SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Półka boczna do kosza Matrix S36 Superbox

(1/5) > >>

Snupson:
Witam serdecznie,

Mam pytanie którą półkę boczną do kosza wybrać.
Mam kosz Matrix jak w tytule.
Jeśli chodzi o wybór to biorę pod uwagę wszystkie półki dostępne na rynku. Fajnie gdyby wszystko było pod kolor (Matrix) ale nie jest to warunek konieczny. Warunkiem koniecznym jest za to aby nie miała ona dodatkowych nóg. Po prostu aby była zakładana na kosz i podtrzymywała się ‚sama’.
Pierwsze pytanie które eliminuje kilka półek to: czy musi ona mieć parawan? Jak się Wam to sprawdza? Mam zestaw pojemników EVA od Matrixa i zastanawiam się czy w lato, czy też w deszcz lub wiatr nie wystarczy zamknąć tego wieczka na suwak? Czy jednak parawan czy pokrywa jest niezbędna?
Druga sprawa to: bardzo ważne dla mnie jest aby mieściła się ona w mojej torbie, w przedniej kieszeni. Mam Matrix Ethos Carryall Bag i przednia kieszeń ma 60x45 cm Ale jeśli mierzymy to po szwach. Stąd również kilka półek odpada ze względu na rozmiary. A nie chciałbym aby były one na tzw. Wcisk.
Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

Herman:
Szukałbym wśród Matrix i Preston. Obie firmy mają modele samonośne, tutaj Matrix:
//www.youtube.com/watch?v=9ME3qOVfSlU
Parawan zwiększa gabaryt przy pakowaniu, przechowywaniu itd. Jednocześnie bardziej chroni przed deszczem i słońcem niż wieczka naszych pojemniczków. Parawany da się odczepić, można łowić z , można bez - do wypróbowania. Szedłbym w Matrixa, jak nie wejdzie do MAtrix CarryAll - odeślesz.

Snupson:
Dziękuję za odpowiedź.
Właśnie o to mi chodzi, chciałbym żeby ktoś wprost powiedział mi czy w naszych warunkach jest sens parawanu czy jest to zbytek?
Myślałem też o prestonie Stormshield.
Póki nie ma problemu z włożeniem do torby to gabaryty nie grają roli. To i tak jeździ samochodem.
Mógłbym prosić w więcej opinii Panowie ? Dzięki !

Mosteque:
Parawan się bardzo przydaje na słońcu, jeśli na półce trzymamy przynęty/zanętę.

Snupson:
Okej.
Czyli uderzać w coś typu Preston Stormshield czy też Matrix Self Supporting side Tray w rozmiarze L i dokładać do tego parawan? Myślę że łatwiejsze do zapakowania będzie to pierwsze a nie półka i dodatkowy parawan. Proszę o opinie użytkowników. Dziękuje bardzo za pomoc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej