Autor Wątek: WHM 5/15 Pellet waggler  (Przeczytany 6278 razy)

elvis77

  • Gość
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #15 dnia: 26.04.2015, 21:31 »
Dla tego artykułu kupię ten numer. Zazwyczaj mało ciekawych artykułów jest i wolę poczytać forum... i tak mam mało ostatnio czasu.

Ja też się przymierzam do tej metody. 20 czerwca na moich kolejnych zawodach na komercji może to być killer :)
Sądząc po Twoim profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu to niebawem to Ty będziesz kilerem. :thumbup:
Dla mnie to zbyt aktywne łapanie.Ja wolę się pobyczyć na rybach po całym dniu czy tygodniu pracy.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #16 dnia: 26.04.2015, 21:33 »
Zawody bez spinki to fajna sprawa,gratulacje Twój sukces nas bardzo cieszy :)
Staś
Klasyczny Feeder

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #17 dnia: 26.04.2015, 21:35 »
Dla tego artykułu kupię ten numer. Zazwyczaj mało ciekawych artykułów jest i wolę poczytać forum... i tak mam mało ostatnio czasu.

Ja też się przymierzam do tej metody. 20 czerwca na moich kolejnych zawodach na komercji może to być killer :)
Sądząc po Twoim profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu to niebawem to Ty będziesz kilerem. :thumbup:
Dla mnie to zbyt aktywne łapanie.Ja wolę się pobyczyć na rybach po całym dniu czy tygodniu pracy.

Elvis masz 100 % racji wypoczynek to podstawa
Maciek

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #18 dnia: 26.04.2015, 21:51 »
Dla tego artykułu kupię ten numer. Zazwyczaj mało ciekawych artykułów jest i wolę poczytać forum... i tak mam mało ostatnio czasu.

Ja też się przymierzam do tej metody. 20 czerwca na moich kolejnych zawodach na komercji może to być killer :)
Sądząc po Twoim profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu to niebawem to Ty będziesz kilerem. :thumbup:
Dla mnie to zbyt aktywne łapanie.Ja wolę się pobyczyć na rybach po całym dniu czy tygodniu pracy.
Bez przesady ale miło mi :) Właśnie strasznie się wkręcam więc nie wyszukuję już innych zawodów... te z trotki(4 w roku) mi wystarczą. Musze mieć czas na rekreacyjne łowienie bo już mi się marzy bardzo. Z drugiej strony ja lubię tą pracę i lekkie zamieszanie nad wodą o ile przynosi efekty.

Z jednej strony właśnie trochę boję się tej metody że nie będzie relaksu a z drugiej ciągnie mnie do niej :) Te odjazdy to musi być to... poza tym pracy dużo ale sprzętu, przynęt i zanęt nie dużo a co za tym idzie szybkie przygotowanie do zabawy :)
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #19 dnia: 11.05.2015, 13:46 »
Zakupiłem gazetkę dla tego artykułu. Polecam :thumbup:
Ostatnio nawet postawiłem pierwsze kroki w tej metodzie ale bez skutków
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline MW

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #20 dnia: 28.05.2015, 13:17 »
strzelanie z procy na spławik np kukurydzą czy peletem to fajna zabawa, czasem robię tak z karasiowym batem :)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: WHM 5/15 Pellet waggler
« Odpowiedź #21 dnia: 28.05.2015, 18:20 »
Problem z kukurydzą jest taki, że ziarna mają różną wagę i kształt i rozrzut jest duży. Pellety natomiast są identyczne i lecą pięknie w jedno miejsce. Kuku jest spoko na krótszych dystansach.
Lucjan