ADMINISTRACJA > Administracja i regulamin forum

Koledzy, którzy zmienili nazwę użytkownika

<< < (2/3) > >>

krynio:
Jeśli można, bardzo bym prosił o zmianę nicka na "krynio" albo "krynioo".

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :)

DarekM:
Toś sobie Mateusz roboty narobił, teraz już wszyscy wiemy, że jest możliwość zmiany nicka ;D :beer:

Mosteque:
Darek, Mateo ten post zamieścił w 2016. Jak widać, dużo zleceń nie ma... :D

Mateo:

--- Cytat: Piotr Bogdanowicz w 04.02.2016, 02:19 ---Mateusz jest to szanujące się forum wiec proszę o zmianę mojego nicka na imię i nazwisko tak jak napisałem ci w prywatnej wiadomości
Piotr Bogdanowicz

--- Koniec cytatu ---
Tak też zrobiłem w 2016 roku.
Zaś w 2020 roku pojawił się na forum nowy użytkownik aktywnie biorący udział w naszych - pasjonat (nie morderca)
Okazuje się, że to właśnie kolega Piotr Bogdanowicz korzystający z drugiego konta, mimo że nasz regulamin mówi:

--- Cytuj ---§5.
Zakazane jest tworzenie wielu kont przez jednego użytkownika oraz usuwanie kont i rejestrowanie nowych przez tego samego użytkownika bez powiadomienia o tym administracji forum.
W uzasadnionych przypadkach administrator może połączyć konta, jeśli użytkownik posiada więcej niż jedno konto.
--- Koniec cytatu ---

No to jak to jest z tym szanowaniem się?

Piotr Bogdanowicz:
MATEO zapomniałem hasło... więc możesz usunąć to konto ... ewentualnie przypomnij hasło do tamtego a to konto usuń, forum czytam z ciekawością czasem, czasem odpowiem na coś ale nie udzielam się z powodu braku czasu ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej