Autor Wątek: Złota Rybka - tematy, pomysły i problemy do poruszenia na Facebooku  (Przeczytany 6367 razy)

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Czołem koledzy!
Jak zapewne wiecie, prowadzimy na portalu Facebook stronę społeczności "Złota Rybka".
Często znajduję się w sytuacji, kiedy chcę coś umieścić na stronie, bo dawno nic się nie pojawiło, ale zwyczajnie nie mam pomysłu na nowy post.
Wpadłem więc wczoraj na pomysł, aby założyć wątek, w którym prosiłbym was o zamieszczanie pomysłów, tematów, które my redaktorzy opracujemy i umieścimy na profilu ZR. Wiadomo, każdy mieszka w innym rejonie Polski i nie tylko, przez co każdy spotyka inne problemy nad wodą. Jestem przekonany, że oprócz problemów globalnych jak kormoran, złe zarybienia, odłowy po zarybieniach, brak kontroli itp. każda woda ma swoje małe problemy, z których nie koniecznie musimy sobie wszyscy zdawać sprawę.
Oczywiście nie muszą to być rzeczy tylko i wyłącznie negatywne! Zachęcam do dodawania ciekawostek, linków do filmów z dobrymi zachowaniami wędkarzy, przedstawiającymi głoszone przez nas hasła - rozsądek, NK itp.
Wiadomo wyobraźnia i pomysłowość każdego jest w jakimś stopniu ograniczona więc na pewno taka burza mózgów przyniesie dobry skutek, a ZR ruszy z kopyta. :)


Proszę was o umieszczanie wszystkiego w tym wątku, będziemy wam ogromnie wdzięczni! :)


W imieniu redaktorów profilu "Złota Rybka"
Dawid - DvD
Dawid

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Na mnie możesz liczyć!   :bravo:
Lucjan

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
A zauważyłem inny problem nie została zmieniona nazwa fanpage mam nadzieje że jest to jeszcze możliwe bo kiedyś było że do 200 polubię a później pisało się do Facebooka
jest
https://www.facebook.com/Złota-Rybka-1659598370958741/
a powinno być
https://www.facebook.com/Złota-Rybka
Krzysztof

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Widzę że mój post nie wzbudził zainteresowania może nie wyjaśniłem dokładnie teraz wasza nazwa na Facebook to  "Złota-Rybka-1659598370958741" i jak chcecie podawać taką nazwę np na wizytówkach czy w czasopismach itp kto zapamięta taką nazwę
dlatego ta nazwa powinna zostać przekształcona na facebook.com/złota-rybka  teraz nie możemy powiedzieć że strona to Facebook złota rybka to bardzo ważne  zresztą z spławik i grunt jest ten sam problem
prawidłowy przykład  https://www.facebook.com/TandemBaits
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Wydaje mi się, że dopiero przy zdobyciu pewnej ilości lajków Facebook daje większe możliwości, w tym zmianę adresu. Złotych Rybek na FB jest kilkadziesiąt póki co. Wiesz jak to zmienić Krzysztof?
Lucjan

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
informacje /Informacje o stronie/Adres strony na Facebooku jak będzie zajęte to zrób np SiG.złotarybka zawsze to lepiej niż te cyferki tych cyferek nikt nie zapamięta   
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Swoja stronę już zmieniłem, dzięki za info! :thumbup:  Niestety przy Złotej Rybce tego nie ma, coś pamiętam, że jakaś opcja pojawiła się z czasem dopiero...
Lucjan

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Krzysztof

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Ja nie znam się na FB, ale wiem, że strona SiG też ma dwa adresy, które można użyć.
Jest ten z ciągiem cyfr na końcu i jest ten z samą nazwą. Oba działają. Przy czym użycie tego z ciągiem cyfr powoduje, że następuje przekierowanie i w pasu adresu te cyfry znikają.

https://www.facebook.com/Sp%C5%82awik-i-Grunt-1520239198215636/

https://www.facebook.com/splawikigrunt/
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Bo teraz Luk to zmienił a na potwierdzenie zobacz co masz wypozycjonowane w Google z cyferkami przy SiG
po cyferkach zawsze trafisz bo to twoje ID w informacjach na stronie na samym dole pozycja ID strony na Facebook
a dla potwierdzenia to traf na pierwszą lepszą stronę np tą https://www.facebook.com/Sala-Bankietowa-Z%C5%82ota-Podkowa-Szadek-351545934979507/ bez cyferek zresztą jest sporo filmików na ten temat na YouTube i naprawdę tak jest obecnie administruje kilkoma i już to przerabiałem Pozdrawiam 
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Zmieniłem dzisiaj ten adres - to dlatego zapewne. Ale wydaje mi się, że ten adres można zmienić na Facebooku dopiero po pewnym czasie, mając pewną ilość polubień. Póki co nie ma tam tej opcji.

Krzysztof, a nie chcesz uprawnień do Facebooka Złotej Rybki?
Lucjan

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Dziękuję bardzo za propozycje ale ja raczej na redaktora się nie nadaje. Natomiast mogę zostać Adminem aby poprawić logo i dokonać paru poprawek technicznych
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Jak najbardziej więc, jak możesz coś podkręcić to będzie super... Jakiego masz maila na Facebooku, takiego jak podałeś na forum? To zmienię od razu...
Lucjan

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Panowie dobiliśmy własnie 400 polubień! To również dzięki Wam, dziękujemy!  :thumbup: :beer:
Niestety nie jest to "aż" a "dopiero", to dopiero początek drogi.
Jestem pewien, że każdy ma jakieś fajne fotki, spotyka w sieci ciekawe i mądre filmy pasujące do tematyki.
Ponawiam gorącą prośbę o pomoc w zdobywaniu materiałów na Złotą Rybkę!  :-)
Dawid

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Słusznie Dawid prawi :thumbup: . Bardzo proszę o udostępnienie wszystkich artykułów Złotej Rybki. To wszystko dlatego , aby ludzie mogli nam kliknąć lajka  :thumbup: