Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803895 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1200 dnia: 28.04.2016, 18:05 »
Pasjonaci i wizjonerzy! Chłopaki chyba mają jeden cel. Być najlepszymi w swojej branży! Chylę czoła.
Arek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1201 dnia: 28.04.2016, 18:26 »
Właśnie czytałem na FB  tę informację :)
Krzysztof

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1202 dnia: 29.04.2016, 09:21 »
Zrobiłem zakupy w drapieżniku wszystko ładnie pięknie, duży wybór asortymentu fajnie działająca strona. Ceny ok wysyłka ekspresowa, ale jedno mi się nie podoba. Nie moge zapłacić za zamówienie od ręki tylko muszę czekać na potwierdzenie :/
Jožin z bažin

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1203 dnia: 29.04.2016, 09:22 »
Zrobiłem zakupy w drapieżniku wszystko ładnie pięknie, duży wybór asortymentu fajnie działająca strona. Ceny ok wysyłka ekspresowa, ale jedno mi się nie podoba. Nie moge zapłacić za zamówienie od ręki tylko muszę czekać na potwierdzenie :/
Dla mnie to ogromny plus. Unikasz sytuacji w których płacisz za coś czego fizycznie nie ma i potem problem.
Dawid

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 604
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1204 dnia: 29.04.2016, 09:26 »
Też uważam, że to plus. Szczególnie u nich, bo to potwierdzenie bardzo szybko przychodzi.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1205 dnia: 29.04.2016, 10:15 »
Przepraszam ale osoby które tak się podniecają tym "super" sklepem ( dla mnie to ewidentna reklama ) robiły zakupy w innych sklepach? Nie dziwę się osobą z Okolic Białegostoku bo niby gdzie mają cokolwiek kupić ( bez urazy )
Żeby nie było że jestem źle nastawiony, zrobię z ciekawości zakupy i nie omieszkam porównać z innymi sklepami gdzie się zaopatruję.
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1206 dnia: 29.04.2016, 10:20 »
Przepraszam ale osoby które tak się podniecają tym "super" sklepem ( dla mnie to ewidentna reklama ) robiły zakupy w innych sklepach? Nie dziwę się osobą z Okolic Białegostoku bo niby gdzie mają cokolwiek kupić ( bez urazy )
Żeby nie było że jestem źle nastawiony, zrobię z ciekawości zakupy i nie omieszkam porównać z innymi sklepami gdzie się zaopatruję.


Kolego zrób zakupy, porównaj a dopiero potem wyraź opinię. Uważasz że wszyscy ,,zachwyceni" w tym wątku wliczając mnie nie robiliśmy zakupów gdzie indziej? Uważasz że chwalimy bezpodstawnie?
Otóż nie. Sklep zasłużył sobie na takie nasze wychwalanie, podejściem, kontaktem jak i asortymentem.

Pozdrawiam

Marek

Offline Ostry

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1207 dnia: 29.04.2016, 10:25 »
Przepraszam ale osoby które tak się podniecają tym "super" sklepem ( dla mnie to ewidentna reklama ) robiły zakupy w innych sklepach? Nie dziwę się osobą z Okolic Białegostoku bo niby gdzie mają cokolwiek kupić ( bez urazy )
Żeby nie było że jestem źle nastawiony, zrobię z ciekawości zakupy i nie omieszkam porównać z innymi sklepami gdzie się zaopatruję.

Ja kupuje głównie przez sieć i tylko w sklepie drapieżnik w końcu poczułem jak prawidłowo powinien traktowany być kl.
Chłopaki sprężają się jak mogą przy wysyłkach, szybko odpisują na @, dzwonią jak coś nie tak z zamówieniem itd..
Poza tym ściągają towar pod kl. jak czegoś nie mają, jeżeli chcesz doślą Ci dodatkowe fotki produktu na @ więc chwalenie nie jest bezpodstawne bo obsługa jest pierwsza klasa. Ot taka moja opinia.
Marcin

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 358
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1208 dnia: 29.04.2016, 10:33 »
Również potwierdzam, robiłem zakupy w różnych sklepach, ale poziom obsługi w Drapieżniku, czas realizacji i masa towaru bije na głowę pozostałe, jeśli miał bym się do czegoś przyczepić, to niektóre ceny mogły by być niższe, ale z drugiej strony sklep to nie instytucja charytatywna - zarabiać na czymś musi, sam pracowałem 11 lat w sklepie i pamiętam, że dobra cena nie była na wszystko, zysk to podstawa!
Sławek

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1209 dnia: 29.04.2016, 10:48 »
mimo, że nie robiłem zakupów w tym sklepie (jeszcze) bardzo sobie cenie odpowiednie podejście do klienta i za takowe jestem gotów więcej płacić przy zakupach niż u konkurencji, która takowego podejścia nie posiada.
Pozdrawiam
Olo


Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1210 dnia: 29.04.2016, 10:54 »
Przepraszam ale osoby które tak się podniecają tym "super" sklepem ( dla mnie to ewidentna reklama ) robiły zakupy w innych sklepach? Nie dziwę się osobą z Okolic Białegostoku bo niby gdzie mają cokolwiek kupić ( bez urazy )
Żeby nie było że jestem źle nastawiony, zrobię z ciekawości zakupy i nie omieszkam porównać z innymi sklepami gdzie się zaopatruję.


Dla mnie pod względem dostępności towaru nie ma lepszego sklepu. Obsługa również jest git. Nie reklamuje. Stwierdzam fakty.
Krzysztof

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 604
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1211 dnia: 29.04.2016, 10:55 »
Przepraszam ale osoby które tak się podniecają tym "super" sklepem ( dla mnie to ewidentna reklama ) robiły zakupy w innych sklepach?
Większość, którzy się podniecają, robiła zakupy w innych nie raz. A ci, którzy robią tylko w Drapieżniku, nie mają prawa się podniecać, skoro są tak zajebiście potraktowani?

Co to znaczy: "dla mnie to ewidentna reklama"? Uważasz, że Drapieżnik tutaj nam płaci za te wpisy?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1212 dnia: 29.04.2016, 11:07 »
jean72, jak zrobisz w Drapieżniku zakupy i nadal będziesz niezadowolony, to wtedy chętnie podyskutuję...
I więcej wiary w ludzi, którzy się tutaj udzielają, bo może i nie jesteśmy normalni, ale żeby zaraz oceniać nas, że się sprzedajemy za pieniądze, to lekka przesada
Robert

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1213 dnia: 29.04.2016, 11:33 »
Ale się dajecie wkręcać przecież jean72 robi reklamę :P
Tak wygląda współczesny marketing w sieci, jeden wpis na "nie" od razu pojawia się lawina krytyki i już wątek ma więcej odwiedzin, już wraca na początek listy najświeższych wpisów, juz kolejne tysiące userów nawet niezalogowanych dowiadują się o super sklepie.
Sklep jest ok i oby więcej takich żeby był jakiś wybór konkurencja a nie monopol.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1214 dnia: 29.04.2016, 19:26 »
I ja dziś dołączyłem do grona zadowolonych z zakupów w tym sklepie. Kupiłem kilka rzeczy z asortymentu Drennan-a, bo w Holandii nie ma łatwego do tego dostępu. Zamówienie i przelew w poniedziałek - dziś w domu. Ponad 1500 km, trzy kraje, i po drodze dzień nie pracujący (dzień króla). Moje odczucia jak najbardziej pozytywne, to napewno nie były ostatnie zakupy w tym sklepie.

Pozdrawiam

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉