Autor Wątek: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska  (Przeczytany 6205 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #15 dnia: 05.03.2015, 12:38 »
Celne spostrzeżenia Jakub. Ja zareagowałem w ten sposób bo na innych forach wielokrotnie widziałem podobne zachowania, sam dawałem sie nabrać na pewne rzeczy. Według mnie trzeba liczyć siły na zamiary. Bardzo trudno stworzyć coś takiego jak portal, wie to ktoś kto tego spróbował :) Niestety nie da się uzyskać szybkiego rozgłosu, zwłaszcza jak serwuje się niedopracowane artykuły. Jeżeli ktoś wbija sie na forum zamiarem 'kryptoreklamy', to zazwyczaj ponosi porażkę. A mozna porozumiec sie z adminem, zaproponować jakiś 'układ wymiany'. Bez tego zagrywka taka jest nieczysta.

Na stronie głównej sam dałem reklamę Wędkarskiej Tuby, choc nigdy z jej twórcami nie zamieniłem słowa. Podoba mi się to co robią po prostu. Tutaj trochę złośliwie pokazałem niedopracowania odnośnie pellet feedera, chcąc poniekąd sprowokować autora postu do dyskusji ;D

Jakub, odnośnie Twoich spławików to trzeba je pokazywać bo to wędkarska sztuka, ciesząca straszliwie oko. Rzadko kiedy ma się tak dobre skojarzenia i wspomnienia jak w przypadku patrzenia na zdjęcia Twoich wagglerów  ;D Masz rację, że ludzie dzisiaj chcą coś za coś, często wpierw wyciaga się rękę po coś, chcąc brać, później dopiero dawać. Chyba takie to są czasy niestety...
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #16 dnia: 05.03.2015, 13:35 »
Jakub zgadzam się z tobą miło słyszeć że coraz więcej osób trzeźwo patrzy na temat reklamy
z mojej strony aby odnieść sukces trzeba jeszcze wiara w siebie, rozsądku, wydajności oraz skutecznego działania
Maciek

Offline wedkarz1995

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 1
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #17 dnia: 05.03.2015, 18:04 »
Witam,
nie każdy ma czas wchodzić codziennie na forum dlatego odpowiadam teraz :) Nie jest to reklama, forum odwiedzam juz oddłuższego czasu ale teraz postanowiłem się zarejestrować i podzielić tym co ZNALAZŁEM :) Fakt ze wyszło to jak reklama ale nie to miałem na celu. A co do strony FF to również uważam ze jeszcze sporo jest do poprawienia. Zobaczymy jak strona będzie rozwijała się dalej :)
Pozdrwiam

elvis77

  • Gość
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #18 dnia: 05.03.2015, 18:07 »
Nie ma za co.Ja się nie gniewam.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #19 dnia: 05.03.2015, 19:44 »
Witam,
nie każdy ma czas wchodzić codziennie na forum dlatego odpowiadam teraz :) Nie jest to reklama, forum odwiedzam juz oddłuższego czasu ale teraz postanowiłem się zarejestrować i podzielić tym co ZNALAZŁEM :) Fakt ze wyszło to jak reklama ale nie to miałem na celu. A co do strony FF to również uważam ze jeszcze sporo jest do poprawienia. Zobaczymy jak strona będzie rozwijała się dalej :)
Pozdrwiam
Sory stary możesz mnie znienawidzić! Fora w RP. to nie nowość ! Każdy wie  że podstawa to przedstawić się, coś powiedzieć o sobie, podzielić się wiedzą, a może jako któryś post wyjechać z zobaczcie!!
Arek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Nowa ciekawa strona o tematyce wędkarska
« Odpowiedź #20 dnia: 05.03.2015, 20:10 »
No to spoko Wędkarzu1995! Odezwałes się - szacunek!

Pozdrówka ;D
Lucjan