MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze filmy

Propozycje i pomysły na kolejne filmy Luka

<< < (27/27)

email:
Przeglądam kanał Luka i mało jest łowienia w jesienną porą. Fajnie by było zobaczyć jak łowisz późną jesienią, np. listopad na standardowy zestaw gruntowy (koszyk). Jaka taktyka, rodzaj zanęty i przynęty...

Pomijam, że najchętniej zobaczył bym Cię w akcji na czystej, głębokiej wodzie :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Luk:

--- Cytat: Drgająca Szczytówka w 27.09.2017, 08:41 ---@Luk codziennie wchodzę na YT z nadzieją że kanał Luk'a dodał nowy film od długiego czasu nic nowego nie ma :( proszę o film :beg: :D

--- Koniec cytatu ---

Przeżywam sporą zmianę w życiu, przeprowadzka do innego miasta, remont. Ale juz komo stacjonarny odpalony, remoncik powoli się kończy, więc coś wkrótce wrzucę :D


--- Cytat: email w 26.10.2017, 15:44 ---Przeglądam kanał Luka i mało jest łowienia w jesienną porą. Fajnie by było zobaczyć jak łowisz późną jesienią, np. listopad na standardowy zestaw gruntowy (koszyk). Jaka taktyka, rodzaj zanęty i przynęty...

Pomijam, że najchętniej zobaczył bym Cię w akcji na czystej, głębokiej wodzie :)

--- Koniec cytatu ---

W UK trudno o głęboka wodę. Taka specyfika kraju. Angole kopiąc żwirownie lub wydobywając piasek, nie schodzili często poniżej 3-4 metrów. Dlatego jest tu jak jest. Na pewno jednak będzie kilka filmów innych. Przede wszystkim mieszkam już gdzie indziej i mam nowe wody. Jedną z nich jest Dyke, jedna z odnóg rzeki Trent, i tam na pewno polować będę na płoć, okonia, leszcza i brzankę z kleniem. Czas też już zmienić zestaw gruntowy na skuteczniejszy :)

JackM:
W związku z powyższym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. ;)
Mam nadzieję że zmiany po Twojej myśli. :)

zbyszek321:
Pewno kupił chatę przy samej rzece :). Wędki będą cały czas w wodzie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej