NAD WODĄ > Łowiska

Do Amigos

(1/1)

Piotr Bogdanowicz:
Panowie ... planuję na majówkę wyskoczyć na zakole A lub B ... gdzie lepiej łowić będętylko z rzutu  pv i maly balwanek na włosie? I orietujecie się jak z opłatami na ten rok ?

Apacz:
Udała się wyprawa? Jak z opłatami. Też chodzą mi po głowie te łowiska.

Piotr Bogdanowicz:
Niestety nie byłem... a chłopaki ino yt i yt ... zero odzewu

Martinez:
Na zawodach siedzą (a raczej siedzieli) więc pochłonięci walką o pozycje :)

Mleczny96:
Cześć !
Wybacz kontakt z nami najlepiej uzyskasz na fb youtubie albo instagramie ( nawet na pv tutaj jak napiszesz to prędzej odpisze bo dostanę maila z powiadomieniem) bo ostatnio dużo się dzieje. Zgadza się mieliśmy teraz 2 x zawody i naprawdę mega dużo pracy. Tutaj czasem jakiś wątek mi umknie.

Już Ci odpisuje nie byliśmy jeszcze w tym roku i wiemy że są zmiany są tylko składki weekendowe ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile kosztują najlepiej jakbyś zadzwonił do klubu wędkarskiego Karaś: tutaj znalazłem post na Facebooku https://www.facebook.com/100015703694816/posts/pfbid02oZaHwZiHdyznoGDsBpE8e36om9meikFkYGH2EsMsaW86Viw9DRtJKK4eB8LDC9M2l/?app=fbl

Wklejam Ci też zdjęcia gdzie wędkowaliśmy i tam powinieneś dać sobie rady z rzutu, na haczyku pojedynczy wafters u nas akurat bolsena, lub 2 orzeszki tygrysie z korkiem w środku



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej