Autor Wątek: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi  (Przeczytany 23513 razy)

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #30 dnia: 05.02.2015, 07:35 »
Zdjęcia godne podziwu i smutne zarazem. Najlepsze jest jednak to, że Pan Zyga nie złamał na tych fotkach żadnego regulaminu, więc nie zarzucajmy mu niczego złego.

Tylko prostactwo i proznosc.

Próżność może nie, prostactwo na pewno.
Ja zarzucam Szanownemu Zydze, że potrafił dostosować się do nowoczesnej technologii w postaci obsługi bloga, a nie umie się dostosować do nowoczesnego wędkarstwa.
Nie mniej jednak wydaje się, że wędkuje zgodnie z naszym regulaminem kochanym :(
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #31 dnia: 05.02.2015, 09:54 »
Gościu zamrazare ma pelna pewnie
Krzysztof

Offline Fluffy

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #32 dnia: 05.02.2015, 10:20 »
Ale z drugiej strony nazywanie go "pseudowędkarzem" jest nadużyciem - nikt nie udowodnił, że gość łamie regulamin. Wydaje mi się, że jeżdzenie po facecie na forum, na które i tak pewnie nie zagląda jest niesmaczne. Służy tylko lepszemu samopoczuciu objeżdzających.
Lepszy efekt dałaby prywatna wiadomość (jakiś kontakt tam pewnie jest podany) uświadamiający gościowi niestosowność podobnie prowadzonego bloga czy wędkowania.
C&R spoko, łowienie świadome jak najbardziej, ale tego typu metody - jak ten temat, stanowczo nie.

Pozdrawiam
Michał

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #33 dnia: 05.02.2015, 10:59 »

Cytuj
Ale z drugiej strony nazywanie go "pseudowędkarzem" jest nadużyciem - nikt nie udowodnił, że gość łamie regulamin. Wydaje mi się, że jeżdzenie po facecie na forum, na które i tak pewnie nie zagląda jest niesmaczne. Służy tylko lepszemu samopoczuciu objeżdzających.
Lepszy efekt dałaby prywatna wiadomość (jakiś kontakt tam pewnie jest podany) uświadamiający gościowi niestosowność podobnie prowadzonego bloga czy wędkowania.
C&R spoko, łowienie świadome jak najbardziej, ale tego typu metody - jak ten temat, stanowczo nie.

moim zdaniem jakie uświadamianie gościowi niestosowność - panowie kuje rybe chwali się tym publikuje w necie jaki to wędkarz z wynikami potem napedza innych specjalistów i tam gdzie ryba jeszcze była już jej zaraz nie będzie .........
zlecą się jak sępy nad truchłem i będą dyszeć az wszystko wykuja
ja bym do gościa niemiał żali gdy by to robił po ludzku ale on nie dość ze zabija te ryby to jeszcze pokazuje w takiej formie że aż mnie bieże na wymioty wiem może to starszy człowiek ale panowie ma bloga to wie do czego jest net i widzi tak jak wyglądają blogi a nie pokazuje zaproszeniem żeś niewiniątek

Po prostu wędkarz z wynikami profesjonalista todego bloger  hm z wynikami okraszone profesjonalnymi zdjęciami - hm mi brak słów żenada i wiocha po prostu trzeba nam więcej takich profesjonalnych blogerów w dziedzinie wędkarstwa ...............




Maciek

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #34 dnia: 05.02.2015, 11:06 »
Najwazniejsze ze wszystko co jest pokazane na tych zdjeciach jest zgodne z regulaminem  :bravo: i tego sie trzymajmy :thumbup:

Offline Fluffy

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #35 dnia: 05.02.2015, 11:22 »
Powiem krótko - macie coś do niego to mu to powiedzcie. Obgadywanie na zamkniętej grupie to taka sama "siara i obciach".
Michał

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #36 dnia: 05.02.2015, 11:25 »
A co znaczy ,,wiocha'' bo za bardzo nie rozumiem mieszkam na wsi i nie widze żeby moja wiocha była przez to jakaś inna :)
Mateusz

Offline Tinca Fan

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • KEEP CALM AND GO FISHING
  • Lokalizacja: Nidzica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #37 dnia: 05.02.2015, 11:27 »
Powiem krótko - macie coś do niego to mu to powiedzcie. Obgadywanie na zamkniętej grupie to taka sama wiocha.

Pan Zyga decydując się zaistnieć w przestrzeni publicznej w postaci swojego bloga, powinien mieć świadomość, że może stać się obiektem ocen, dyskusji i opinii. Wiochą, nie obrażając oczywiście ludzi mieszkających na wsi, są treści (tekst, zdjęcia) prezentowane na tym blogu oraz przekaz jaki z nich płynie  :thumbdown:.
Pozdrawiam Marcin

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #38 dnia: 05.02.2015, 11:31 »
Powiem krótko - macie coś do niego to mu to powiedzcie. Obgadywanie na zamkniętej grupie to taka sama wiocha.

Pan Zyga decydując się zaistnieć w przestrzeni publicznej w postaci swojego bloga, powinien mieć świadomość, że może stać się obiektem ocen, dyskusji i opinii. Wiochą, nie obrażając oczywiście ludzi mieszkających na wsi, są treści (tekst, zdjęcia) prezentowane na tym blogu oraz przekaz jaki z nich płynie  :thumbdown:.

Dobre porównanie dzięki za wytłumaczenie  :thumbup:
pozdrawiam
Mateusz

Offline Fluffy

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #39 dnia: 05.02.2015, 11:33 »
Purysta językowy.. Przecież doskonale wiesz że pisząc "wiocha" nie obraża się ludzi ze wsi, tak samo jak "słoma z butów" nie obraża Czukczów czy kogo tam izolujących w ten sposób obuwie. Tak samo jak określenie człowieka niezaradnego i wygodnego "mieszczuch" nie ubliża mieszkańcom miast. Spoko, możemy brnąć w polityczną poprawność.
Przepraszam jeżeli uraziłem, zaraz poprawię.
Cytuj
Pan Zyga decydując się zaistnieć w przestrzeni publicznej w postaci swojego bloga, powinien mieć świadomość, że może stać się obiektem ocen, dyskusji i opinii. Wiochą, nie obrażając oczywiście ludzi mieszkających na wsi, są treści (tekst, zdjęcia) prezentowane na tym blogu oraz przekaz jaki z nich płynie
Dokładnie, i sądzę że większość rozsądnych ludzi wyrobi sobie podobną opinię. Jednak zauważyłem że tutaj są już trzy strony tematu, a żaden kozak nie napisał w komentarzu pod zdjęciami p. Zygi że coś jest nie halo. Kilku odważnych kliknęło "1" w anonimowej ankiecie. Takie to typowe, wzajemne nakręcanie się, święte oburzenie, i żadnych działań.
Michał

elvis77

  • Gość
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #40 dnia: 05.02.2015, 11:33 »
Panowie krytyka jak najbardziej,ale nie krytycyzm. Bicie piany i nakręcenie się nie wnosi niczego,co innego pokazywanie jak to powinno wyglądać,kulturalne zwracanie uwagi. Takie działanie mobilizuje pobudza do działania i wprowadzania pozytywnych zmian. Zaś krytykowanie poprzez nieustanne ubliżanie,wyzywanie i negowanie wszystkich działań wynika najczęściej z braku wiedzyzazdrości lub poprostu złośliwości.
Działania tego pana są ogólnie akceptowane i zgodne z prawem. Insynuowanie,że jakoby męczy ryby jest nie poważne,bo bynajmniej ze zdjęć nie można stwierdzić,że te ryby żyją. Nie uważam,żeby taka postawa i w takiej formie była dobra i godna pochwały,ale nie może podlegać chorej nagonce. Możemy w komentarzu dać znać autorowi,że jego postawa w wędkarstwie nowoczesnym jest nie etyczna i dać negatywną opinię czy punktację.
Fluffi zgadzam się z Tobą w 100%

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #41 dnia: 05.02.2015, 11:35 »
No pewnie że wiedziałem o co chodzi tak tylko się podrażniłem   :P
pozdrawiam : ;)
Mateusz

Offline makqq1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #42 dnia: 05.02.2015, 11:38 »
Czy ktoś już nie omieszkał i napisał do pana Zygi , żeby zajrzał na nasze forum ?
Mateusz

Offline Tinca Fan

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • KEEP CALM AND GO FISHING
  • Lokalizacja: Nidzica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #43 dnia: 05.02.2015, 11:40 »
... Jednak zauważyłem że tutaj są już trzy strony tematu, a żaden kozak nie napisał w komentarzu pod zdjęciami p. Zygi że coś jest nie halo. Kilku odważnych kliknęło "1" w anonimowej ankiecie. Takie to typowe, wzajemne nakręcanie się, święte oburzenie, i żadnych działań.

Niestety jesteś w błędzie, sam wyraziłem swoją opinię nie tylko oceniając blog ale wpisując swoją opinie pod jednym ze zdjęć. Nie mam ochoty na komentowanie każdego z nich istniejącego na blogu, bo szkoda na to mojego czasu, nie będę Panu Zydze nabijał statystyk odwiedzin. Są ciekawsze miejsca w sieci.
Pozdrawiam Marcin

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Siara i obciach - pseudo wędkarze i ich blogi
« Odpowiedź #44 dnia: 05.02.2015, 11:42 »
A co myslisz, sa szanse ze sie nawroci. O:) :fish: :flowers: