MEDIA i MULTIMEDIA > Kącik literacki

Druid zmarł

<< < (14/14)

zajcu:
Pogrzeb jest 12.01. O godzinie 9:00 Knurów ulica Zwycięstwa 71 44190 Knurów. Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata.

Druid:
Witam Panowie,
Tu Magdalena córka Druida, chciałabym Wam bardzo podziekować za pamięć o Tacie, piekne kwiaty i wszystkie te miłe słowa.
Dziekuje Wam za przybycie na pogrzeb.
Bardzo mi go brakuje.
Pozostalo mi wiele sprzetu wedkarskiego po tacie, czy ktos bylby zainteresowany zakupem? Wedki, akcesoria (bardzo dużo nowych), podbieraki itp...
Tez chadzalam z tata na ryby ale nie ma kto mi juz pomoc jak wszystko poplacze.
Pozdrawiam
 

toked:

--- Cytat: Druid w 25.01.2021, 17:07 ---Witam Panowie,
Tu Magdalena córka Druida, chciałabym Wam bardzo podziekować za pamięć o Tacie, piekne kwiaty i wszystkie te miłe słowa.
Dziekuje Wam za przybycie na pogrzeb.
Bardzo mi go brakuje.
Pozostalo mi wiele sprzetu wedkarskiego po tacie, czy ktos bylby zainteresowany zakupem? Wedki, akcesoria (bardzo dużo nowych), podbieraki itp...
Tez chadzalam z tata na ryby ale nie ma kto mi juz pomoc jak wszystko poplacze.
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Pani Magdaleno już napisałem wiadomość prywatną do Luka i czekam na odpowiedź, może coś wspólnie da się zrobić.

Mosteque:
Cześć, Małgosiu!

Na pewno pomożemy Wam z wyceną i późniejszą sprzedażą sprzętu.

Trzymaj się ciepło w tych przykrych chwilach.

Michał

maksz100:
Wchodzę na forum, bo mnie dawno nie było i chce zobaczyć, czy Druid cos napisało i spotykam takie cos...
Jestem chyba ostatnią osobą z którą Druid wędkował w miarek aktywnie(potem brak czasu)

Najpierw zmarła mi Matka... Teraz dowiaduje się o druidzie, który sprzedał mi wszystkie sekrety swojej "beczki"
ten rok jest tragiczny...


Przepraszam za taki odkop, ale musiałem...

Zdjęcia @matheo to ostanie ryby jakie "razem" łowiliśmy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej