MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze filmy

Kanał na YT: Amigos Fishing

(1/1)

Mleczny96:
Witajcie koledzy :)
Na wstępie chciałbym podziękować za to że na tym forum wiele rzeczy się dowiedziałem dzięki Wam mocno poszerzyłem swoją wiedzę. Teraz nadszedł czas na pochwalenie się!
Tak założyliśmy kanał na YOUTUBIE i pierwszy film jaki tu wrzucam to konkurs polecam sprawdzić można wygrać fajna torbę z NASHA która sie przyda w każdych warunkach niezależnie na co łowicie :)
//www.youtube.com/watch?v=zbid42PS2wQ

Sprawdźcie sobie pozostałe filmy jeśli macie ochotę w przyszłym roku będzie dużo nowości , też chce zaznaczyć że nasza wiedza jest znikoma ciągle się czegoś uczymy kanał ma trochę humoru trochę to taka nasza dokumentacja z zasiadek, bo nie ukrywam najwięcej jeździmy na karpie ale jest trochę feedera myślę że każdy znajdzie coś dla siebie :) mile widziany feedback z Waszej strony.
PS: Powodzenia w konkursie każdemu kto zdecyduje się wystartować!

Mleczny96:
Widzę że konkurs nie wpadł wam do gustu zatem wrzucam film z łowiska pod borem :)

//www.youtube.com/watch?v=tH9d66OR2pI
Było bardzo ciężko zaciąć rybę ale udało się wyłuskać :) polecam sprawdzić i dać znać w komentarzu jak Wam się podobał film :)
Ps: jeśli chcecie wygrać torbę można wsiąść udział w konkursie zajmę Wam to 3 minuty a nagroda jest fajna :)

Mleczny96:
Hola Amigos!
Witajcie w nowej serii na kanale w której będę razem z wami uczył się robić kulki proteinowe i nie tylko, będą to również pop upy, własne dipy własne stickmixy i wszystko czego używamy na naszych zasiadkach 🙂

//www.youtube.com/watch?v=ss_x-F3pF_Y

Mleczny96:
Powiem Wam że nie udostepniałem tutaj ostatnio filmów ale nakręcilismy tak fajny film że aż sie pochwale:
W filmie było wszystko i testy pva i pokazywaliśmy swoje popki ( Amigos Sebastian Pokazał zestaw gdzie co jak i na co i po chwili wzieła na to piekna rybka +20KG ) I to na robioną przez nas kuleczke pop up orzech tygrysi także myśle że film sie spodoba :)
//www.youtube.com/watch?v=VsBT0fkzOhY

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej