Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3890283 razy)

Offline cichy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21405 dnia: 06.04.2023, 22:57 »
A sprawiłam sobie taki wózeczek.
Potrzebowałam czegoś ULTRA lekkiego, składanego, kompaktowego, co by wrzucić, a żeby nie zajmowało połowy auta.
W zestawie torba + gumy spinające. Mieści mi się za tylnym fotelem - pryma sort do transportu na szybkie wypady.
I jestem bardzo zaskoczona! oczywiście nie przewiozę tym nic super ciężkiego - ale krzesło, torba i statyw -  na PZW i lokalne łowiska na szybko jak znalazł. Nie nadaje się do ciężkiego tyrania po zawodach - ale na lekkie, szybkie wypady, czy przemieszczanie się na ,,parkowym" łowieniu  - LUX.

Fajny ten wózeczek Aniu
Rzuć linka, co by pokusić do zakupu

podpinam się pod prośbę o linka

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
https://sklepdrapieznik.pl/wozki-transportowe/27473-wozek-prologic-cruzade-classic.html

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21406 dnia: 07.04.2023, 00:54 »
A sprawiłam sobie taki wózeczek.
Potrzebowałam czegoś ULTRA lekkiego, składanego, kompaktowego, co by wrzucić, a żeby nie zajmowało połowy auta.
W zestawie torba + gumy spinające. Mieści mi się za tylnym fotelem - pryma sort do transportu na szybkie wypady.
I jestem bardzo zaskoczona! oczywiście nie przewiozę tym nic super ciężkiego - ale krzesło, torba i statyw -  na PZW i lokalne łowiska na szybko jak znalazł. Nie nadaje się do ciężkiego tyrania po zawodach - ale na lekkie, szybkie wypady, czy przemieszczanie się na ,,parkowym" łowieniu  - LUX.

Fajny ten wózeczek Aniu
Rzuć linka, co by pokusić do zakupu

podpinam się pod prośbę o linka

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
https://sklepdrapieznik.pl/wozki-transportowe/27473-wozek-prologic-cruzade-classic.html
Wstrętne dziady. Najpierw hejt na Anię, że się sprzedała i promuje określone firmy a potem pi, pi, pi, Aniu podaj lik do strony. Nie dziwię się, że po tym wszystkim nie daje linków, gdzie kupiła.
Wózek Prologica całkiem mi się spodobał i też sobie taki zamówiłem.
Najlepsza cena w Miętusie. https://www.sklep-mietus.pl/wozki-transportowe/9345-skladany-wozek-prologic-cruzade-classic-foldable-trolley-5706301549938.html
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21407 dnia: 07.04.2023, 01:18 »
Dzięki

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21408 dnia: 07.04.2023, 06:50 »
Aaaaaa bo jak komuś się nie podobała tego typu reklama i wyraził swojego negatywne zdanie w tym temacie to już musi zostać obrażony i hejtować do końca życia? Ma to sens i w sumie tradycyjnie po polsku :) Już to w ostatnich postach mówiłem, że w promowaniu produktów nie ma nic złego, wręcz odwrotnie, o ile się to robi z głową i nie zagina faktów.

Ja hejter, nawet Anię pochwalę, że wzięła sobie radę Michała do serca i zaczęła znów aktywniej uczestniczyć w życiu forum :)
Plum

Offline Fisherman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 42
  • Lokalizacja: Garwolin
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21409 dnia: 07.04.2023, 07:56 »
Ja tam bardzo lubię Anię i całą resztę tworzących wędkarski świat, promujących poprzez swoje edukacyjne filmy. Wielu rzeczy można się dowiedzieć z ich filmów a jak ktoś nie dowierza to potem tutaj na forum jest to dosyć często omawiane i łatwo zweryfikować.
Co do hejtu promowania to wogole tego nie ogarniam. Po pierwsze Oni muszą z czegoś żyć więc potrzebują mieć sponsorów tak jak sportowcy. Po drugie nie robią tego tak ostentacyjnie jak inni gdzie na początku jest info lokowanie produktu oraz info "film stworzono we współpracy z ...." Po za tym ci co tak hejtują powinni trochę ruszyć szarymi komórkami, że dzięki temu że tak te filmy i promowanie wygląda nie musimy kupować nigdzie subskrypcji by móc ich oglądać.

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21410 dnia: 07.04.2023, 08:55 »
A sprawiłam sobie taki wózeczek.
Potrzebowałam czegoś ULTRA lekkiego, składanego, kompaktowego, co by wrzucić, a żeby nie zajmowało połowy auta.
W zestawie torba + gumy spinające. Mieści mi się za tylnym fotelem - pryma sort do transportu na szybkie wypady.
I jestem bardzo zaskoczona! oczywiście nie przewiozę tym nic super ciężkiego - ale krzesło, torba i statyw -  na PZW i lokalne łowiska na szybko jak znalazł. Nie nadaje się do ciężkiego tyrania po zawodach - ale na lekkie, szybkie wypady, czy przemieszczanie się na ,,parkowym" łowieniu  - LUX.

Fajny ten wózeczek Aniu
Rzuć linka, co by pokusić do zakupu

podpinam się pod prośbę o linka

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
https://sklepdrapieznik.pl/wozki-transportowe/27473-wozek-prologic-cruzade-classic.html
Wstrętne dziady. Najpierw hejt na Anię, że się sprzedała i promuje określone firmy a potem pi, pi, pi, Aniu podaj lik do strony. Nie dziwię się, że po tym wszystkim nie daje linków, gdzie kupiła.
Wózek Prologica całkiem mi się spodobał i też sobie taki zamówiłem.
Najlepsza cena w Miętusie. https://www.sklep-mietus.pl/wozki-transportowe/9345-skladany-wozek-prologic-cruzade-classic-foldable-trolley-5706301549938.html
Zgadza się, tam kupiłam bo najlepsza cena 🤠
Jak się już na niego załaduje to podrzucę wrażenia i pewnie w filmach się przewinie.
Co do hejtu to się nie gniewam, a zawsze można coś wyciągnąć, jakiś wniosek, z konstruktywnej krytyki. Wszyscy jesteśmy ludźmi, planeta jest jedna, a życie krótkie i szybkie więc czasu szkoda na złości i przejmowanie się, lepiej spożytkować na łowienie i się wspólnie wspierać 🙌😎
Ania

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Reputacja: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21411 dnia: 08.04.2023, 09:34 »
Mała rzecz, a cieszy. Taki zmyślny magnetyczny klips do podpięcia siatki podbieraka do głowicy. Znudziło mi się przekładanie tego "wora" w podbieraku karpiowym. Teraz jeden klik i podwinięta siatka. Drugi klik gdy ryba ląduje w podbieraku - rozwinięta :)
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 250
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21412 dnia: 08.04.2023, 11:09 »
Pozbądź się tych kółek i klipsa.
Same magnesy przyczepy do sztycy i siatki  trytytkami.
Maciek

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21413 dnia: 08.04.2023, 12:02 »
I wytestuj czy magnes puści przy podbieraniu, mam dokładnie taki sam do trochę innych celów i jest dość mocny :) są też dostępne fajne klipsy NGT do siatki

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Reputacja: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21414 dnia: 08.04.2023, 12:04 »
I wytestuj czy magnes puści przy podbieraniu, mam dokładnie taki sam do trochę innych celów i jest dość mocny :) są też dostępne fajne klipsy NGT do siatki

Nie mam takiej potrzeby - ktoś to wcześniej za mnie zrobił

Pozbądź się tych kółek i klipsa.
Same magnesy przyczepy do sztycy i siatki  trytytkami.

Dzięki, warte uwagi :) :thumbup: :beer:
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Bulter11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21415 dnia: 08.04.2023, 15:39 »
Zestaw na bolka i nie tylko.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21416 dnia: 08.04.2023, 15:46 »
Legendarne marki. Tylko ten korek taki bialutki, że aż strach w brudną łapę będzie wziąć :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Bulter11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21417 dnia: 08.04.2023, 15:47 »


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21418 dnia: 08.04.2023, 20:20 »
MJS71MF ?
Adam

Offline Bulter11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #21419 dnia: 08.04.2023, 20:48 »
MJS71MF2

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka