Autor Wątek: Nytro od Sonik  (Przeczytany 8547 razy)

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #15 dnia: 08.02.2023, 06:28 »
Ja skusiłem się filmem i szukałem kosza z uchwytem ;). Niestety nie znalazłem. Poczekam, aż się trochę rozkręcą.

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 506
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #17 dnia: 10.02.2023, 07:56 »
Małe ciekawe uzupełnienie. Z rozmów ze sprzedawcą z jednego ze sklepów, które będą oferować wędki Nytro wynika, że wędki Nytro zbudowane są o te same blanki co drogie modele Prestona (Pascal Vermeulen był w przeszłości konsultantem w Preston Innovations). Jakość wykonania wędek ma być bardzo dobra. Poczekamy zobaczymy...
Marcin

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #18 dnia: 10.02.2023, 12:17 »
Małe ciekawe uzupełnienie. Z rozmów ze sprzedawcą z jednego ze sklepów, które będą oferować wędki Nytro wynika, że wędki Nytro zbudowane są o te same blanki co drogie modele Prestona (Pascal Vermeulen był w przeszłości konsultantem w Preston Innovations). Jakość wykonania wędek ma być bardzo dobra. Poczekamy zobaczymy...

Szczerze mówiąc wątpię lub jest to jakieś spore naciągnięcie faktów. O ile na rynku bywają perełki, czyli wędki w klasie cenowej budżet a jakościowo półkę wyżej, tak nie sądzę by było to możliwe by przeskoczyć się dało o kilka półek cenowych, chociażby ze względu na ceny materiałów zastosowanych do budowy. Coś na zasadzie starego seata ibizy co miał SYSTEM PORSCHE, czy kupując taką ibizę dostawałeś porsche? ;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #19 dnia: 13.02.2023, 18:53 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #20 dnia: 25.04.2023, 21:41 »
Miał już ktoś okazję oglądać na żywo wędki i kołowrotki Nytro? Interesuje mnie Impax Pellet Wagler i Impax 4000.
Dziękuję

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #21 dnia: 26.04.2023, 00:31 »
Oglądałam, robiłam kilka podejść czy to na targach czy w Trotce i jak na ten budżet to nie ma się czego czepić. Wagglery jak przystało na Angliki dołują bardziej, takie ołóweczki te Impaxy, fajnie leżą w dłoni, lekko. Co do kołowrotków, cena do jakości adekwatna, sa producenci gdzie za podobną jakość i wnętrze cenowo zaczynają od 4ki z przodu… Generalnie w tej cenie godny zestaw, sama o takim myśle właśnie pod wagglerka tylko troszkę rozglądam sie jednak za długością 3,6m i nadal sie zastanawiam czy potrzebuje łowić wagglerem, czy nie obskocze po prostu tej techniki feederkiem.
Ania

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #22 dnia: 26.04.2023, 05:54 »
Oglądałam, robiłam kilka podejść czy to na targach czy w Trotce i jak na ten budżet to nie ma się czego czepić. Wagglery jak przystało na Angliki dołują bardziej, takie ołóweczki te Impaxy, fajnie leżą w dłoni, lekko. Co do kołowrotków, cena do jakości adekwatna, sa producenci gdzie za podobną jakość i wnętrze cenowo zaczynają od 4ki z przodu… Generalnie w tej cenie godny zestaw, sama o takim myśle właśnie pod wagglerka tylko troszkę rozglądam sie jednak za długością 3,6m i nadal sie zastanawiam czy potrzebuje łowić wagglerem, czy nie obskocze po prostu tej techniki feederkiem.
Tylko czy ktoś testował to... przypominają mi się kołowrotki garbolino gold które miały być takie super 😆

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #23 dnia: 26.04.2023, 07:50 »
..... nadal sie zastanawiam czy potrzebuje łowić wagglerem, czy nie obskocze po prostu tej techniki feederkiem.
Aniu dziękuję, mam taki sam dylemat, jestem niestety zakupoholikiem i lubię nowe rzeczy.  Nytro i wizualnie i koncepcyjnie bardzo mi się spodobało. Często wchodząc na rynek sprzęt startuje w niższej cenie i po umocnieniu pozycji dostaje +50%.
Doputam jeszcze o wielkość kołowrotka, rozmiar 4000 od Nytro to takie prawdziwe 4, czy bardziej 3000 i do kija 330 brać 5k?
Dziękuję.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #24 dnia: 30.04.2023, 11:36 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 632
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #26 dnia: 30.04.2023, 23:03 »
..... nadal sie zastanawiam czy potrzebuje łowić wagglerem, czy nie obskocze po prostu tej techniki feederkiem.
Aniu dziękuję, mam taki sam dylemat, jestem niestety zakupoholikiem i lubię nowe rzeczy.  Nytro i wizualnie i koncepcyjnie bardzo mi się spodobało. Często wchodząc na rynek sprzęt startuje w niższej cenie i po umocnieniu pozycji dostaje +50%.
Doputam jeszcze o wielkość kołowrotka, rozmiar 4000 od Nytro to takie prawdziwe 4, czy bardziej 3000 i do kija 330 brać 5k?
Dziękuję.

Ciężko powiedzieć, ale wejdź na ich Facebook tam maja podpięte pod wędki i tak najłatwiej ocenić Ci będzie. Dodatkowo jeszcze jak już jesteśmy przy nowych markach na rynku i pellet wagglerach to zaczyna do mnie przemawiać Frenzee bo maja wagglera 3,6m a tez Anglik. Będę nim miał okazje pomachać wiec napisze jak uda się to zrobić 🙌
Ania

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 632
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #27 dnia: 05.05.2023, 21:28 »

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 632
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #28 dnia: 10.05.2023, 20:55 »

Offline ma1234

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nytro od Sonik
« Odpowiedź #29 dnia: 11.05.2023, 23:27 »