Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3890583 razy)

Offline Czak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14055 dnia: 11.04.2018, 15:35 »
Jednak przy zakupie umknął mi taki mankament, że większość moich przyponów do metody to plecionka. Przypony te, jak wiadomo, nie rozciągają się co sprawia pewne kłopoty po włożeniu na widełki w pudełku. Na chwilę obecną rozwiązałem to tak, że długość przyponów jest kilka milimetrów krótsza niż wynika to z podziałki, na widełki zakładam gumkę do zakładania pelletów i o to zaczepiam haczyk.

Musisz po prostu poćwiczyć, u mnie Fang Twister na Kordzie Supernatural siedzi idealnie :-) 

Hmm... dobrze siedzą... szacuneczek :bravo: Teraz to już na nic nie mogę ponażekać :)

Online Marcinn

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • test
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14056 dnia: 11.04.2018, 16:52 »
Taki sprzęt z lombardu za stówkę. Korbka była dokręcona tak mocno że nie chciał się nawet przekręcić, a nakrętka aż popękała. Wymieniłem nakrętkę i wszystko lekko chodzi. Tylko jest problem z wolnym biegiem, nie da się zwiększyć oporu szpuli na wolnym, cały czas jest pełen luz.



Edit:

Poprzedni właściciel do wszystkiego używał zbyt dużo siły, ciekawe czy dostanę gdzieś ten element:



Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14057 dnia: 11.04.2018, 17:43 »
I to się nazywa kupić okazje :facepalm: :facepalm: w naprawę położysz 100 PLN i wyjdzie jakbyś kupił nową okumę :)
Marcin

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14058 dnia: 11.04.2018, 18:36 »
A ja dziś za całe 29zł kupiłem Krokodyla :P tzn. wędkę Crocodile 180cm 250cv :o od Chińczyków :) przeznaczenie to spomb i deeper , wziąłem krótszą ,a mieli jeszcze 3m to ta biała na filmiku :bravo: 
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14059 dnia: 11.04.2018, 18:39 »
Rosjanie to jednak mają fantazję :D
Adam

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14060 dnia: 11.04.2018, 18:49 »
Jak zwykle nowy sezon otwieram zakupami 8) Po kilku sesjach w 2017 roku "poczułem", że muszę zainwestować w wygodę i ergonomię podczas wędkowania.
...


Zaszalałeś, Czak! Konkret zakupy! :o :bravo:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14061 dnia: 11.04.2018, 18:54 »
Ja przed chwilą zamówiłem chłodnicę do Forestera bo dwie godziny temu wbiłem w nią korzeń  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Oczywiście jadąc na ryby. Rzuciłem kilka razy spinem ale odechciało mi się wszystkiego >:(
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14062 dnia: 11.04.2018, 19:05 »
Ja przed chwilą zamówiłem chłodnicę do Forestera bo dwie godziny temu wbiłem w nią korzeń  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Oczywiście jadąc na ryby. Rzuciłem kilka razy spinem ale odechciało mi się wszystkiego >:(
A to pech...Takie zdarzenie, to popsuje każdy wyjazd na ryby...
Marcin

Offline Marko

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14063 dnia: 11.04.2018, 19:05 »
Czak widzę jeszcze gondole na karpie..Co to za model :)

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14064 dnia: 11.04.2018, 19:08 »
Ja przed chwilą zamówiłem chłodnicę do Forestera bo dwie godziny temu wbiłem w nią korzeń  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Oczywiście jadąc na ryby. Rzuciłem kilka razy spinem ale odechciało mi się wszystkiego >:(
A to pech...Takie zdarzenie, to popsuje każdy wyjazd na ryby...
Kolego ja miesiąc temu kupowałem 2 opony bo jakiś baran mi je przeciął jak byłem na nocce na rybach.Opony 500+200laweta!!!700zł poszło w piz...u.Najdroższa moja wyprawa na ryby w historii mojego wędkarstwa.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14065 dnia: 11.04.2018, 19:24 »
Taki sprzęt z lombardu za stówkę. Korbka była dokręcona tak mocno że nie chciał się nawet przekręcić, a nakrętka aż popękała. Wymieniłem nakrętkę i wszystko lekko chodzi. Tylko jest problem z wolnym biegiem, nie da się zwiększyć oporu szpuli na wolnym, cały czas jest pełen luz.



Edit:

Poprzedni właściciel do wszystkiego używał zbyt dużo siły, ciekawe czy dostanę gdzieś ten element:


Ups! Chyba przepłaciłeś :( Idź to oddaj, jeśli możesz. A za różnicę, którą wydasz na naprawę kupisz nowy dobry kręcioł. Argument masz: sprzęt jest niesprawny.
Pozdrawiam Seba

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14066 dnia: 11.04.2018, 19:31 »
Będzie porządek :) Matrix Ethos Pro Stiff Rod Holdalls 2 Rod 1,95m


Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14067 dnia: 11.04.2018, 19:57 »
Ja przed chwilą zamówiłem chłodnicę do Forestera bo dwie godziny temu wbiłem w nią korzeń  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Oczywiście jadąc na ryby. Rzuciłem kilka razy spinem ale odechciało mi się wszystkiego >:(
A to pech...Takie zdarzenie, to popsuje każdy wyjazd na ryby...

Ogólnie uchodzę za osobę z wiecznym bananem na twarzy ale po tym zdarzeniu kilka małych kurwiątek poleciało O:)

Ja przed chwilą zamówiłem chłodnicę do Forestera bo dwie godziny temu wbiłem w nią korzeń  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Oczywiście jadąc na ryby. Rzuciłem kilka razy spinem ale odechciało mi się wszystkiego >:(
A to pech...Takie zdarzenie, to popsuje każdy wyjazd na ryby...
Kolego ja miesiąc temu kupowałem 2 opony bo jakiś baran mi je przeciął jak byłem na nocce na rybach.Opony 500+200laweta!!!700zł poszło w piz...u.Najdroższa moja wyprawa na ryby w historii mojego wędkarstwa.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka



Ojojoj. Faktycznie słabo. Ja już myślałem co za te dwie stówki bym kupił, a za siedem... Niefajnie.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14068 dnia: 11.04.2018, 20:07 »
Ogólnie samochód to skarbonka :facepalm: jeśli wypadnie jakaś awaria to trudno - człowiek też zachoruje ;) dziś zapłaciłem 520zł za OC i to mnie wqurvia >:O co raz podwyżki na paliwo a to OC bo firmy będą bankrutować przez wypłatę odszkodowań  - a co to mnie qurva obchodzi?! niech płacą ci co powodują wypadki i  jeżdżą nie przepisowo , czemu nikt nie podniesie mi pensji?! narobiło się spółek , każda ma prezesa i kilkunastu nierobów od przekładania papierków i trzeba im płacić.
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14069 dnia: 11.04.2018, 20:18 »
Ogólnie samochód to skarbonka :facepalm: jeśli wypadnie jakaś awaria to trudno - człowiek też zachoruje ;) dziś zapłaciłem 520zł za OC i to mnie wqurvia >:O co raz podwyżki na paliwo a to OC bo firmy będą bankrutować przez wypłatę odszkodowań  - a co to mnie qurva obchodzi?! niech płacą ci co powodują wypadki i  jeżdżą nie przepisowo , czemu nikt nie podniesie mi pensji?! narobiło się spółek , każda ma prezesa i kilkunastu nierobów od przekładania papierków i trzeba im płacić.
520zł?To Ty chyba kolego seicento jeździsz.Ja płacę 1100 w AXA na rok za motor 2.4JTD (60%zniżek).Uwierz mi 520zł na dzisiejsze czasy to mało.Ps.Za Clio 1.2 od żony płacę 650 zł na rok ale to dlatego,że żona jest świeżym kierowcą i dowalili wzwyżkę:-(

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃