Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 804605 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #765 dnia: 03.03.2016, 15:50 »
Wiem ile ktoś pracy i wysiłku poświęcił na ściągnięcie Tej marki do Polski więc jestem zaskoczony, że inny sklep na terenie Polski ma mieć dostawę ich produktów.

Dokładnie :thumbup: :beer: :thumbup: ale jak wiadomo biznes to biznes .
Z poważaniem Marcin

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #766 dnia: 03.03.2016, 15:55 »
Nie mam nic przeciwko aby inny sklep sprzedawał ich produkty ale to w moim odczuciu powinno iść oficjalnie przez Raj a nie z innych źródeł. A wiem, że aktualnie takich rozmów nie było.

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #767 dnia: 03.03.2016, 15:56 »
Przekonamy się za 1.5- 2 tyg czy coś się pojawi.
Tomek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #768 dnia: 03.03.2016, 16:00 »
A tak a propo, Ścigacz jest od nazwiska i nikogo nie ścigam. Tylko piszę jak jest.

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #769 dnia: 03.03.2016, 16:15 »
Luz. Nie miałem zamiaru cie urazić. Tylko żartowałem :beer:
Tomek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #770 dnia: 03.03.2016, 16:17 »
:beer:

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #771 dnia: 03.03.2016, 16:20 »
Martinus  :thumbup: za poparcie :)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #772 dnia: 03.03.2016, 16:45 »
Czyli uważasz że jedynym miejscem gdzie mogą sprzedawać Ringersa jest Raj? Dla nas będzie lepiej żeby był dostępny w więcej niż jednym sklepie. Przeważnie wtedy marża musi być mniejsza żeby przyciągnąć do siebie klienta:)

Jedynym oficjalnym dystrybutorem na Polskę jeśli chodzi o firmę Ringers jest sklep Raj Wędkarski ( i to nie od wczoraj !!) i na obecną chwilę jest jedyny sklep gdzie takie rzeczy można nabyć !! Jeśli ktoś był na Rybomani 2016 w Poznaniu , to doskonale wie że na ich stoisku specjalnie dla marki Ringers oraz na specjalne zaproszenie Raju Wędkarskiego zagościł Phil Ringer's .

Wiem również , że ostatnie przesyłki tej marki były specjalne robione dla ów tego sklepu (Raju) !! Dla mnie osobiście to trochę podkradanie firmy i nie miłe zachowanie, i po prostu "idziemy na łatwizne" .

Martinus  :thumbup: za poparcie :)

Dzięki :-[ ale takie są fakty :thumbup:

Ale już , pora wrócić na wątek drapieżnika :-[
Z poważaniem Marcin

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #773 dnia: 03.03.2016, 17:08 »
Macie jakieś agresywne podejście. Podaję wam informację, którą usłyszałem od chłopaków z Drapieżnika, myśląc że się ucieszycie, że będzie można to zakupić gdzie indziej. Tymczasem Wy macie do mnie pretensje i twierdzicie, że Raj Wędkarski ma wyłączność na ofertę Ringersa? Może i mają, ale to mnie specjalnie nie interesuje. Nigdy nie kupowałem w tym sklepie i nie miałem styczności z tym asortymentem. Chociaż wiele dobrego o tym słyszałem. Nie chce mi się też wierzyć, żeby taki duży sklep ryzykował i robił to w sposób nielegalny. Także zanim zaczniesz na kogoś naskakiwać. to chyba należałoby mieć pewność, iż ich działalność jest nielegalna!
Tomek

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #774 dnia: 03.03.2016, 17:16 »

Ja wczoraj zamówiłem parę pierdółek i siatkę Drennana, w czasie kiedy myszkowałem i dokładałem rzeczy do koszyka ktoś ta siatkę(ostatnia) mi dmuchnął sprzed nosa >:O po telefonie do sklepu poinformowano mnie ze siatka zostanie dla mnie ściągnięta jak najszybciej i zostanie wysłana z reszta rzeczy w przeciągu kilku dni. Są to moje drugie zakupy w tym sklepie i jestem z niego mega zadowolony, oby tak dalej Drapieżnik ;D

Wszystko co zamówiłem jest juz w domu, faktycznie czas na ściągnięcie i realizacje zamówienia bardzo szybki. 10/10 polecam


Wysłane iPhone przez Tapatalk

Byłem na weekend w domu, gdzie czekało na mnie pudło z Drapieżnika. Dobrze, że zona nie otwierała, bo jak by rachunek zobaczyła, to chyba bym tylko klamkę pocałował ;)
Gratki dla sklepu - wszystko, co zamówione, do mnie dotarło :)



Wysłane iPhone przez Tapatalk
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #775 dnia: 03.03.2016, 17:22 »
Ścigacz weź wrzuć na luz ;), mamy wolny rynek i można kupować, gdzie komu pasuje (mam na myśli kupowanie towaru przez sklepy), a wszystkie te wyłączności przynoszą dla Nas wędkarzy więcej strat niż pożytku. A z tą włożona pracą to nie przesadzaj (coś na ten temat wiem, znajomy też wprowadził do Polski kilka marek, po czym sprytni zrobili sobie wyłączności  - ze stratą dla wszystkich).
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #776 dnia: 03.03.2016, 17:26 »
Wychodzi na to, że takiego Prestona mogą mieć "dwa" sklepy, ale już Ringersa nie ;D
Na pewno Drapieżnik będzie sprzedawał - jeśli w ogóle - to spod lady te produkty...
Bądźmy poważni...
Teraz pomijając już ten wątek, chyba niektórzy nie wiecie do końca, co dzieje się "za kulisami", by mieć pewne firmy w Polsce, o jakie pieniądze chodzi, stąd oburzenio-zdziwienie.
Jakie były swego czasu wojny o markę na C w PL albo przejęcie M... itd. :-X
A jak słyszę teksty o włożonej pracy, to śmiać mi się chce tzn. rozumiem - to jest to szlachetne, ale czasy mamy już inne i trzeba się z tym pogodzić. Taki rolnik też "produkuje" ziemniaczki, sprzedaje w hurcie po 0,20 gr, a my kupujemy po 3. I co, ktoś się tym przejmuje?

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #777 dnia: 03.03.2016, 17:34 »
Ja to wiem z pierwszej ręki i powiem tak: niby wszyscy wielcy karpiarze - no kill itd. - a tak naprawdę jedno wielkie skurwy.......two. Te mądrzejsze firmy nie robią wyłączności i wszyscy są zadowoleni.
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #778 dnia: 03.03.2016, 17:37 »
Ścigacz weź wrzuć na luz ;) mamy wolny rynek i można kupować gdzie komu pasuję ( mam na myśli kupowanie towaru przez sklepy ) a wszystkie te wyłączności przynoszą dla Nas wędkarzy więcej strat niż pożytku. A z tą   włożona pracą to nie przesadzaj ( coś na ten temat wiem, znajomy też wprowadził do Polski kilka marek po czym sprytni zrobili sobie wyłączności ze stratą dla wszystkich )

Jean72 ma rację, teraz jest swoboda prowadzenia działalności gospodarczej, jeżeli towar nie jest koncesjonowany ani obrót nim nie podlega innym regulacjom lub ograniczeniom, to wszystko jest legalnie, nie ma monopolu jednej firmy i z korzyścią dla klienta. Całe szczęścia, że jest konkurencja i swoboda, bo monopol jest szkodliwy i wprowadza stagnację na rynku.
Pozdrawiam
Tomek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #779 dnia: 03.03.2016, 17:59 »
Ja jestem wyluzowany, tylko wiem, że oficjalnie na polski rynek nie może być dostawy Ringersa nigdzie indziej, jak do Raju.