TECHNIKI WĘDKARSKIE > Grunt

Łowienie z sygnalizatorem elektronicznym

(1/9) > >>

Artur Kieljan:
Witam serdecznie . Mam pytanie czy można łowić na metodę za pomocą wędek brzanowych korum na zwykły metodowy podajnik z alarmem elektroniczym ?

Mosteque:
Udzielam Ci pozwolenia ;)

A tak na poważnie - wiele osób tak robi z dużymi podajnikami. Takie skrzyżowanie metody z zestawem karpiowym.

Opos:

--- Cytat: Artur Kieljan w 05.05.2021, 08:37 ---Witam serdecznie . Mam pytanie czy można łowić na metodę za pomocą wędek brzanowych korum na zwykły metodowy podajnik z alarmem elektroniczym ?

--- Koniec cytatu ---
Mam znajomego który zwykle feedery stawia na rodpodzie z sygnalizatorami i hangerami, bo on przy kijach nie wysiedzi a ze mu sie metoda podoba i wędki feederowe, to tak sobie to wykombinował :)

fishunter1990:
Ja tylko tak łowię na metodę :).

Jarekb11:

--- Cytat: Artur Kieljan w 05.05.2021, 08:37 ---Witam serdecznie . Mam pytanie czy można łowić na metodę za pomocą wędek brzanowych korum na zwykły metodowy podajnik z alarmem elektroniczym ?

--- Koniec cytatu ---
Pewnie że można tylko taką karpiówką czy brzanówką cw 150 g niezbyt będzie sie rzucać zwykła metodą 20-40 g.
Na rynku masz podajniki Typu XL,mega itd jak zwał tak zwał , wiele firm takie robi https://sklepdrapieznik.pl/829-koszyki-i-formy-method-feeder/s-32/rozmiar-xl ,raz że duże to i więcej towaru sie zmieści a dwa to ciężar większy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej