Autor Wątek: MVDE G5  (Przeczytany 8300 razy)

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
MVDE G5
« dnia: 14.12.2019, 17:41 »
Witam

Chce kupić zanęte MVDE G5 do rekreacyjnego  łowienia feederami iukierunkować ja pod większą płoć leszcze. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Będę łowił na wolno płynącej rzece , kanale i jeziorach. Koszt nie mały, więc może wybrać coś innego w tej cenie. Oczywiście będę ją łączył z glina robakami i ziarnami i atraktorami tej samej marki.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #1 dnia: 14.12.2019, 17:44 »
Witam
Chce kupić zanęte MVDE G5 do rekreacyjnego łowienia i ukierunkować ja pod większą płoć leszcze. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Będę łowił na wolno płynącej rzece , kanale i jeziorach. Koszt nie mały, więc może wybrać coś innego w tej cenie. Oczywiście będę ją łączył z glina robakami i ziarnami i atraktorami tej samej marki.
Kup, testuj, daj znać.
Wędkarstwo polega na kombinowaniu i dlatego to jest tak piękne.
Z drugiej strony jak ryba nie będzie żerować to nic nie połapiesz.
Skup się tylko na podaniu towaru i donęcaniu. Zanęta nie gra żadnej roli, bardziej robactwo.

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #2 dnia: 14.12.2019, 17:51 »
Witam
Chce kupić zanęte MVDE G5 do rekreacyjnego łowienia i ukierunkować ja pod większą płoć leszcze. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Będę łowił na wolno płynącej rzece , kanale i jeziorach. Koszt nie mały, więc może wybrać coś innego w tej cenie. Oczywiście będę ją łączył z glina robakami i ziarnami i atraktorami tej samej marki.
Kup, testuj, daj znać.
Wędkarstwo polega na kombinowaniu i dlatego to jest tak piękne.
Z drugiej strony jak ryba nie będzie żerować to nic nie połapiesz.
Skup się tylko na podaniu towaru i donęcaniu. Zanęta nie gra żadnej roli, bardziej robactwo.

Chce poświęcić cały sezon 2 mieszankom. Jednej jestem pewny A mianowicie lorpio leszcz z serii magnetic. Nie Chce jednak zatrzymać się przy jednym towarze. Trzeba szukać, A nóż widelec skuteczność skoczy . :D stąd ten wywiad o G5 . Miałeś z nią do czynienia ? A może napiszesz czego Ty stosujesz . :beer: każda opinia jest ważna

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #3 dnia: 14.12.2019, 17:53 »
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=9566.0 - Zanęta karasiowo/płociowo/leszczowa

http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=946.0 - Zanęta MVDE G5

 Zdublowany temat.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #4 dnia: 14.12.2019, 17:59 »
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=9566.0 - Zanęta karasiowo/płociowo/leszczowa

http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=946.0 - Zanęta MVDE G5

 Zdublowany temat.

Przeczytane (stare posty) z tym , że nie wiele z nich wywnioskowalem. Być może teraz otrzymam więcej odpowiedzi , bardziej na temat. :thumbup:

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #5 dnia: 14.12.2019, 18:25 »
Zanęta nie gra żadnej roli,
Odważne stwierdzenie ;D
Adam

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #6 dnia: 14.12.2019, 19:19 »
Zanęta nie gra żadnej roli,
Odważne stwierdzenie ;D

Zaneta wabi i to pewne. :D chociaż glina jokers ochotka z robakami ma większą moc , chociaz nigdy nie próbowałem tak łowić.  Kwestia finansów. 

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #7 dnia: 14.12.2019, 19:27 »
Jak dla mnie to lepsze jest Turbo, jak chcesz coś uniwersalnego z Marcela. Ładnie się komponuje też z innymi zanętami w tym GPX i Magneticami. Do tego wanilia lub karmel Mvde jak chcesz dopalać. Te dwa dodatki można też łączyć ze sobą. Alternatywą dobrą dla turbo jest Wonder Black.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #8 dnia: 14.12.2019, 19:40 »
Kolega łowił na Turbo ciemny a ja na Wonder Black.
 Wyniki prawie identyczne, ja bez płotki ale karasi ogrom miałem.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #9 dnia: 14.12.2019, 19:43 »
Jak dla mnie to lepsze jest Turbo, jak chcesz coś uniwersalnego z Marcela. Ładnie się komponuje też z innymi zanętami w tym GPX i Magneticami. Do tego wanilia lub karmel Mvde jak chcesz dopalać. Te dwa dodatki można też łączyć ze sobą. Alternatywą dobrą dla turbo jest Wonder Black.

Turbo mówisz. Hmm... też o nie myślałem. Classic bream  turbo albo g5. Pomyślałem o G5 bo jest popularna. Poczytam o tej turbo.

Offline greg227

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #10 dnia: 14.12.2019, 19:43 »
Witam.
Używałem G5 w tym sezonie 4 razy ale nie samej. Dwa razy podczas łowienia feederem(zasiadki nocne) i dwa razy na spławik. Dodałem do niej 1kg gold pro bream classic i 1kg gold pro bream yellow na 2kg G5( dwa razy na feedera i raz na spławik)podczas drugiego wędkowania spławikiem dodałem tylko gold pro bream w stosunku 1:1-były to zawody i najsłabszy wynik :'(   
Za każdym razem miałem rybki- choć przy feederze miałem najlepsze wyniki. W przyszłym roku również będę testował z feederową zanętą MVDE.
Jak Tobie się nie spieszy z zakupem to śledź sklep Raven dają zniżki na zanęty MVDE -w cenie magnetica kupisz G5. Tylko musisz być cierpliwy w oczekiwaniu na dostawę od nich.
U mnie średnia w tym momencie to ponad 2 tygodnie oczekiwania na paczkę- gdzie moje 3 zamówienie jeszcze nie doszło! Tylko ceną się bronią.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #11 dnia: 14.12.2019, 19:44 »
Zanęta nie gra żadnej roli,
Odważne stwierdzenie ;D

Bardzo uprzejmie i kulturalnie to skomentowałeś :P. Ja dawno takiej głupoty nie czytałem :) :facepalm:

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #12 dnia: 14.12.2019, 19:45 »
Witam.
Używałem G5 w tym sezonie 4 razy ale nie samej. Dwa razy podczas łowienia feederem(zasiadki nocne) i dwa razy na spławik. Dodałem do niej 1kg gold pro bream classic i 1kg gold pro bream yellow na 2kg G5( dwa razy na feedera i raz na spławik)podczas drugiego wędkowania spławikiem dodałem tylko gold pro bream w stosunku 1:1-były to zawody i najsłabszy wynik :'(   
Za każdym razem miałem rybki- choć przy feederze miałem najlepsze wyniki. W przyszłym roku również będę testował z feederową zanętą MVDE.
Jak Tobie się nie spieszy z zakupem to śledź sklep Raven dają zniżki na zanęty MVDE -w cenie magnetica kupisz G5. Tylko musisz być cierpliwy w oczekiwaniu na dostawę od nich.
U mnie średnia w tym momencie to ponad 2 tygodnie oczekiwania na paczkę- gdzie moje 3 zamówienie jeszcze nie doszło! Tylko ceną się bronią.

W ravenie będę się zaopatrzal. Teraz mają g5 za 22zl :D

Offline greg227

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #13 dnia: 14.12.2019, 19:46 »



Witam.
Używałem G5 w tym sezonie 4 razy ale nie samej. Dwa razy podczas łowienia feederem(zasiadki nocne) i dwa razy na spławik. Dodałem do niej 1kg gold pro bream classic i 1kg gold pro bream yellow na 2kg G5( dwa razy na feedera i raz na spławik)podczas drugiego wędkowania spławikiem dodałem tylko gold pro bream w stosunku 1:1-były to zawody i najsłabszy wynik :'(   
Za każdym razem miałem rybki- choć przy feederze miałem najlepsze wyniki. W przyszłym roku również będę testował z feederową zanętą MVDE.
Jak Tobie się nie spieszy z zakupem to śledź sklep Raven dają zniżki na zanęty MVDE -w cenie magnetica kupisz G5. Tylko musisz być cierpliwy w oczekiwaniu na dostawę od nich.
U mnie średnia w tym momencie to ponad 2 tygodnie oczekiwania na paczkę- gdzie moje 3 zamówienie jeszcze nie doszło! Tylko ceną się bronią.

W ravenie będę się zaopatrzal. Teraz mają g5 za 22zl :D


Poczekaj na promocję to kupisz za niecałe 17zł!!! 8)

Offline gienas88tc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MVDE G5
« Odpowiedź #14 dnia: 14.12.2019, 20:01 »
Cytuj
Poczekaj na promocję to kupisz za niecałe 17zł!!! 8)

Więc poczekam.. ;D  A co do turbo Black to czytałem opis zanety i doczytałem że to najcięższe mieszanka.  Na płytkim jeziorze nie będę miał z nią  problemu?