Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 558714 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3285 dnia: 19.01.2021, 19:25 »
Wietrzenie! Tylko wietrzenie magazynów może nam pomóc.
A na dokładkę dzisiaj słyszę, że Bielsko jakieś Nokile likwiduje?
Maciej, wiesz coś o tym?

Wojtek napisał.
Cyt.
 Nie zmieniło się nic poza nazwą bo w operatach NIE MAMY ZAPISU o łowiskach " no kill" jako że pewna znana wam fundacja punktuje nas za wszystko, nawet jak za dużo ryb trafia do wody to teraz macie okazję mu podziękować. Jest jeszcze wiele innych tematów w których to udział bierze ww fundacja i nijak nie są to działania pro wędkarskie.  Piotr Marszałek przecież na "Tamkach" też zabierałeś sandacze w 2020 i uważam że to w niczym nie przeszkadza bo te gatunki nie są pożądane w wodzie górskiej. Kompletnie nie rozumiem o co znów burza, Ryby łososiowate i lipienie które mamy chronić są nadal chronione a przynęty się nie zmieniły.
 Pozdrawiam.
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3286 dnia: 20.01.2021, 01:33 »
Ok, dzięki.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3287 dnia: 21.01.2021, 19:25 »
Tak w necie min komentują ten film, w którym rolę główną odgrywa prezes Duraj -

Dyzma live😂
Gestem pocierania się po nosie na samym początku swojego wybitego wystąpienia Dyzma przyznaje się, że kłamie i nie zamierza przestawać. Udając uciśnionego i pokrzywdzonego, przez ponad 20 minut  wystąpienia zaprzecza sam sobie odnośnie no nokili i innych spraw, właściwie jest tak wyspecjalizowany w kłamstwie, że potrafi okłamywać siebie samego. Posłuchajcie uważnie i przeanalizujcie to co mówi ten związkowy działacz. Przy okazji jestem Wam winna podkreślenie pewnego faktu, przecież jako członek zarządu mógł zagłosować przeciw zmianom, podobnie mógł zagłosować przeciw przyznawaniu nagród najefektywniejszemu rybakowi sieciującemu mazurskie jeziora z ramienia ZG PZW.
No właśnie mógł...

Film/wypowiedź- https://www.facebook.com/wojciech.duraj.3/videos/3686652051449231

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3288 dnia: 21.01.2021, 20:29 »
Jędrek luknij dobrze w komentarze.
Zobaczysz jak ludzie reagują.
Dla mnie zrobili krok w tył i ewidentnie pod pro mięsne lobby.
Pisałem dziady są u steru i nic sie nie zmieni.
W jednym Wojtek ma racje Białke na nokila robiło wielu ludzi.
Polecam post w komentarzu Krzycha czaplasiwa.
On nie jest stronniczy pisze jak jest .
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3289 dnia: 22.01.2021, 00:26 »
Panowie, mnie wkurza to, że ludzie nie widzą co się dzieje w okręgach. Opole, Katowice, Wrocław, Poznań i wiele innych to syf jakich mało, sitwa robi co chce praktycznie. Duraj na ich tle to anioł, a tu ktoś wiesza na nim psy. Może to nie jest ideał, ale zapewniam, że prezes okręgu nie może robić tylko to co jemu sie widzi, a tak zwanych mięsiarzy jest dużo więcej niż no killowców, i to oni zazwyczaj rządzą (większość w zarządzie). Nie da się przeprowadzać reform lub prowadzić okręg, mając wielka opozycję, to nie gra strategiczna, gdzie my decydujemy o wszystkim. Polecam poznanie aspektów sprawowania takiej funkcji.

Powtórzę jeszcze raz, Mateusz Dzierża prowadzi prywatną krucjatę przeciwko Durajowi i PZW, z powodu urażonego ego i pewnego zdarzenia. Nie potrafi on spojrzeć na sprawę polskiego wędkarstwa z odpowiedniej strony przez to. Ma on potencjał i mógłby zrobić wiele dobrego, obecnie jest dla mnie przedstawicielem sił ciemności. Jedna składka na cały kraj świadczy o jego nieznajomości tematu lub o łapaniu się brzytwy, gdyż Sati z Pawłem Kuklą odebrali mu sporą część 'widowni', pandemia przekreśliła plany 'pokojowych manifestacji z ekologami', gdzie można by zbić 'kapitał celebrycki'. Zastosował zwykły populizm, a to bardzo zła rzecz i należy ja wypalać ogniem. Mam kontakt z ludźmi działającymi w Opolu, co naprawdę robią bardzo dużo, i mają oni o 'fundacji z południa' bardzo dobitne zdanie. I tak będzie z większością tych co działają i rozumieją stan rzeczy.
Lucjan

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 962
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3290 dnia: 22.01.2021, 11:56 »
Panowie
;)
Adam

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3291 dnia: 22.01.2021, 12:01 »
A nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Maki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3292 dnia: 22.01.2021, 12:36 »
Pan Wojciech D chcąc nie chcąc stał się uosobieniem czystego zła PZW przez Fundację i SSR Żywiec. Mega hejt się na niego wylewa, ale w sumie dobrze stwierdził, że wystarczy popatrzeć na komentarze pod postami fundacji to widać że większość ludzi nawet nie wie gdzie jest Bielsko bo nie jest stąd i nie zna całej sytuacji i są manipulowani.
Ja nie widzę nic złego w likwidacji odcinka no kill, jak dalej jest zakaz zabierania tych ryb o które chodzi żeby tam były. W sumie to dobrze wytłumaczył na filmie.
Przykre jest to że ludzie nie starają się poznać prawdy albo dalszych losów i jadą po chłopie i calej robocie która wykonuje z góry na dół, przykład to te wpuszczenie o około 200 kg ryby mniej, każdy jedzie że złodzieje itp a nikt nie poczeka czy zrobili korektę albo czy wpuścili te ryby później od razu jest osąd tu na miejscu i kropka.
Manipulowanie informacjami przez SSR Żywiec i fundacje tak żeby pokazać WD i okręg w najgorszym świetle jest okropne.
A niby wszyscy mają ten sam cel rybne i czyste wody, a dogadać się nie potrafią?

Panowie mam pytanie będę kupował nowe zezwolenie i muszę zdać stary pusty rejestr wędkarski za 2020r. Co sądzicie o wypisaniu go na maksa po brzegi rybami. Limit karpia, lina, szczupaka, sandacza tak żeby było maksimum ile można w ciągu roku wziąć. Pomoże czy zaszkodzi co myśleć o tym ?

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3293 dnia: 22.01.2021, 12:54 »
Pan Wojciech D chcąc nie chcąc stał się uosobieniem czystego zła PZW przez Fundację i SSR Żywiec. Mega hejt się na niego wylewa, ale w sumie dobrze stwierdził, że wystarczy popatrzeć na komentarze pod postami fundacji to widać że większość ludzi nawet nie wie gdzie jest Bielsko bo nie jest stąd i nie zna całej sytuacji i są manipulowani.
Ja nie widzę nic złego w likwidacji odcinka no kill, jak dalej jest zakaz zabierania tych ryb o które chodzi żeby tam były. W sumie to dobrze wytłumaczył na filmie.
Przykre jest to że ludzie nie starają się poznać prawdy albo dalszych losów i jadą po chłopie i calej robocie która wykonuje z góry na dół, przykład to te wpuszczenie o około 200 kg ryby mniej, każdy jedzie że złodzieje itp a nikt nie poczeka czy zrobili korektę albo czy wpuścili te ryby później od razu jest osąd tu na miejscu i kropka.
Manipulowanie informacjami przez SSR Żywiec i fundacje tak żeby pokazać WD i okręg w najgorszym świetle jest okropne.
A niby wszyscy mają ten sam cel rybne i czyste wody, a dogadać się nie potrafią?

Panowie mam pytanie będę kupował nowe zezwolenie i muszę zdać stary pusty rejestr wędkarski za 2020r. Co sądzicie o wypisaniu go na maksa po brzegi rybami. Limit karpia, lina, szczupaka, sandacza tak żeby było maksimum ile można w ciągu roku wziąć. Pomoże czy zaszkodzi co myśleć o tym ?

To nic nie zmieni że wpiszesz - wykażą w opracowaniu za rok że jest znakomita proporcja biomasy i życie kwitnie..
Przerabialiśmy to w kole. - pełny rejestr nie ma wpływu na zarybiania.
Maciek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3294 dnia: 22.01.2021, 12:57 »
Też myślę, że to gówno da. Nie ma absolutnie znaczenia, co wpiszesz, co pływa w wodzie i tak dalej. Ważne jest tylko to, co sobie postanowią. Potem argumenty się znajdą odpowiednie. Trzeba zlikwidować NK? Powoła się komisję, która stwierdzi, że trzeba zlikwidować. I już. Trzeba wysieciować, bo ryba podrosła i można zarobić? Naukowiec napisze, że trzeba ratować zbiornik, bo ryba się podusi. I wysieciują go dla dobra wędkarzy. Bo oni są tu dla nas. Czekają na wnioski i chętnie nas wysłuchają...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Maki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3295 dnia: 22.01.2021, 13:17 »
Ehh... No trudno. tak myślałem bo wykażesz że jest rybą to po co zarybiać, wykażesz że nie ma to wpuścili i musi być. :facepalm:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3296 dnia: 22.01.2021, 13:25 »
Też myślę, że to gówno da. Nie ma absolutnie znaczenia, co wpiszesz, co pływa w wodzie i tak dalej. Ważne jest tylko to, co sobie postanowią. Potem argumenty się znajdą odpowiednie. Trzeba zlikwidować NK? Powoła się komisję, która stwierdzi, że trzeba zlikwidować. I już. Trzeba wysieciować, bo ryba podrosła i można zarobić? Naukowiec napisze, że trzeba ratować zbiornik, bo ryba się podusi. I wysieciują go dla dobra wędkarzy. Bo oni są tu dla nas. Czekają na wnioski i chętnie nas wysłuchają...

 :bravo: :thumbup:
Maciek

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3297 dnia: 22.01.2021, 14:02 »
Też myślę, że to gówno da. Nie ma absolutnie znaczenia, co wpiszesz, co pływa w wodzie i tak dalej. Ważne jest tylko to, co sobie postanowią. Potem argumenty się znajdą odpowiednie. Trzeba zlikwidować NK? Powoła się komisję, która stwierdzi, że trzeba zlikwidować. I już. Trzeba wysieciować, bo ryba podrosła i można zarobić? Naukowiec napisze, że trzeba ratować zbiornik, bo ryba się podusi. I wysieciują go dla dobra wędkarzy. Bo oni są tu dla nas. Czekają na wnioski i chętnie nas wysłuchają...

 :bravo: :thumbup:

Uczą się od planistów plandemi ...
Ich koledzy też umieją kręcić interes  ,gdy nam się wydaję  że  się nie da .

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3298 dnia: 22.01.2021, 14:11 »
-"To nic nie zmieni że wpiszesz - wykażą w opracowaniu za rok że jest znakomita proporcja biomasy i życie kwitnie..
Przerabialiśmy to w kole. - pełny rejestr nie ma wpływu na zarybiania."

Jednak wpisz u mnie w Okręgu po analizie wpisów doszli do wniosków że na jednym z zbiorników zmniejszą zarybianie bo według wyliczeń tam jest mnóstwo ryby.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3299 dnia: 22.01.2021, 14:17 »
Quod erat demonstrandum.
Krwawy Michał

Purple Life Matters