PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Ekonomiczne kulki Essential od Ultimate

(1/9) > >>

N00ber:
Cześć Panowie,

1. Czy propozycja kulek "essential" od ultimate będzie dobrym wyborem? Jakie macie zdanie na ich temat?

2. Jakie macie zdanie o kulkach Marka Kowalczyka? Brak danych na forum, a podobno wiele osób je poleca.

3. Jakaś ciekawa propozycja jeśli chodzi o stosunek cent do jakości? 😉

Dziękuję.

Adrian:
Essential od Ultimate zużyłem już pewnie ponad 100kg, jednym słowem - polecam :thumbup:

motov8:
Ekonomiczne kulki to jest gips na bazie mączki kukurydzianej.
Łowiłem ostatnie 3 lata na tanie kulki i miałem zerowe efekty, więc odradzam.
Lepiej kupić kulkę za 50-60 zł i sypać jej mniej, bo jest to pełnowartościowy produkt niż wsypać 5x więcej ekonomicznych kulek...
A najlepszym rozwiązaniem to samemu kulać lub poprosić jakiegoś karpiarza, żeby Ci odstąpił parę kilo kulek, nie wiem ile sypiesz.

Adrian:
Naprawdę uważasz, że tylko na kulki za 50-60zl da sie dobrze połowić..... :facepalm:
Przy okazji rzuć okiem na skład kulek Essental od Ultimate, albo na Vario od Massive

mjmaciek:

--- Cytat: motov8 w 04.04.2024, 13:18 ---Ekonomiczne kulki to jest gips na bazie mączki kukurydzianej.
Łowiłem ostatnie 3 lata na tanie kulki i miałem zerowe efekty, więc odradzam.
Lepiej kupić kulkę za 50-60 zł i sypać jej mniej, bo jest to pełnowartościowy produkt niż wsypać 5x więcej ekonomicznych kulek...
A najlepszym rozwiązaniem to samemu kulać lub poprosić jakiegoś karpiarza, żeby Ci odstąpił parę kilo kulek, nie wiem ile sypiesz.

--- Koniec cytatu ---

Czy kulki na bazie mączki kukurydzianej -  są złe... nie nadają się ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej