Autor Wątek: Wędkarz-podróżnik, czyli gdzie na świecie chcielibyście połowić?  (Przeczytany 4810 razy)

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
A ja chcialbym powedkowac w Anglii,oraz odbyc jedna sesje z Bobem Nuudem na Jego wodzie klubowej. ;D ;) Koszt ok. 225 Funtow
http://www.bobnudd.com/fish-with-me/

Offline dario0023

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 4
Gdzie by tu powędkować hmm...
Ebro-sum oraz karp
Francja Forte te encis-karp
Norwegia oraz czechy piękne łowiska:)
Jeden dzien w UK sesja z lukiem by się więcej nauczyć:P

grzesiek76

  • Gość
Szczytem moich marzeń jest wyprawa do Indii nad rzekę Ramganga. Celem - sum Goonch :)

Druga w kolejności jest Amazonka. Arapaima i Paraiba.

Trzecim, rzeka Amur i sum Soldatova. To nadal bardzo mało poznany gatunek. I do końca nie wiadomo do jakich rozmiarów może dorastać..

No i oczywiście nasz rodzimy Silurus glanis. Ale w Dunaju, bądź w rzekach za wschodnią granicą, - Dniestr, Dniepr...Z całą pewnością pływają tam olbrzymy. Znajomy miał okazję kiedyś łowić sumy w Dunaju. Jak to ujął, "pływają tam ryby ponad sen".... A to zawodowy sumiarz :)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Morze śródziemne mam już "pomacane" wędkarsko, dokładnie Adriatyk i morze Libijskie. Z obcych nam kontynentalnych jezior również mam zaliczony Balaton na Węgrzech. Tu miło wspominam feederowe połowy, naprawde polecam i mam nadzieję, że jednocześnie kiedyś znowu tam z drgającą zawitam :)  W tym roku urlop mam zaplanowany na greckim wybrzeżu morza egejskiego i wszystko wskazuje na to, że drgająca znowu zaliczy debiut na nowym łowisku :)
 A jakie mam marzenia?
Oj tu nie ma granic, dosłownie...
-Norwegia
-Szwecja
-Finlandia
-Anglia
-USA
-Kanada
-Tajlandia
- Australia
i wiele,wiele innych ;)