PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Tanie zanęty

(1/7) > >>

markus383:
Cześć.
Od tego roku ruszam nad wodę z feederami (pierwszy raz w życiu na poważniej).
Szukam, w związku z tym, niedrogich zanęt. Do method mam pellet 2 mm i na cały sezon, prawdopodobnie, mi wystarczy. Chciałbym kupić coś do koszyka. Kiedyś widziałem jakieś zanęty na All...o za 20 zł za 5kg. Na papierze wyglądały dobrze. Niestety jednak zniknęły.

Macie może jakieś tanie zanęty, które są warte sprawdzenia?

Zależy mi oczywiście na w miarę tanich i z jak najmniejszą zawartością bułki tartej :)

Pozdrawiam,
Mateusz :)

logan:
Siema,
Jak zaczynałem z MF, to kupowałem zanęty od Matchpro (zielone), ale jak zaczęli walić same odpady piekarnicze i cukiernicze to przesiadłem się na Sonu. Przy metodzie nie idzie aż tak dużo zanęty (chyba że łowisz co np. weekend), więc nie ma co kombinować. Podobno Champion jest dobry, ale nie testowałem, cenowo wychodzi nieźle.
Czytaj składy!

JacekB:
Spróbuj zrobić sobie sam,jeśli masz dobry pelet 2mm to wykorzystaj go jako bazę ,a reszta to już od ciebie zależy i co preferują twoje zbiorniki.Obejrzyj film Luka on fajnie tam tłumaczy jak zrobić „konkret”w super cenie,jeśli chodzi o zanęty w moim przypadku wszystkie robię sam,zależy jaka pora roku i jaka metoda połowu.Przygotowania zanęt budują lepszy fan wyjazdu gdy widzisz jak inni patrzą jak ty doisz

Tu masz film: //www.youtube.com/watch?v=KOKDMhHzpcE
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Azymut:

--- Cytat: markus383 w 05.02.2024, 07:55 ---Cześć.
Od tego roku ruszam nad wodę z feederami (pierwszy raz w życiu na poważniej).
Szukam, w związku z tym, niedrogich zanęt. Do method mam pellet 2 mm i na cały sezon, prawdopodobnie, mi wystarczy. Chciałbym kupić coś do koszyka. Kiedyś widziałem jakieś zanęty na All...o za 20 zł za 5kg. Na papierze wyglądały dobrze. Niestety jednak zniknęły.

Macie może jakieś tanie zanęty, które są warte sprawdzenia?

Zależy mi oczywiście na w miarę tanich i z jak najmniejszą zawartością bułki tartej :)

Pozdrawiam,
Mateusz :)

--- Koniec cytatu ---

Zanęta do koszyka, interesuje Cię gotowiec czy własnoręcznie zrobiona także?

grzegorz88:
Matchfishing Bronze 40zl za 2kg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej