Autor Wątek: Boks zawodowy i amatorski  (Przeczytany 35287 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #240 dnia: 08.03.2020, 11:12 »
Co do Wildera zdania nie zmienię, to pokraka bez techniki ,nie przekonał mnie i nie przekona ,kolejną walkę z Furym też przegra, jestem tego pewien ,jak ktoś się nie nauczył boksu przez lata ,już się go nie nauczy ;)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #241 dnia: 08.03.2020, 11:13 »
Szpila to skończy jak warzywo, jak dalej będzie tak walczył ,nie ma do tego sportu talentu ,powinien dać se spokój szkoda zdrowia Ajtuj :facepalm:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #242 dnia: 08.03.2020, 11:20 »
Prawdziwy bokser powinien uznać wyższość przeciwnika,Adam nie szuka wymówek jak Bumobij, że miał gatki za ciężkie :P

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #243 dnia: 08.03.2020, 11:28 »
Szpilka wygrał a chce rewanżu :facepalm:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #244 dnia: 08.03.2020, 11:44 »
Chcę rewanżu dobre ,on wie że przegrał i wszyscy to wiedzą ,może sumienie go ruszyło haha :P,Ajtuj w starciu z czołówką junior ciężkiej cię nie widzę :facepalm:,zobaczył bym chętnie Szpilkę z Cieślakiem :beer:

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #245 dnia: 08.03.2020, 17:31 »
Nie wierzę w to co czytam...

Ty serio nie widzisz ograniczeń Kownackiego i tego jak jednowymiarowym bokserem jest?

Przy całej sympatii do Adama jego obrona, która polega na blokowaniu ciosów twarzą, jego podejście do boksu (wnoszone 120 kg przy jego wzroście) sprawiają, że trzeba być mega optymistą żeby wierzyć w jego szanse na pas.

Gdzie Ty tam widziałeś kontre? Ten KD z 4 rundy to były 2 ciosy (nie z kontry) niezbyt mocne zresztą, po których Kownacki padł wyraźnie zamroczony. Pomijam fakt, że trochę pomógł mu sędzia bo to rzekome poślizgnięcie po którym się przerwrócił było przecież również po ciosach. Po nim widać początki rozbicia - to efekt stylu w jakim walczy. Za rok - dwa będzie kompletnie rozbity i jedyne co pozostanie to zakończenie kariery mimo młodego wieku.

Jeśli Twoim zdaniem Helenius wygrał przez przypadkową kontrę to chyba oglądałeś inną walkę :D

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #246 dnia: 08.03.2020, 17:43 »
Kolego już ci mówiłem że mamy inne spojrzenie na ten sport, dla ciebie Wilder to wirtuoz więc po co te docinki i  pozwól że ja będę wierzył w Adama  ,według mnie gość ma niesamowity presing i potrafi fajnie skracać  dystans ,oprócz tego wyprowadza mnóstwo ciosów jak na tą wagę to jest naprawdę coś,idzie do przodu w walce z nim każdy jest zagrożony ,jak zmiótł Washingtona ,nie dając mu podejść do siebie to widziałeś sam zapewne dla przykładu twój paralityk męczył się z nim okropnie przegrywając rundy i lacky punch dupę mu uratował ;),co do walki z Heleniusem to do nokautu Helenius nie istniał ,Adam się podpalił i dlatego przegrał ,pewność siebie go zgubiła tym razem ,mógł poczekać i w kolejnych rundach by sam zakończył walkę przed czasem

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #247 dnia: 08.03.2020, 17:58 »
Mnie szkoda Adama że przegrał ,bo w następnej walce walczył by zapewne z Andy ruizem jr i byłby to mega pojedynek według mnie już ostrzyłem zęby działo by się dużo dwóch takich grubasków z mega szybkimi rękami ,obaj idą do przodu, szkoda wielka szkoda ,no cóż ,mam nadzieję że Helenius da rewanż Adasiowi i to szybko :thumbup:

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #248 dnia: 08.03.2020, 17:59 »
Kolego już ci mówiłem że mamy inne spojrzenie na ten sport, dla ciebie Wilder to wirtuoz

Nigdzie nie pisałem, że Wilder to wirtuoz, znowu nie możesz mnie zacytować bo nic takiego nie pisałem - po prostu ponownie przypisujesz mi coś czego nie napisałem żeby jakoś pokrętnie uwiarygodnić swoje brednie i porównania od czapy.

Tu nie chodzi o różne podejście do boksu. Tu chodzi o to, że Ty albo nie chcesz albo nie potrafisz obiektywnie oceniać boksu. Kierujesz się sympatiami i empatiami.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #249 dnia: 08.03.2020, 18:06 »
Człowieku wciąż piszesz że Wilder to mega kozak ,ja się pytam z której strony ty to widzisz ,bo jak dla mnie gość jest mega ograniczony ,ani techniki,ani obrony ,ani talentu za dużego, tylko cios jak dla ciebie to wszystko to ok ,dla mnie niestety za mało, ja ogólnie nie lubię bokserów co dużo pierdolą jak on np. o zabijaniu w ringu ludzi, a potem dostają wpierdol życia i jeszcze nie umieją z  pokorą przyjąć porażki bo gacie mieli za ciężkie ;),to nie chodzi o to kogo lubię czy nie lubię ,nie myl pojęć ,ja doceniam umiejętności

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 009
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #250 dnia: 09.03.2020, 22:06 »
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #251 dnia: 09.03.2020, 23:21 »
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Tomsza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radomia okolice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #252 dnia: 17.04.2020, 00:47 »
Tomsza

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #253 dnia: 21.03.2021, 07:58 »
Odświeżę troszkę kotleta ,wczoraj na gali w Anglii nasz rodak Krzysztof Głowacki , stoczył bój o pas w wadze junior ciężkiej federacji WBO, niestety walkę przegrał przez KO w 6rundzie z brytyjczykiem Lawrencem Okolie,wielka szkoda mi naszego Główki ,sercem byłem za naszym rodakiem choć rozbrat z boksem na 2,5 roku nic dobrego nie wróżył,nadszedł czas zakończenia kariery ,niestety nie widzę żadnego naszego prospekta ,który mógłby zostać kolejnym Polakiem z  pasem Mistrza Świata ::)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #254 dnia: 25.09.2021, 19:12 »
Dziś wieczorem, jedna z najciekawszych walk w wadze ciężkiej tego roku, Anthony Joshua będzie bronił pasów mistrzowskich w starciu z byłym królem wagi cruser A.Usykiem ;)