Autor Wątek: Sklep wędkarski RED - Wejherowo  (Przeczytany 2271 razy)

Offline rococo1234

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Sklep wędkarski RED - Wejherowo
« dnia: 12.02.2016, 22:35 »
Sklep RED -jako stacjonarny ,TROTKA  internetowy oraz Witekpol  na allegro - prowadzony przez zapalonego wędkarza ,spinningistę ,pstrągarza  i trociowca (dostępne rękodzieła różnych wytwórców blach i woblerów);D. Naprawdę fajny sklep , praktycznie cały asortyment ,od spina , karpia , method feeder i co tam chcecie . Właściciel  jak i sprzedawca uprzejmi ,pomogą jak czegoś niema to postarają się sprowadzić.Ceny fajne, można powiedzieć  -jak zabraknie Ci kilku złotych -też kupisz.Minus to strona internetowa - nic prawie tam nie ma , bałagan .Ale proponuję dzwonić  a najlepiej odwiedzić . Dziś po pracy wpadłem na zakupy  a za ladą wystraszona małżonka właściciela, bo on sam na RYBOMANII. Pewnie coś z nowości przywiezie. Naprawdę warto zajrzeć.

Offline meteo76

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski RED - Wejherowo
« Odpowiedź #1 dnia: 12.02.2016, 22:38 »
Kupowałem od nich kilka rzeczy z Drennana, przesyłka błyskawiczna, towar jak najbardziej zgodny, ceny dobre.
Wojtek

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Sklep wędkarski RED - Wejherowo
« Odpowiedź #2 dnia: 09.03.2016, 11:13 »
Data złożenia zamówienia: 2016-02-26 20:44:00 - zamawiany przedmiot to "Pokrowiec na kołowrotki Team Daiwa".
Dnia dzisiejszego mamy 2016-03-09 - Status zamówienia: "W trakcie realizacji", a w skrócie mówiąc, zamówienia nadal nie otrzymałem do domu...
Czyli błyskawiczna przesyłka, tak jak pisał meteo76, zawodzi do dnia dzisiejszego :-\
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Sklep wędkarski RED - Wejherowo
« Odpowiedź #3 dnia: 17.03.2016, 11:26 »
Tydzień temu dzwoniłem do sklepu w sprawie mojego zamówienia. Dowiedziałem się, że nie mają na stanie mojego pokrowca i czekają na dostawę od daiwy. Żadnej informacji z ich strony nie otrzymałem i musiałem się fatygować sam. Stwierdziłem, że nie chcę czekać i poprosiłem o zwrot pieniędzy, na które "znowu" czekam do tej pory... Ja tego sklepu w przyszłości więcej już nie odwiedzę.
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl