Autor Wątek: Witam ;)  (Przeczytany 1836 razy)

Grzes77

  • Gość
Witam ;)
« dnia: 07.12.2014, 10:51 »
Witam wszystkich, mam nadzieję, że coś i ode mnie to forum dostanie pozytywnego, jeśli chodzi o przekazanie swoich doświadczeń. Wędkuję już prawie 25 lat, preferuję feeder, chociaż kilka sezonów "liznąłem" karpiowania, lecz na to ostatnie zwyczajnie brakuje mi czasu, spławik również, lecz sporadycznie. Od początku 2008r jestem i pozostanę aktywnym użytkownikiem portalu narybki.net, miałem już nigdzie się nie logować, lecz na ww forum poznałem Luka i jego podejście do tematu wędkarstwa. Wiem, że jeśli coś tworzy, to będzie to miało przysłowiowe "ręce i nogi", więc w takim projekcie trzeba go wspierać, dobra bo się rozpisałem, jeszcze raz witam Was ;).

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 07.12.2014, 10:59 »
Witaj Grześ77! :)  Fajnie widziec Cię wśród nas! :)
Lucjan

Grzes77

  • Gość
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 08.12.2014, 13:18 »
Luk fajny projekt, super strona, widzę masz konkret prospekt w głowie ;).
Szybciej i łatwiej dotrzeć do Twoich materiałów (nie tylko filmów), no i przez Ciebie więcej będę "tracił" czasu na dwa fora  :P.

P.S. Czy jest możliwość omijać wpisywanie tych tekstów z obrazka (tak na marginesie ;) )?

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 08.12.2014, 14:02 »
Czołem Grzegorz!

P.S. Czy jest możliwość omijać wpisywanie tych tekstów z obrazka (tak na marginesie ;) )?
Jest to jedno z zabezpieczeń przed spamerami, którzy opanowali cały internet. Nie ma już chyba obecnie stron, które nie korzystałyby z kodów obrazkowych. Choć wiem, że jest to uciążliwe.
Kod obrazkowy pokasuje się jedynie przy zakładaniu konta, więc później nie powinieneś mieć z nim problemów przy kolejnych logowaniach.
Dodatkowo, podczas logowania, możesz zaznaczyć opcję "Bądź zawsze zalogowany".
Pozdrawiam
Mateusz