PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Jak przygotować skuteczny miks do Metody?

(1/218) > >>

Luk:
Dyskusja ta dotyczy miksu do Metody. Ja bazuję na własnej mieszance, która sprawdza się w każdych warunkach praktycznie. Podstawą jest zanęta na bazie mączek rybnych i mielonych pelletów - Match Method Mix z Sonubaits'a i mielone konopie. Wypełniaczem jest zwykła tania zanęta zmielona drobno i jakieś dodatki. Jest to pole do popisu dla każdego i naprawdę można daść się 'ponieść' wyobraźni!

Tradycyjne zanęty ze sklepu wędkarskiego są słabe! Nie dajcie się też naciąć na zanęty typu 'carp Method' - bo służą do czegoś innego i mają w składzie zbyt grube składniki, z dodatkiem kleju na dodatek...

Tu jest filmik o tym, jak wygląda mój miks i jak go robię - https://splawikigrunt.pl/filmy/filmy-instruktazowe/jak-przygotowac-skuteczny-miks-do-metody

prabek82:
Może głupie pytanie, ale jak znaleźć w Anglii młynek do kawy, jak angole go nazywają?

Luk:
Coffee grinder - to chyba tego szukasz... Są we wszystkich sklepach AGD...

prabek82:
Polecisz jakiś lub podpowiesz czym się kierować przy zakupie? Ten na Twoim filmiku jaki jest?

Luk:
Wszystkie mają ten sam rozmiar i pojemność. Szukałem jakiegoś wiekszego - nie znalazłem. Dlatego najlepiej kupić najtańszy. Z tego co pamiętam za swój dałem 18 funtów. Spoko mieli ale się zagrzewa. No ale chyba wiekszośc taka będzie... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej