Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803920 razy)

Offline tench

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1335 dnia: 26.07.2016, 19:38 »
 
   Ja również polecam sklepdrapieznik.pl.   Dzisiaj mamy wtorek i po przyjeździe z pracy czekała na mnie przesyłka, którą zamówiłem w poniedziałek przed południem.  Nie chodzi jednak tylko o szybkość dostarczania przesyłki ale również o jakość tychże przesyłek.  I nie mam na myśli towarów, które u nich zamawiam  - to jest bezdyskusyjne - ale sposób dostarczenia przez nich zamawianych towarów.  Wszystko jest zawsze bardzo dobrze zapakowane przez co uszkodzenie czegokolwiek podczas przewozu ograniczają do minimum.  I tak powinno być.  Klasa sama w sobie!

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 765
  • Reputacja: 1989
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1336 dnia: 26.07.2016, 19:44 »
Myślę, że Drapieżnik wyznaczył inne standardy, warto doceniać więc to co się ma :)  Ja, mieszkając w Londynie, mam sklep wędkarski 5 km ode mnie, ale wielkości 40 m2. Nie ma podajników ESP chociażby (w ogóle to wielu rzeczy nie ma). Aby się lepiej zaopatrzyć, muszę dymać na Gold Valley - 50 km (ale mają duże braki w towarze), lub też na Marsh Farm (60 km). Zostają mi sklepy internetowe, a te nie mają często towaru który sprzedają on-line, dlatego się czeka. Przykłąd - zrywam na dwóch sesjach trzy podajniki ESP, i nie mam gdzie uzupełnić braków :o
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1337 dnia: 26.07.2016, 20:20 »
Lucek nie zazdroszczę Ci , a wydaje się że w UK to do metody gadżety kupisz na co drugiej ulicy :P
Krzysztof

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1338 dnia: 26.07.2016, 20:23 »
To widzę że ja poniekąd jestem szcześciarzem jeśli chodzi O robienie zakupów. Dzięki Wam (forum) poznałem Sklepdrapieznik.pl a jeśli chodzi o sklep gdzie mieszkam mam (2 km od domu) Vismania.nl  Jak zamawiam online to mogę zamówić tylko to co mają na stanie, a jeśli tego nie mają przycisk 'kup' zamienia się w 'potrzebuję tego' dając sprzedawcy znać że jesteś tym produktem zainteresowany - on już wie co robić :) Prawie co miesiąc znajdują powód by była obniżka -15% a jak kiedyś zamówiłem o 16:15 i dałem odbiór osobisty to już o 16:45 dostałem @mail że zamówienie czeka na odbiór, wsiadłem w auto i tuż przed zamknięciem sklepu miałem towar (w 45 min). Wadę ich to to iż nie posiadają w sprzedaży Drennan-a i ESP :/

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline andre1975

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 484
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Bruksela / Łagów (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1339 dnia: 26.07.2016, 22:01 »
Myślę, że Drapieżnik wyznaczył inne standardy, warto doceniać więc to co się ma :)  Ja, mieszkając w Londynie, mam sklep wędkarski 5 km ode mnie, ale wielkości 40 m2. Nie ma podajników ESP chociażby (w ogóle to wielu rzeczy nie ma). Aby się lepiej zaopatrzyć, muszę dymać na Gold Valley - 50 km (ale mają duże braki w towarze), lub też na Marsh Farm (60 km). Zostają mi sklepy internetowe, a te nie mają często towaru który sprzedają on-line, dlatego się czeka. Przykłąd - zrywam na dwóch sesjach trzy podajniki ESP, i nie mam gdzie uzupełnić braków :o

Luk, spróbuj w Angling Direct, ja się zaopatruję u nich od kilku miesięcy i mają prawie wszystko. Wysyłka do Belgii to ok. 3 - 4 dni.
Andrzej

Offline mangan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Otwock
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1340 dnia: 29.07.2016, 08:16 »
Kolejny plus dla Drapieżnika.Wędkę przyrezerwowali mi na tydzień.Po powrocie z urlopu wędka odebrana i szok,tak pancernie zapakowanej wędki jeszcze nigdy nie widziałem :)
Krzysiek

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1341 dnia: 04.08.2016, 17:54 »
Płatność przelewy24 uruchomiona.
Dziś rano robiłem tradycyjny przelew i tak mi tego brakowało ;D
Teraz będę kupował nawet jak nic nie będę potrzebował ;D

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1342 dnia: 07.08.2016, 10:05 »
Wkurza mnie niezmiernie wyszukiwarka w Drapieżniku ciężko tam coś znaleźć trzeba na piechotę szukać.  Szukam hasła  np "plecionka drennan" i niby nic nie znaleziono a przecież mają na stanie klika rodzajów i cały zestaw średnic plecionek przyponowych Drennana, albo "Haczyki drennan" też nic nie znaleziono. Sklep spoko ale wyszukiwarka lipa...
Paweł

Offline kacpero2000

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to nie hobby, to styl życia.
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1343 dnia: 07.08.2016, 11:36 »
Moim zdaniem Drapieżnik jest jednym z najlepszych sklepow wędkarskich w Polsce pod każdym względem. Oferta jest naprawdę bardzo duża , szybkość dostarczenia przesyłki jest  szybka. Jest To mój  podstawowy sklep zaopatrzeniowy na dany rok. Szkoda tylko że ma haczykow Kamasana. :D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 607
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1344 dnia: 07.08.2016, 11:45 »
Ponieważ czytają to forum, mogą się zaraz pojawić.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1345 dnia: 07.08.2016, 12:39 »
Ja też mam nadzieję że załatwią ten problem o którym mówi boruta, bo poza tym jest tak jak przytoczył kacpero2000 :)
Chodzi o to by dążyć do perfekcji ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kburza

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1346 dnia: 07.08.2016, 12:53 »
Drapieżnik to chyba najlepszy dostawca nie dość że mają masę towaru, świetny kontakt z obsługą, i wysyłka natychmiastowa :)
---- Catch & Release ---
                                     --- NO KILL ---
Pozdrawiam, Krzysiek.

Offline Alzak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 4
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1347 dnia: 07.08.2016, 12:59 »
Tak wtrącę, aby pokazać jak to jest w UK. Zamówiłem towar w tackleuk.co.uk dwa i pół tygodnia temu. Po mojej reakcji i pretensjach na brak towaru tydzień temu napisali, że do soboty (tej co była) towar będę miał. Jest wtorek, i ani widu ani słychu >:O  A kupiłem sobie karpiówki, takie bardziej odległościowe (przelotka 50 mm). Nie jadę na Walthamstow bo nie mam kijów.

I pomyśleć teraz o Drapieżniku, co dosyła w 24-48 h...

To kupuj w porządnych sklepach...  Ja w 90% robię zakupy w Angling direct i jeszcze ani razu się nie zawiodłem a średnio dwa razy w miesiącu robię jakieś "małe" zakupy.

Jestem ciekawy czy Drapieżnik wyslalby cuzo do UK bo z chęcią bym nabył to krzesełko.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1348 dnia: 07.08.2016, 14:07 »
Do Holandii mi wysłali

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1349 dnia: 07.08.2016, 14:21 »
Drapieżnik to chyba najlepszy dostawca nie dość że mają masę towaru, świetny kontakt z obsługą, i wysyłka natychmiastowa :)
Nie twierdzę inaczej, zwłaszcza ten kontakt (telefoniczny bądź @-mail-owy) z klientem sprawia że wyprzedza inne sklepy. Zawsze im daję 11/10 :)  Ale co fakt to fakt. Nieraz chciałem coś dorzucić do koszyka - znając pełną nazwę produktu - wpisuje, a tu mówi że nie ma; a kiedy szukam w katalogu , jak to powiedział kolega 'na piechotę' - JEST. Mam nadzieję że Ty jak i Drapieżcy nie zrozumiecie tego jako słowa krytyki.

Drapieżcy jesteście super :)
Pozdrawiam Was

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉