Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 558417 razy)

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 813
  • Reputacja: 95
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4290 dnia: 15.02.2022, 10:13 »

Mam kolegę w Legionowie i Lupa był prezesem jego koła. Bardzo chwali tego człowieka i twierdzi, że Lupa wyprowadził to koło na prostą po finansowych machlojkach, które poczynili poprzednicy.


Czy to jest to sławne koło, w którym skarbnik koła przywłaszczyła sobie 60 tysięcy złotych z kasy koła (tyle jej udowodniono), choć w akcie oskarżenia była wskazana kwota ponad 95 tysięcy złotych, bo taki brak w kasie koła stwierdziła komisja rewizyjna? Były tam jakieś wałki ze wspólnymi zapisami bankowymi i kasowymi oraz protokołami inwentaryzacji, tak że nawet biegły nie był stanie wyliczyć ile kasy w rzeczywistości zniknęło :)

Pytam się, bo jestem ciekawy co się stało z resztą pieniędzy wędkarzy i ile kasy do tej pory okręg odzyskał od skazanego skarbnika tego koła. Na marginesie dodam, że skarbnikiem w tym kole została pani, która była wcześniej karana i ...... miała wykształcenie podstawowe :)

Mostek ja do tego posta odniosłem się. Zrozumiałem powyższą wypowiedż że z koła z którego pochodzi nowo wybrany prezes ZO szły wały

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4291 dnia: 15.02.2022, 10:32 »

Mam kolegę w Legionowie i Lupa był prezesem jego koła. Bardzo chwali tego człowieka i twierdzi, że Lupa wyprowadził to koło na prostą po finansowych machlojkach, które poczynili poprzednicy.


Czy to jest to sławne koło, w którym skarbnik koła przywłaszczyła sobie 60 tysięcy złotych z kasy koła (tyle jej udowodniono), choć w akcie oskarżenia była wskazana kwota ponad 95 tysięcy złotych, bo taki brak w kasie koła stwierdziła komisja rewizyjna? Były tam jakieś wałki ze wspólnymi zapisami bankowymi i kasowymi oraz protokołami inwentaryzacji, tak że nawet biegły nie był stanie wyliczyć ile kasy w rzeczywistości zniknęło :)

Pytam się, bo jestem ciekawy co się stało z resztą pieniędzy wędkarzy i ile kasy do tej pory okręg odzyskał od skazanego skarbnika tego koła. Na marginesie dodam, że skarbnikiem w tym kole została pani, która była wcześniej karana i ...... miała wykształcenie podstawowe :)

Mostek ja do tego posta odniosłem się. Zrozumiałem powyższą wypowiedż że z koła z którego pochodzi nowo wybrany prezes ZO szły wały
A, to ja się pogubiłem, sorki.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4292 dnia: 15.02.2022, 10:54 »
Jeszcze raz na spokojnie posłuchałem tych materiałów, które nagrał Sati i Sebasian i w głowę zachodzę, jak można być za udzieleniem absolutorium zarządowi po wysłuchaniu takich zarzutów? To jest kurestwo najwyższych lotów i nie ma nic wspólnego z wędkarstwem i dobrem wędkarzy. Pieprzoną maszynkę do robienia pieniędzy sobie zbudowały cwaniaki.

Dodatkowo Sati na jednym z filmów u Sebastiana wspomniał, że zaczęły go dziady wyzywać od najgorszych i krzyczeć, że oni są już tu od wielu lat i teraz ich się wyrzuca! No nóż w kieszeni się otwiera normalnie.

Jeszcze wrzucę kolejną ciekawostkę od Prezesa Rudnika :)




link do posta na FB: https://www.facebook.com/ZoPzwSlupsk/posts/7435570673127692

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4293 dnia: 15.02.2022, 10:58 »
No, żyli sobie jak te pączki w maśle, a tu nagle przyszedł sanepid i ich wypierdaczył na śmietnik.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4294 dnia: 15.02.2022, 11:01 »
No, żyli sobie jak te pączki w maśle, a tu nagle przyszedł sanepid i ich wypierdaczył na śmietnik.

Liczę, że ich prokuratura jeszcze z tego masełka oskrobie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4295 dnia: 15.02.2022, 11:17 »
Jeszcze raz na spokojnie posłuchałem tych materiałów, które nagrał Sati i Sebasian i w głowę zachodzę, jak można być za udzieleniem absolutorium zarządowi po wysłuchaniu takich zarzutów? To jest kurestwo najwyższych lotów i nie ma nic wspólnego z wędkarstwem i dobrem wędkarzy. Pieprzoną maszynkę do robienia pieniędzy sobie zbudowały cwaniaki.

Dodatkowo Sati na jednym z filmów u Sebastiana wspomniał, że zaczęły go dziady wyzywać od najgorszych i krzyczeć, że oni są już tu od wielu lat i teraz ich się wyrzuca! No nóż w kieszeni się otwiera normalnie.

Jeszcze wrzucę kolejną ciekawostkę od Prezesa Rudnika :)




link do posta na FB: https://www.facebook.com/ZoPzwSlupsk/posts/7435570673127692

W co ci panowie się poprzebierali...- wyglądają jak rycerze jezusa od ojca dyrektora.
Ten świat zdziczał. Hrum... hrummmm.. - a korytko sie oddala.
Maciek

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4296 dnia: 15.02.2022, 15:23 »
1) Ogólnie widać , że  ZG znalazł kozła ofiarnego , by odwrócić uwagę od tego czego chce dokonać ...( a to jest typowa gierka na odwórcenie uwagi ).

1a) Nowy ZO Mazowsze  19 członków :) https://ompzw.pl/artykul/zarzad-2022-2025

2) U mnie w Kraku 300 tys PLN od " wód  polskich "poszły na cele statutowe ( na ochronę   tych ryb , na które ZO skrócił okres ochronny) i usunęli gościa , który w tej sprawie interweniował w imieniu kupa chłopa.
Będzie prawdopodobnie finał w sadzie dla każdego z osobna członków sądu koleżeńskiego.

3) Jest jakaś plota że w Opolu jest petycja aby wybory ZO  były streamowane do neta.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4297 dnia: 15.02.2022, 16:08 »
3) Jest jakaś plota że w Opolu jest petycja aby wybory ZO  były streamowane do neta.

Będzie "Miś z okienka"?
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4298 dnia: 15.02.2022, 16:16 »
W spółkach gdzie obraca się mld to zarząd składa od 5 do 7osób a Rudnik ma 33 darmozjadów. Okręg Mazowiecki ma tyko 19 osób.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4299 dnia: 15.02.2022, 21:39 »

Mam kolegę w Legionowie i Lupa był prezesem jego koła. Bardzo chwali tego człowieka i twierdzi, że Lupa wyprowadził to koło na prostą po finansowych machlojkach, które poczynili poprzednicy.


Czy to jest to sławne koło, w którym skarbnik koła przywłaszczyła sobie 60 tysięcy złotych z kasy koła (tyle jej udowodniono), choć w akcie oskarżenia była wskazana kwota ponad 95 tysięcy złotych, bo taki brak w kasie koła stwierdziła komisja rewizyjna? Były tam jakieś wałki ze wspólnymi zapisami bankowymi i kasowymi oraz protokołami inwentaryzacji, tak że nawet biegły nie był stanie wyliczyć ile kasy w rzeczywistości zniknęło :)

Pytam się, bo jestem ciekawy co się stało z resztą pieniędzy wędkarzy i ile kasy do tej pory okręg odzyskał od skazanego skarbnika tego koła. Na marginesie dodam, że skarbnikiem w tym kole została pani, która była wcześniej karana i ...... miała wykształcenie podstawowe :)

Mostek ja do tego posta odniosłem się. Zrozumiałem powyższą wypowiedż że z koła z którego pochodzi nowo wybrany prezes ZO szły wały

Z tego co napisał Jędrzej, to tak z tego właśnie koła skarbnik "wyprowadziła" kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jestem ciekawy, ile do tej pory okręg odzyskał pieniędzy....od osoby bezrobotnej wielokrotnie karanej, która bez jakiegokolwiek problemu przywłaszczyła sobie 60 tysięcy złotych (bo reszta kasy o której mowa była w akcie oskarżenia magicznie "wyparowała"). Ogólnie nowy Prezes Okręgu pewnie nie miał wiedzy na temat poczynań swoich poprzedników we władzach koła, bo jakby miał.... to nie byłby Prezesem Okręgu ;) Jednak już to pokazuje jak fatalna jest organizacja i kontrola w PZW oraz jak mało wędkarze wiedzą o swoim stowarzyszeniu. A wszystko to jest winą braku jawności i strukturalnej dezorganizacji związku. Ogólnie trzymam kciuki za pozytywne zmiany w OM PZW, bo ten okręg ma wszystko, aby być tym prowędkarskim - zarówno ma kasę, jak i wiele ciekawych wód pod swoim zarządem. Problem jest w mentalności.     

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4300 dnia: 16.02.2022, 08:49 »


"W co ci panowie się poprzebierali...- wyglądają jak rycerze jezusa od ojca dyrektora.
Ten świat zdziczał. Hrum... hrummmm.. - a korytko sie oddala."


Mi Ci Panowie przypominają profesorów z Hogwartu ;D ;D ;D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4301 dnia: 16.02.2022, 09:33 »


"W co ci panowie się poprzebierali...- wyglądają jak rycerze jezusa od ojca dyrektora.
Ten świat zdziczał. Hrum... hrummmm.. - a korytko sie oddala."


Mi Ci Panowie przypominają profesorów z Hogwartu ;D ;D ;D

Tak! Właśnie nie mogłem skojarzyć, skąd znam ten widok :D

Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4302 dnia: 16.02.2022, 11:59 »
Macie swoje PZW broncie ich dalej Sebastian Kowalczyk robi bardzo dobrą robote dla wędkarzy i za to mu szacunek.
C&R

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4303 dnia: 16.02.2022, 12:03 »
Macie swoje PZW broncie ich dalej Sebastian Kowalczyk robi bardzo dobrą robote dla wędkarzy i za to mu szacunek.

Stosuj interpunkcję ;)

Trochę przykre, że nie rozróżniasz obrony PZW jako struktury, która już jest gotowa, by służyć wędkarzom... od WALKI z dziadami, którzy ją przejęli i działają na szkodę członków stowarzyszenia.

Co to za tekst, że mamy swoje PZW? Bo wcześniej nie wiedzieliśmy, że oni tam są tylko po to, by kasę doić? Teraz to dostrzegliśmy? :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4304 dnia: 16.02.2022, 12:10 »
Macie swoje PZW broncie ich dalej Sebastian Kowalczyk robi bardzo dobrą robote dla wędkarzy i za to mu szacunek.
Nie widzisz tego że jako wędkarze po upadku PZW trafimy z deszczu pod rynnę.
Zobacz sobie sprawę z aresztowaniami w WP . Kasa pójdzie na machlojki a w wodzie będzie pustynia. W PZW da się coś zdziałać zobacz na wybory w OM a w WP pójdziesz do urzędnika który rozłoży ręce powie że nie ma funduszy i nic się nie da zrobić bo takie są przepisy.
FEEDER KLUB MAZOWSZE