Dobry smartfon to komputer. Robi zdjęcia, ma potrzebne aplikacje, dużo pamięci i dostęp do internetu. Ja wykorzystuje smartfon również w pracy.
Zbyszek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #17 dnia: 05.08.2016, 17:39 »
Zawsze aneks jest od zakończenia umowy. Nie wiedziałeś?
No własnie, że nie zawsze :-)
W tym caly problem.

A jesli chodzi o smartfon to więcej korzystam z netu i aparatu niż z telefonu.
:-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline wiksa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #18 dnia: 05.08.2016, 19:26 »
Ostatnio chcialem wziac nowy telefon dla ojca przy przedluzaniu umowy z T-mobile. Zadzwonilem do nich z pytaniem na jakich warunkach moge wziac interesujacy mnie model i co mi zaproponuja jako stalemu klientowi. Kobieta z BOA przedstawila mi oferte, ktora wydawala sie korzystna (10zl nizszy abonament z racji tego ojciec ma 2 numery u nich). Poprosilem ja o telefon na nastepny dzien, bo ojca nie bylo akurat w domu, w dniu w ktorym dzwonilem. Babka oczywiscie zgodzila sie i poinformowala, ze zadzwoni do mnie nastepnego dnia o ustalonej godzinie.
Na drugi dzien czekam z ojcem na telefon i nic. Minela godzina od ustalonego terminu rozmowy i zero kontaktu z ich strony. Postanowilem zadzwonic samemu.
Tym razem zostalem polaczony z jakims facetem z BOA. Przedstawilem mu oferte jaka mi poprzedniego dnia zaproponowano i pytam dlaczego nikt do mnie nie zadzwonil. Na to gosc z BOA odpowiedzial, ze w dniu obecnym znizka 10zl wynikajaca z posiadania 2 numerow juz nie obowiazuje i to pewnie przez to nikt sie ze mna nie kontaktowal. :o Zapytalem sie jak to jest, ze wczoraj mi cos zaproponowano, a dzisiaj mialem w zasadzie tylko podjac decyzje czy przedluzam umowe czy nie na proponowanych warunkach. Gosc szedl w zaparte, ze jak oferta przestaje obowiazywac z dnia na dzien, to nie mozna podpisac nowej umowy na proponowanych wczesniej warunkach.
Poirytowany zapytalem o mozliwosc odwolania sie do nagrania poprzedniej rozmowy, bo przeciez rozmowy w BOA sa nagrywane. Operator poinformowal, ze takie cos nie jest powodem do złożenia reklamacji i w tym momencie nie mozna nic wiecej zrobic. Wkurzylem sie i zrezygnowalem z przedluzania umowy na warunkach jakie mi facet zaproponowal.

Po pol godzinie zadzwonilem jeszcze raz do BOA. Tym razem trafilem na kobiete, ale inna niz dzien wczesniej. Znowu pytam jaki abonament mi moga zaproponowac z telefonem, ktory mnie interesuje. Operatorka podaje mi ten sam abonament co pol godziny wczesniej zaproponowal poprzedni operator, ale ze znizka 10zl wynikajaca z posiadania 2 numerow. Jeszcze podobno jak powiedziala, potwierdzila mozliwosc przyznania tej znizki u swojego szefa. Dodatkowo poczatkowo chciala mi zaproponowac umowe na tych warunkach na 36 miesiecy, ale po potwierdzeniu u szefa mozliwa byla umowa na 24 miesiace, wiec w tym momencie lepiej dla mnie.

W koncu dostalem to co mi na poczatku proponowano. Nie wiem od czego to zalezy. Czy facet w BOA, z ktorym rozmawialem byl niedoinformowany, czy chcial mnie po prostu naciagnac na cos mniej korzystnego. W tym momencie widac, ze rozmawiajac z roznymi osobami mozna miec zaproponowane rozne warunki. Jak cos wydaje sie byc niekorzystne na poczatku, warto zadzwonic jeszcze raz i probowac ugrac cos na swoja korzysc.
Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #19 dnia: 05.08.2016, 19:26 »
Racja. Przy przedłużaniu umowy walcie w ciemno do biura utrzymania klienta. Tam dostaniecie najlepsza umowę.
Trzeba przejść przez wszystkie 3  kręgi.
Najpierw dzwonia że standardową ofertą przedłużenia umowy. Tuż przed końcem dotychczasowej rzucą jakieś promocje.
Ale najlepszą ofertę dostaniecie w BUK.
A smartfon toctylko net i aparat
Marcin

Offline wiksa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #20 dnia: 05.08.2016, 19:33 »
Tu jeszcze mam screena ze znizka jaka proponuja stalym abonentom.
Marcin

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #21 dnia: 05.08.2016, 20:20 »
Dajcie spokój :P

Nie wiem czy dinozaur ze mnie,ale na takie przeboje to bym się nie pisał ???
Czesiek

Offline Dyrek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Alwernia
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #22 dnia: 05.08.2016, 22:17 »
Nigdy więcej pętli na szyi w postaci abonamentu.  Telefon "wzięty, " w ramach umowy spłacasz w abonamencie jak bys go wziął na raty w parabanku z ceną, w przypadku zerwania umowy wziętą z kosmosu. Tylko prepaid -płacę ile potrzebuję , extra pakiety netu,  wszysto według potrzeb elastyczniei wolnosc, wolność - zmieniam operatora kiedy chcę i zawsze bonus za przeniesienie nr  (zdarzylo mi sie zmieniac operatora bo akurat byl remont przekaźnika i miala byc dwutygodniowa przerwa) A zaoszczedzone piniazki wydaje na pożądany aparacik

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #23 dnia: 05.08.2016, 22:23 »
Od bodajże? 4 lat mam prepaid w Play. Rok ważności konta,i dodatkowo,okresowe po doładowaniu,darmowe sms i rozmowy.Ile to już miałem telefonów od BOK. Z super ofertami.Trzymam się swego. Puki kasa na koncie,puty,  usługi.Jasno i przejrzyście. Telefon w domu zawsze jakiś się znajdzie. Ma pisać i dzwonić. Dobrze? szukam gdzie indziej. ;)
Arek

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #24 dnia: 06.08.2016, 16:41 »
Dobry smartfon jest potrzebny kiedy ktoś prowadzi biznes w internecie. Jestem w takiej sytuacji i ciężko by było, jeśli w ogóle dałbym radę.
Chcesz mieć kontakt z klientami, dostawcami i kontrolę nad tym co się dzieje w firmie. Większość dnia spędzam z dala od komputera a wszystkie sprawy załatwiam przez telefon.

Chciałem odpowiedzieć Wonski81 ale cytowanie na forum mnie przerasta. Nie chciałem cytować całej wypowiedzi.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #25 dnia: 08.08.2016, 09:12 »
Poza tym na smartfony jest tapatalk i dostęp do forum :)
O tym nie wolno zapomnieć. 
Marcin

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z operatorami tel.
« Odpowiedź #26 dnia: 08.08.2016, 09:19 »
Dobry smartfon jest potrzebny kiedy ktoś prowadzi biznes w internecie. Jestem w takiej sytuacji i ciężko by było, jeśli w ogóle dałbym radę.
Chcesz mieć kontakt z klientami, dostawcami i kontrolę nad tym co się dzieje w firmie. Większość dnia spędzam z dala od komputera a wszystkie sprawy załatwiam przez telefon.

Chciałem odpowiedzieć Wonski81 ale cytowanie na forum mnie przerasta. Nie chciałem cytować całej wypowiedzi.

Dzięki ;) To do mnie dociera,faktycznie może być to przydatne urządzenie w takim wypadku...
Czesiek