PRZYNĘTY i ZANĘTY > Przynęty

Sztuczne ziarna konopi

<< < (2/9) > >>

Azymut:

--- Cytat: Kozi w 24.10.2020, 21:19 ---
--- Cytat: Azymut w 24.10.2020, 20:50 ---
--- Cytat: Kozi w 24.10.2020, 20:33 ---A co miałoby być atrakcyjne dla ryb w takiej sztucznej konopii? Ani to kolorowe, kształtu też ciekawego nie ma, nie występuje naturalnie w wodzie...

--- Koniec cytatu ---

Myślałem w kontekście wagglera przy nęceniu proca prawdziwymi ziarnami.

--- Koniec cytatu ---
Ja raczej dałbym na haczyk coś wyróżniającego się, ziarnko kukurydzy.

--- Koniec cytatu ---

Masz pełna rację, ale sztuczna przynęta ma to do siebie że może leżeć w pudełku, jeść nie woła, a może być strzałem w 10 w pewnych okolicznościach :)

Azymut:

--- Cytat: Morgoth13 w 24.10.2020, 21:10 ---https://enterprisetackle.co.uk/?s=hemp - są wersje tonące i pływające.



--- Koniec cytatu ---

Super, leci mistrzu :thumbup: :beer:

Azymut:
Konopie zamówione, wziąłem tonące. Jak przyjadą to opiszę w kilku słowach co i jak oraz później, po pierwszych kilku wypadach nad wodę :beer:

KamilR:
Mnie zawsze zastanawia przy tego typu przynętach co się stanie jak ryba to zje. A może po prostu wypluje jeżeli stwierdzi, że nie mozna tego zmiażdżyć zębami ?? Co o tym sądzicie, ja osobiście jestem negatywnie nastawiony do tego typu przynęt.

Mosteque:
To są raczej marginalne przypadki, by ryba to zjadła. Przeważnie sztuczna kuku/robak/ziarno wisi na włosie lub haku. Rzadko zostają w wodzie. A do wody wpada tyle cudów wytworu człowieka, że te nasze sztuczne przynęty, które akurat spadną z haka/włosa i w wodzie zostaną, to nie jest nawet promil sztucznych rzeczy, które ryby zjadają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej