Autor Wątek: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona  (Przeczytany 184925 razy)

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #375 dnia: 22.03.2020, 16:48 »
Czekam!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #376 dnia: 22.03.2020, 16:52 »
Jeśli Zbyszek było ostatnio na DD to spokojnie ma leszcza 70 + ja byłem krótko i tylko 62 :D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #377 dnia: 12.04.2020, 18:36 »
Serdecznie zapraszam na naszego pierwszego vloga zrealizowanego nad Dzierżnem Dużym w październiku ubiegłego roku.


Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #378 dnia: 12.04.2020, 20:00 »
Zapraszamy Was serdecznie do pooglądania :). Warto choćby z tego powodu, żeby zobaczyć, czy warto jest w Polsce promować łowiska NO KILL. ;)

Offline bohdan321

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 13
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #379 dnia: 12.04.2020, 20:36 »
Chłopaki połowione ???Mnie aż korci żeby tam znowu pojechać >:O Mariusz skrobnij coś o taktyce i sprzęcie na który łowiliście

Bohdan

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #380 dnia: 12.04.2020, 20:47 »
Ło Jezusie... Wymiękłem. Coś wspaniałego oglądać takie wyniki. I to jeszcze jak kumple je robią :bravo: :bravo: :bravo:
Oczywiście udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że metodą można łowić na głębokiej wodzie. Nie sądziłem, że aż na tak głębokiej :bravo:

Zapraszamy Was serdecznie do pooglądania :). Warto choćby z tego powodu, żeby zobaczyć, czy warto jest w Polsce promować łowiska NO KILL. ;)
Wyobraź sobie teraz Kotwica czy innego Rybala jak to oglądają. Aż mi dupy w trąbkę się skręcają. By tam z sieciami wpadli, tyle ryb się marnuje i jaka eutrofizacja potworna!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #381 dnia: 12.04.2020, 21:44 »
Ło Jezusie... Wymiękłem. Coś wspaniałego oglądać takie wyniki. I to jeszcze jak kumple je robią :bravo: :bravo: :bravo:
Oczywiście udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że metodą można łowić na głębokiej wodzie. Nie sądziłem, że aż na tak głębokiej :bravo:

Zapraszamy Was serdecznie do pooglądania :). Warto choćby z tego powodu, żeby zobaczyć, czy warto jest w Polsce promować łowiska NO KILL. ;)
Wyobraź sobie teraz Kotwica czy innego Rybala jak to oglądają. Aż mi dupy w trąbkę się skręcają. By tam z sieciami wpadli, tyle ryb się marnuje i jaka eutrofizacja potworna!

Bąďź cierpliwy.... katowice mają zadyszkę finansową i to mocną...
Jak dno w kasie będzie mocno widać....

To co zrobią.....

Robinson :bravo: :thumbup:.
Kiedy na kanale wasze produkcje....
Rzeczka , bolonka ......
Maciek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #382 dnia: 12.04.2020, 21:45 »
Na szczęście woda trująca ;)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #383 dnia: 12.04.2020, 21:47 »
Na szczęście woda trująca ;)

I tego się trzymajmy :thumbup:.

ps. Ale nawet teraz fejsowe gwiazdy karpiowania cisną z wywuzką...
Maciek

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 506
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #384 dnia: 12.04.2020, 21:50 »
Serdecznie zapraszam na naszego pierwszego vloga zrealizowanego nad Dzierżnem Dużym w październiku ubiegłego roku.

Super film, oby takich więcej było :)
Marcin

Offline Tomsza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radomia okolice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #385 dnia: 12.04.2020, 22:20 »
Panowie, :bravo: za film. :)
Coś więcej o kołowrotkach możecie naskrobać, bo wydają się całkiem sensowne w tym przedziale cenowym.
Tomsza

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #386 dnia: 12.04.2020, 22:39 »
Dzięki za miłe słowa :).
Jutro odpiszemy na Wasze pytania, bo dzisiaj już późno. Sorki :D

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #387 dnia: 13.04.2020, 13:12 »

Taktyka była taka, aby szybko zacząć łowić ryby. Z rozpędu w pierwszej kolejności rozłożyliśmy obozowisko i nie sprawdziliśmy głębokości wody. Po sondowaniu dech nam zaparło. Wszyscy w jednej chwili obróciliśmy się w stronę rozłożonych namiotów i pomyśleliśmy, jak to teraz przeniesiemy 300 m dalej na płytsze miejsce? :D

Znamy jednak już odrobinę tę wodę i wiemy, że ryby w sprzyjających warunkach odwiedzają nawet  najgłębsze rejony zbiornika.
W odległości około 50 metrów od brzegu znalazłem miejsce, właściwie stok górki, który w najgłębszym miejscu miał 13 metrów i wychodził równolegle do brzegu na 10 m. Już wiedzieliśmy gdzie mamy lokować zestawy. Szybkie spombowanie i do godziny rybki były w łowisku. Właściwie mieliśmy je tam przez cały week, ale musieliśmy je dość dobrze dokarmiać, aby taka sytuacja trwała. Oczywiście Mariusz zaraz na początku bezczelnie podniósł poprzeczkę na wysokość 12 kg pięknym pełnołuskim grubasem i byliśmy od startu załatwieni ;)

Towar jak zwykle od Marcela na mączkach rybnych. Tu nie było kombinacji, mamy sprawdzone mixy i pellety, które dają nam ryby. No może tylko tyle, że ja dodałem zmiksowaną makrelę w oleju i sporo soli.

W nocy nasza trójka stawiała pody i szukaliśmy bonusów karpiówkami i koszami XL. Niestety, te wielkie leszcze łykały nawet 18-stki. Za to Mateusz łowił na feedery nawet w nocy, ten niestrudzony łowca, to opiekun testerów i człowiek odpowiedzialny w firmie za socjal media.

To był czas testów kołowrotków, właściwie kończyliśmy pracę nad modelami na rok 2020. Przede wszystkim  chodziło o młynki feederowe-  Power Feeder, Method Master II i Method Gun. Zaskoczeniem był ten ostatni, bo za takie pieniądze wyszedł firmie bardzo dobry i wytrzymały sprzęt. Method Master II też świetna maszynka, aczkolwiek mnie odpowiada tylko największy rozmiar, nie lubię małych młynków. Jeżeli chodzi o Power Feedera, to jest mega maszyna do ciężkiej orki, świetna pod dystans.

Dodatkowo pod karpiówki poszły Carpex Hulk i Maxwell. Faktycznie Hulk, to Hulk! Maszyna do zadań specjalnych o dużej mocy i wytrzymałości. Maxwelle, to też udana seria o tradycyjnym wyglądzie. W maju zamówię sobie właśnie dwa Maxy pod delikatniejsze karpiówki na szybkie wypady. Chodzi mi o minimalizacje sprzętu, coś na wzór angielski, można to zaobserwować u ichniejszych karpiarzy.

Jeżeli chodzi o kije, to w ruch poszły feedery serii Diplomat, TX2 i Kinetik. Karpiówki Carpex Camou i Kaiser.

Na zakończenie powiem, że każdemu życzę takiej wyprawy w gronie przyjaciół. Mnie dosłownie leczą ze wszystkiego takie eskapady. Smaczku wszystkiemu dodaje biwak, kiełbacha z grilla, wiśniówka własnej roboty, kromale ze smalcem o północy i nieustające rozmowy wokół suto zastawionego stolika turystycznego.

Co do dalszych filmów, to oczywiście będziemy działać, na małych rzekach też Maćku :thumbup: :D
Czekamy tylko na poprawę sytuacji i ruszamy nad wodę.







Offline Tomsza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radomia okolice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #388 dnia: 13.04.2020, 14:09 »
Dzięki.
Znalazłem taki filmik z Trotki i widać, że przy rzutach ~100m Power Feeder "nie przeszkadzał", może być ciekawy w tym budżecie.


Tomsza

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #389 dnia: 13.04.2020, 14:24 »
Dzięki.
Znalazłem taki filmik z Trotki i widać, że przy rzutach ~100m Power Feeder "nie przeszkadzał", może być ciekawy w tym budżecie.

Dokładnie tak, to dobre młynki do dużych odległości.