Autor Wątek: Miłe chwile spędzone na forum  (Przeczytany 13163 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Miłe chwile spędzone na forum
« dnia: 19.06.2015, 21:42 »
Jakos mocno wciagnelo mnie Wasze towarzystwo kilka razy dziennie zerkam co tam polisaliscie mysle ze jeszcze to nie uzaleznienie
hm.... a nawet to mile
duzo ciekawych rzeczy od was sie dowiedzialem
oby tak dalej chlopaki
pozdrawiam
Maciek

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 19.06.2015, 21:47 »
Mogę napisać to samo Maćku ! :thumbup:
Pozdrawiam - Gienek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #2 dnia: 19.06.2015, 21:48 »
Łatwiej było mi rzucić palenie niż bym miał rezygnowac z bytności na forum! Po pracy browar, odpalam laptopa i zerkam na niusy z S&G. To już chyba uzależnienie! ;D
Arek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #3 dnia: 19.06.2015, 21:52 »
Ja równierz dużo sie dowiedziałem od kolegów,choć sam coraz mniej sie udzielam,brak czasu i sam nie wiem może mniej doświadczenia. pamiętam swoje pierwsze logownie było nas kilku,a teraz :D :D :D sami zawodowcy ;)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #4 dnia: 19.06.2015, 21:52 »
Ja, póki co nie mam za bardzo czasu na spędzanie na forum, ale bardzo chętnie tu wchodzę aby uzupełnić wiedzę wędkarską oraz samemu coś dopowiedzieć w różnych tematach. Pozdrawiam wszystkich :)
Krzysztof

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #5 dnia: 19.06.2015, 22:18 »
Jako że cały dzień spędzam przed komputerem, sprawdzam co kilka minut, czy jest jakiś nowy post... Nałóg, co zrobić :P
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #6 dnia: 19.06.2015, 22:20 »
Ogrom przekazanej wiedzy, kto szuka ten znajdzie. Szacun Panowie za dzielenie się doświadczeniem.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #7 dnia: 19.06.2015, 22:42 »
A ja to sie bardzo ciesze, ze "wychowuje" sie na takim forum ^^ Chyba jako nieliczny tak mlody chlopak, przez ten okres mojego pobytu na tym forum, posiadlem taka wiedze, na temat tylu rzeczy - glownie method feeder, wiedza niesamowicie cenna, ze kazdy nastolatek moze mi pozazdroscic. 8)
DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM :bravo:
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #8 dnia: 19.06.2015, 22:43 »
Od miesiąca nie mam już możliwości śledzenia życia forum od samego rana :( i powiem wam, że po przyjściu do domu pierwsza rzecz, jaką robię to odpalam laptopa. :) To jednak raczej uzależnienie, ;) staram się zawsze czytać wszystkie posty nawet na tematy, które mnie miej interesują, bo zawsze się czegoś ciekawego dowiem.  :thumbup:
Robert

Offline ViS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kamil
    • Galeria
  • Lokalizacja: Sint-Truiden (Belgia)
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #9 dnia: 19.06.2015, 23:08 »
Dla mnie również forum SiG to jakoś więcej już niż forum :) ostatnio jakoś mało sie tu udzielam ale to wynika albo z braku czasu  albo tez  z tego ze moje doświadczenie i moja wiedza nie dorasta do piet niektorym chlopakom z tad i albo ktos mnie wyprzedzi i napisze o wiele bardziej szczegolowo to co ja mialem pisac albo poprostu mam zbyt mala wiedze zeby sie wypowiadac.  Lepiej jak oni sie wypowiadaja niz ja mam snuc jakies wypociny a i sam zawsze podlapie cos ciekawego :) Częściej ja potrzebuje pomocy i doradztwa niz mogl bym komus pomuc czy doradzic...  Zaglada tu nawet kilka razy dziennie ;) wiele sie nauczylem z tego forum najwiecej chyba od Luka, Mateo i Druida ale i od innych kolegow wiele rzeczy podlapalem czasem nowych a czasem cos co znalem  poznalem jeszcze bardziej :)   Pozdrawiam was serdecznie chlopaki (czy moze panowie?)  Mam nadzieje ze kiedys sie zobaczymy nad woda czy to wszyscy razem czy osobno, poznac was w realu to bedzie dla mnie zaszczyt :)
!Przepraszam za brak Polskich znakow!
:)
https://www.facebook.com/polishvikingscarp

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #10 dnia: 19.06.2015, 23:22 »
Dla mnie również forum SiG to jakoś więcej już niż forum :) ostatnio jakoś mało sie tu udzielam ale to wynika albo z braku czasu  albo tez  z tego ze moje doświadczenie i moja wiedza nie dorasta do piet niektorym chlopakom z tad i albo ktos mnie wyprzedzi i napisze o wiele bardziej szczegolowo to co ja mialem pisac albo poprostu mam zbyt mala wiedze zeby sie wypowiadac.  Lepiej jak oni sie wypowiadaja niz ja mam snuc jakies wypociny a i sam zawsze podlapie cos ciekawego :) Częściej ja potrzebuje pomocy i doradztwa niz mogl bym komus pomuc czy doradzic...  Zaglada tu nawet kilka razy dziennie ;) wiele sie nauczylem z tego forum najwiecej chyba od Luka, Mateo i Druida ale i od innych kolegow wiele rzeczy podlapalem czasem nowych a czasem cos co znalem  poznalem jeszcze bardziej :)   Pozdrawiam was serdecznie chlopaki (czy moze panowie?)  Mam nadzieje ze kiedys sie zobaczymy nad woda czy to wszyscy razem czy osobno, poznac was w realu to bedzie dla mnie zaszczyt :)
A wiesz że nawet się zastanawiałem że moglibyśmy sie spotkać i połowić wspólnie ? Byłem niedawno u córki w Tilburgu - to niedaleko od Ciebie :). Może za rok też pojadę :)
Pozdrawiam - Gienek

Offline ViS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kamil
    • Galeria
  • Lokalizacja: Sint-Truiden (Belgia)
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #11 dnia: 19.06.2015, 23:52 »
Fakt to juz dosc blisko jakies 100km :) Taka wyprawa mogla by byc ciekawa :) Zapraszam zapraszam!! Ja wybieram sie do Polski na wakacje ale bez wędek ;( moze na jesieni sie uda wyskoczyc z wedkami do kraju to moze bedzie okazja z kims sie wybrac na wspolny wypad.
!Przepraszam za brak Polskich znakow!
:)
https://www.facebook.com/polishvikingscarp

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #12 dnia: 20.06.2015, 08:19 »
No dla mnie forum to głęęębokie uzależnienie, bardzo miło tu spędzam czas pośród wspaniałych ludzi. Dzięki Wam za to! :D
Lucjan

Grendziu

  • Gość
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #13 dnia: 20.06.2015, 09:17 »
Vis koniec sierpnia lub we wrześniu mamy ochotę się spotkać właśnie w większości z ekipą z I zlotu plus dodatkowi chętni z forum, więc może będzie okazja do wspólnej wyprawy.
Taa, dzień zaczynam i kończę na forum - to już jest jakiś rodzaj uzależnienia :)

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miłe chwile spędzone na forum
« Odpowiedź #14 dnia: 21.06.2015, 08:16 »
I ja i ja. Nie ma dnia bez forum mimo że mało się udzielam... za małe doświadczenie i brak lekkości w słowie pisanym. Gdyby nie to forum a właściwie metafora nastąpiła juz wcześniej dzięki filmom Luka i jego tematom na forum WMH to dalej bym siedział nad rzeką ze starą gruntowka, dzwonkiem, rurka antysplontaniowa i białymi na haku nr 6 i czekał na szczęście;-)
Dzięki wielkie za ta wiedzę i taka super atmosferę na forum :-D tak trzymać.
Mariusz
Fishing Fighters Team