Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803926 razy)

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2100 dnia: 08.03.2017, 11:19 »
Pełna profeska. Po kilku większych zamówieniach, które mi zrealizowali idealnie, domówiłem ostatnio jeszcze kilka drobiazgów. Paczka przyszła, ale okazało się, że tym razem niepełna: brakowało mi jednego opakowania haczyków i igły w pudełku  z Pellet Cones Guru.
Zadzwoniłem, oczywiscie bez gadania podesłali brakujące rzeczy. I tu nagle niespodzianka - brakująca paczka haczyków odnalazła się w aucie w szparze między fotelem a drzwiami. Oczywiście zadzwoniłem, przeprosiłem, obiecałem odesłanie dodatkowych haczyków - ale to tylko dowodzi, że traktują klientów serio.

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2101 dnia: 08.03.2017, 12:09 »
To Ty przede wszystkim zachowałeś się tak, jak na uczciwego człowieka przystało :bravo: :thumbup: :D

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2102 dnia: 08.03.2017, 12:14 »
To Ty przede wszystkim zachowałeś się tak, jak na uczciwego człowieka przystało :bravo: :thumbup: :D

Mnie ujęło to, że wysłali mi te dodatkowe haczyki mimo pewności, że w poprzedniej paczce na pewno były - tak mi powiedzieli przez telefon, ale jak klient twierdzi, że jest inaczej, to klient ma rację. Także - jeszcze raz brawka.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 607
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2103 dnia: 08.03.2017, 12:32 »
Ciekawe, ilu sqrwysynków zechce (a ilu już...) wykorzystać taką uczciwość i zaufanie do klienta.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2104 dnia: 08.03.2017, 12:35 »
Ciekawe, ilu sqrwysynków zechce (a ilu już...) wykorzystać taką uczciwość i zaufanie do klienta.

Gdy właściciele sklepu, sparzeni po raz n-ty, zmienią podejście do klienta, będziemy wszyscy wiedzieć, że jest ich już naprawdę sporo. 

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2105 dnia: 08.03.2017, 12:36 »
Ciekawe, ilu sqrwysynków zechce (a ilu już...) wykorzystać taką uczciwość i zaufanie do klienta.



Dlatego,  Michale,  należy chwalić takie postępowanie, jak kolega się zachował. :D

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2106 dnia: 08.03.2017, 12:47 »
To Ty przede wszystkim zachowałeś się tak, jak na uczciwego człowieka przystało :bravo: :thumbup: :D

Mnie ujęło to, że wysłali mi te dodatkowe haczyki mimo pewności, że w poprzedniej paczce na pewno były - tak mi powiedzieli przez telefon, ale jak klient twierdzi, że jest inaczej, to klient ma rację. Także - jeszcze raz brawka.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałem koledze jeszcze dodać, że postępując uczciwie często sami niespodziewanie jesteśmy za to nagradzani. W zeszłym roku, będąc I raz w sezonie na pobliskiej komercji dopłaciłem dobrowolnie zaległą opłatę za 3 pobyty z przed roku, bo nie zastałem wtedy właściciela. Pani była tak zaskoczona, że kolejne łowy miałem gratis, a jak właściciel potem podszedł do mnie po opłatę i dowiedział się o promocji dla mnie,  to dołożył mi jeszcze jeden gratis od siebie :D

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 607
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2107 dnia: 08.03.2017, 12:50 »
Ciekawe, ilu sqrwysynków zechce (a ilu już...) wykorzystać taką uczciwość i zaufanie do klienta.



Dlatego,  Michale,  należy chwalić takie postępowanie, jak kolega się zachował. :D

Jest to po prostu zwykła uczciwość. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym postąpić inaczej.
Ale pochwała leci :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2108 dnia: 08.03.2017, 14:12 »
Drapieżnik spisał się na medal :) Wszystko zapakowane pancernie.

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2109 dnia: 08.03.2017, 17:41 »
To Ty przede wszystkim zachowałeś się tak, jak na uczciwego człowieka przystało :bravo: :thumbup: :D

Mnie ujęło to, że wysłali mi te dodatkowe haczyki mimo pewności, że w poprzedniej paczce na pewno były - tak mi powiedzieli przez telefon, ale jak klient twierdzi, że jest inaczej, to klient ma rację. Także - jeszcze raz brawka.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałem koledze jeszcze dodać, że postępując uczciwie często sami niespodziewanie jesteśmy za to nagradzani. W zeszłym roku, będąc I raz w sezonie na pobliskiej komercji dopłaciłem dobrowolnie zaległą opłatę za 3 pobyty z przed roku, bo nie zastałem wtedy właściciela. Pani była tak zaskoczona, że kolejne łowy miałem gratis, a jak właściciel potem podszedł do mnie po opłatę i dowiedział się o promocji dla mnie,  to dołożył mi jeszcze jeden gratis od siebie :D

Dobro dane komuś wraca w dwójnasób. W Polsce pomaganie, bycie uczciwym i ustępliwym jest traktowane jako słabość, a to wielki błąd. Mylić się może każdy, ważne jest to, aby być świadomym swoich słaości i nad nimi pracować. Pamiętajcie, że jeden zadowolony klient ściągnie 10 następnych, a jeden niezadowolony odstraszy 10 następnych.
Robert

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2110 dnia: 08.03.2017, 18:45 »
Robert to bardzo optymistyczna wersja :D W rzeczywistości okazuje się, ze 1 niezadowolony może i 100 zrazić. Taka jest natura ludzka, że chętniej dzieli się złymi wiadomościami :(

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2111 dnia: 08.03.2017, 18:50 »
To statystyka i marketing - podają te informacje podczas studiowania - 1 niezadowolony klient, mówi o tym 19-stu znajomym - takie są średnie wyniki badań :)

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2112 dnia: 08.03.2017, 18:53 »
Masz rację. No i dalej: znajomi przekazują znajomym i lawina rusza ;)

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2113 dnia: 08.03.2017, 21:50 »
A ja jeszcze ponarzekam tak trochę w krzywym zwierciadle bo... do większego zamówienia dostałem katalog Preston/Sonubaits/Avid/Korum na 2016 ... po niemiecku :D i choć zamawiałem sprzęt typowo Feederowy/Karp to katalog SavageGear też jakoś z tym nie współgra :D

Dobra strona jest taka że mam katalog Prestona też w j.angielskim bo taki dostałem rok temu :D

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 306
  • Reputacja: 899
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2114 dnia: 10.03.2017, 08:54 »
Po raz kolejny 10/10
Dzięki za okumę - (z tym kręceniem faktycznie jaja)... - powinniście ją wrzucić na sklep to znakomita alternatywa dla simki ultegry - a kasa fajna .... pod spomba idealna.
Maciek