Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800476 razy)

Offline kburza

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1365 dnia: 22.08.2016, 13:10 »
Jak zawsze szybko sprawnie :)
Najlepsza obsługa :)
Wszystko starannie zapakowane no nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Kolejny koszyk w trakcie uzupełniania :P
20/10 :)
---- Catch & Release ---
                                     --- NO KILL ---
Pozdrawiam, Krzysiek.

Offline baloo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 16
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1366 dnia: 22.08.2016, 19:31 »
Łyżka dziegciu do beczki miodu mianowicie dlaczego min zamówienie musi być 50zł (wiem karpiarze bogaci są za 2000 tam kupuja a później na forum sprzedają ;-) ) i dlaczego w całej Polsce dostawa  do paczkomatu kodztu 7,99 zł a u nich 10 zł. Wiem czepiam się, ale nie wszyscy w eurasach i funtach zarabiają a chcą coś kupić w zachwalanym na forum sklepie. Kupowałem juz tam z kolega zamówienie było na ponad 200 zl to nie zwróciłem uwagi. A teraz jak na szybko pierdołe potrzebuje a tu taki zonk.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Piotr
_____________________________________________
Wędkarz Polski

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1367 dnia: 22.08.2016, 19:46 »
No z tym zamówieniem za 50 zł to lipa. Ja to sobie tak myślę że sklep przez to traci klientów którzy chcą kupić coś za 20-40 zł, po prostu klienci szukają innego sklepu. Paczkomat też cena zawyżona duży sklep a chce zarabiać na przesyłce. No i wyszukiwarka też poważnie niedomaga.
Paweł

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1368 dnia: 22.08.2016, 19:56 »
No z tym zamówieniem za 50 zł to lipa. Ja to sobie tak myślę że sklep przez to traci klientów którzy chcą kupić coś za 20-40 zł, po prostu klienci szukają innego sklepu. Paczkomat też cena zawyżona duży sklep a chce zarabiać na przesyłce. No i wyszukiwarka też poważnie niedomaga.
Ja nie krytykuję sklepu, jedynie tak nieznacznie zasugeruję. Przydały by się pewne ulgi w wysyłkach. Np. mam kilka drobiazgów na oku, których nie kupię na miejscu.I mimo to że przekraczają nieznacznie 50pln. To powstrzymuje mnie kurier.
Brak mi tu możliwości poczty za kilka zł. Tak jest u Łukasza i Kasi.
Arek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1369 dnia: 22.08.2016, 20:25 »
No z tym zamówieniem za 50 zł to lipa. Ja to sobie tak myślę że sklep przez to traci klientów którzy chcą kupić coś za 20-40 zł, po prostu klienci szukają innego sklepu. Paczkomat też cena zawyżona duży sklep a chce zarabiać na przesyłce. No i wyszukiwarka też poważnie niedomaga.
Ja nie krytykuję sklepu, jedynie tak nieznacznie zasugeruję. Przydały by się pewne ulgi w wysyłkach. Np. mam kilka drobiazgów na oku, których nie kupię na miejscu.I mimo to że przekraczają nieznacznie 50pln. To powstrzymuje mnie kurier.
Brak mi tu możliwości poczty za kilka zł. Tak jest u Łukasza i Kasi.

Popieram, oni są nastawieni na duże zakupy , a takich jak czasem mi potrzeba za 20-40 zł nie mogę zrobić i wtedy  jest problem, ale nie dla mnie , bo ja sobie poradzę ,a oni stracą klienta :). Może ktoś kiedyś pomyśli i coś w tej kwestii zrobi, a na pewno by mieli więcej zamówień.
Krzysztof

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1370 dnia: 22.08.2016, 20:46 »
Podejrzewam, że gdyby mieli też obsługiwać takie drobnostki, to już by się nie wyrabiali i takiego tempa dostawy mogliby nie utrzymać.
Jeśli tak miało by być, to ja wolę, żeby zostało jak jest. Wolę sobie dodawać do koszyka jakieś produkty i zamówić, jak mi się uzbiera.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Alzak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 4
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1371 dnia: 22.08.2016, 20:50 »
No z tym zamówieniem za 50 zł to lipa. Ja to sobie tak myślę że sklep przez to traci klientów którzy chcą kupić coś za 20-40 zł, po prostu klienci szukają innego sklepu. Paczkomat też cena zawyżona duży sklep a chce zarabiać na przesyłce. No i wyszukiwarka też poważnie niedomaga.
Ja nie krytykuję sklepu, jedynie tak nieznacznie zasugeruję. Przydały by się pewne ulgi w wysyłkach. Np. mam kilka drobiazgów na oku, których nie kupię na miejscu.I mimo to że przekraczają nieznacznie 50pln. To powstrzymuje mnie kurier.
Brak mi tu możliwości poczty za kilka zł. Tak jest u Łukasza i Kasi.

Popieram, oni są nastawieni na duże zakupy , a takich jak czasem mi potrzeba za 20-40 zł nie mogę zrobić i wtedy  jest problem, ale nie dla mnie , bo ja sobie poradzę ,a oni stracą klienta :). Może ktoś kiedyś pomyśli i coś w tej kwestii zrobi, a na pewno by mieli więcej zamówień.

Chciałbym wiedzieć jak prowadząc sklep zarabiasz na zamówieniu za 20zl...Bo chyba o to w tym chodzi nie robią tego dla przyjemności, minimalna wartość zamówienia jest wykalkulowana tak żeby coś na tym zarobić.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1372 dnia: 22.08.2016, 21:09 »
Podejrzewam, że gdyby mieli też obsługiwać takie drobnostki, to już by się nie wyrabiali i takiego tempa dostawy mogliby nie utrzymać.
Jeśli tak miało by być, to ja wolę, żeby zostało jak jest. Wolę sobie dodawać do koszyka jakieś produkty i zamówić, jak mi się uzbiera.
Popieram Twoją wypowiedź.

Znam to z własnego doświadczenia, firma w której pracuję około dwa lata temu wprowadziła zasadę 'zamówienie na minimum €200' i firma nie straciła zbytnio dochodu, a podwyższyła serwis 'dochodowych klientów'.
 I to też robi ten sklep. Oni nie tworzą sobie renomy, oni ją mają a teraz kładą nacisk by ją utrzymać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1373 dnia: 22.08.2016, 21:21 »
Podejrzewam, że gdyby mieli też obsługiwać takie drobnostki, to już by się nie wyrabiali i takiego tempa dostawy mogliby nie utrzymać.
Jeśli tak miało by być, to ja wolę, żeby zostało jak jest. Wolę sobie dodawać do koszyka jakieś produkty i zamówić, jak mi się uzbiera.

Co by nie mówić Michale, sklep nie sprzedaje towaru po kosztach. A jest spory narzut. Tym bardziej że ten sklep, posiada nie najniższe ceny, co wszyscy wiemy, i akceptujemy, w zamian za super obsługę.
Raczej nie do końca zgadzam się z tym, co napisałeś. Spory narzut, duża sprzedaż. Nie rozumiem, jak mogli by tracić na niższych zamówieniach. Wysyłkę pokrywa kupujący.
Arek

Offline Alzak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 4
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1374 dnia: 22.08.2016, 21:40 »
Podejrzewam, że gdyby mieli też obsługiwać takie drobnostki, to już by się nie wyrabiali i takiego tempa dostawy mogliby nie utrzymać.
Jeśli tak miało by być, to ja wolę, żeby zostało jak jest. Wolę sobie dodawać do koszyka jakieś produkty i zamówić, jak mi się uzbiera.

Co by nie mówić Michale, sklep nie sprzedaje towaru po kosztach. A jest spory narzut. Tym bardziej że ten sklep, posiada nie najniższe ceny, co wszyscy wiemy, i akceptujemy, w zamian za super obsługę.
Raczej nie do końca zgadzam się z tym, co napisałeś. Spory narzut, duża sprzedaż. Nie rozumiem, jak mogli by tracić na niższych zamówieniach. Wysyłkę pokrywa kupujący.

A czy wysyłka to cały koszt prowadzenia sklepu?

Sądząc po cenach to majątkiem 25-30% marży co przy sklepie wędkarskim nie jest to wygórowany narzut, pamietaj że nie mają setek zamówien tygodniowo.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1375 dnia: 22.08.2016, 21:52 »
Jeśli będzie trzeba pakować każdą paczkę krętlików w kopertę i wysyłać, to że 20 osob trzeba będzie do pakowania zatrudnić.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1376 dnia: 22.08.2016, 22:01 »
Spytajmy kolegę Łukasza jak sobie z tym radzi. A również oferuje tańszą wysyłkę.
Arek

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1377 dnia: 22.08.2016, 22:04 »
O czym my mówimy?  Oni mają tak szeroką gamę produktów że to nie powinno być problemem uzbierać 50 zł
A przy realizacji zamówienia za 20 zł sprzedawca kładzie taką samą uwagę jak przy zamówieniu za 1000 zł. Ten próg  50 zł wyeliminował te małe zamówienia, a więc i miejsza ilość personelu, i mniejszy 'szum'.
A przykładowo jeśli ktoś zrobi zamówienie za 20 zł i wystąpi pomyłka w jego zamówieniu - wystawia negatywną opinie. A negatywna opinia to negatywna opinia, bez znaczenia czy klient wydał 20 zł czy 1000 zł. Na zakupach za dwie dychy za wiele nie zarobili, a za tysiaka już tak. Tak więc wolą poświęcić uwagę na 'dochodowe' zamówienia i dopilnować by ten klient był zadowolony.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kburza

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1378 dnia: 22.08.2016, 22:24 »
No dla mnie np zamówienie za 50 zł to taka raczej norma, bo w sumie jak już zamawiamy to zawsze coś się uzbiera zaneta ponad 20 pln :P pellet 15 jakieś przypony 15 i juz 50 :P Ale czasami, nie powiem trzeba by coś drobnego,  raczej zawsze coś jednak się dorzuca :D
A że sklep ma świetny asortyment to nie sposób za mniej coś zamówić :P
Ale coś typu inpost to dobra opcja dla zamawiających coś pojedynczo, watro przemyśleć tą kwotę minimalnego zamówienia :) np dla osób które już zrobiły 3 razy zakupy :) taki bonus :P
Pozdrawiam :)
---- Catch & Release ---
                                     --- NO KILL ---
Pozdrawiam, Krzysiek.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 250
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1379 dnia: 25.08.2016, 13:15 »
W Drapieżniku pojawił się Feeder baits - ceny jak dla mnie wysokie (w porównaniu jak renomowane firmy z zachodu....)
kto komu zabroni.....
Maciek