Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803922 razy)

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 086
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2340 dnia: 11.05.2017, 17:25 »
Na ostatnich zawodach Matrixa w Grębowie dopadł mnie pech-złamałem wędkę.Podszedł do mnie miły Pan (jak się okazało ze sklepu Drapieżnik).Zaoferował pomoc i po zawodach zabrał uszkodzony sprzęt.Dzisiaj (po 4 dniach) zapukał kurier dostarczając wędkę z wymienionym elementem.
Panowie z Drapieżnika szacunek. :) :) :).
PS Szok szybko nie minie.
Niesamowite!!! Szacun dla Nich :bravo: :bravo: :bravo:
Tomek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2341 dnia: 11.05.2017, 17:31 »
Mnie dziś na słowo wysłali kija... czekam na przelewy i nie mam kasy a kij potrzebny na sobotę... patrzę mail - gls - przesyłka w drodze.
Szacunek Drapieżnicy :) :thumbup: :beer:

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2342 dnia: 11.05.2017, 18:15 »
Ja dziś się zdziwiłem, bo zapukał kurier miedzy 9 a 10 rano ;)
Zamówienie zrobiłem wczoraj, bodajże po 15-tej, a mimo to...
Jakby nie patrzeć to niemal drugi koniec Polski. Można? Można! :)

Nic nadzwyczajnego nie kupowałem, trochę pelletów, zanęt, parę spławiczków.
Po ostatnich, udanych połowach, miłość do spławika wróciła i muszę ponownie się podciągnąć w tej dziedzinie.
Po wtóre w sob zawody na stowarzyszeniu.
Technika dowolna i można na 2 wędki! Oby pogoda dopisała, bo dziś jest wręcz bajecznie :P
Czesiek

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2343 dnia: 11.05.2017, 18:46 »
Tak się u nich załatwia tematy. Mi strzeliła nowa Daiwa i za dwa dni miałem sprawę załatwioną, nie czekałem na serwis reklamacyjny - a serwis Daiwy ma okrutne terminy.
Chłopaki wyprzedzili XXI wiek.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2344 dnia: 11.05.2017, 19:58 »
Super się czyta wasze komenty :) !
Krzysztof

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2345 dnia: 12.05.2017, 12:40 »
Kolejne 10/10 :)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2346 dnia: 12.05.2017, 13:09 »

Docenić ich łatwiej, kiedy się człowiek natnie na zakupy w innym sklepie. Ostatnio zamówiłem sprzęt w sklepsumowy.pl. Towar dostępny, wysyłka 24 godziny. Składam zamówienie, opcja zakupu na raty, załatwiam w 5 minut formalności z bankiem, zamówienie przyjęte. Bank wysyła mail, że kasę przelał na konto sklepu. Jest środa, 3 maja. Dostaję ze sklepu potwierdzenia zamówienia, wszystko jest dostępne w magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin, rzecz jasna w dni robocze.
W czwartek 4 maja kontaktuję się przed południem ze sklepem, żeby dopytać o jeden drobiazg. Ustalam z właścicielem co i jak, a przy okazji pytam o termin wysyłki, bo w piątek wieczorem wyjeżdżam i muszę poprosić znajomych o odebranie paczki. - Dziś jestem na rybach, ale jutro wyślę na pewno, na poniedziałek sprzęt będzie u pana - zapewnia mnie sprzedawca.
Po południu w czwartek, nauczony pozytywnymi doświadczeniami z Drapieżnikiem, sprawdzam  czy dostałem numer listu przewozowego.. Nic.
Piątek, 5 maja. Z rana piszę do sklepu raz jeszcze z prośbą numer listu. Bez odzewu. Po południu już dzwonię do gościa. Nie odbiera, ale po chwili oddzwania i twierdzi, że wysłał już towar, a numer listu powinienem dostać mailem. Kiedy mówię, że nie dostałem, obiecuje oddzwonić i faktycznie, dzwoni koło 15. - Pańska paczka nie wyszła, bo nie mam jeszcze pieniędzy na koncie.
Nożesz w mordę! Dzwonię szybko do banku, sprawdzamy wszystko, bank potwierdza, że kasa poszła jeszcze 3 maja na rachunek wskazany przez sklep. Dzwonię do sklepu. - No tak, ale ja mam dwa rachunki, przelali na ten drugi, a ja sprawdziłem tylko ten pierwszy - mówi zadowolony z siebie pan.
Stwierdziłem, że dziękuję za taką obsługę, anulowałem zamówienie i oprosiłem o jak najszybsze przelanie pieniędzy z banku na moje konto, żebym mógł je zwrócić jak najszybciej bankowi (taka jest, jak się okazuje, procedura). Gość obiecał, że zrobi to jeszcze w piątek. Nie zrobił. W poniedziałek wysłałem mu więc sms z informacją, że albo kasa na konto, albo składam zawiadomienie o wyłudzeniu. A ten mi na to, że zgodnie z regulaminem sklepu ma 14 dni na zwrot pieniędzy przy zwrocie towaru! Jaki zwrot, do jasnej ciasnej, jeśli obiecałeś wysyłkę w 24 godziny, mija już piąty dzień, a towar nadal masz w magazynie!
Okazało się, że ten ostatni sms to była taka uszczypliwość sprzedawcy, bo się poczuł dotknięty tym, że… zbyt stanowczo zażądałem zwrotu kasy. W efekcie nie mam sprzętu, a za uruchomienie kredytu muszę bankowi zapłacić kilkanaście złotych. Dla mnie facet jest skończony jako sprzedawca.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2347 dnia: 12.05.2017, 13:33 »
Masakra opowieść...
Krzysztof

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2348 dnia: 12.05.2017, 13:34 »

Docenić ich łatwiej, kiedy się człowiek natnie na zakupy w innym sklepie. Ostatnio zamówiłem sprzęt w sklepsumowy.pl. Towar dostępny, wysyłka 24 godziny. Składam zamówienie, opcja zakupu na raty, załatwiam w 5 minut formalności z bankiem, zamówienie przyjęte. Bank wysyła mail, że kasę przelał na konto sklepu. Jest środa, 3 maja. Dostaję ze sklepu potwierdzenia zamówienia, wszystko jest dostępne w magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin, rzecz jasna w dni robocze.
W czwartek 4 maja kontaktuję się przed południem ze sklepem, żeby dopytać o jeden drobiazg. Ustalam z właścicielem co i jak, a przy okazji pytam o termin wysyłki, bo w piątek wieczorem wyjeżdżam i muszę poprosić znajomych o odebranie paczki. - Dziś jestem na rybach, ale jutro wyślę na pewno, na poniedziałek sprzęt będzie u pana - zapewnia mnie sprzedawca.
Po południu w czwartek, nauczony pozytywnymi doświadczeniami z Drapieżnikiem, sprawdzam  czy dostałem numer listu przewozowego.. Nic.
Piątek, 5 maja. Z rana piszę do sklepu raz jeszcze z prośbą numer listu. Bez odzewu. Po południu już dzwonię do gościa. Nie odbiera, ale po chwili oddzwania i twierdzi, że wysłał już towar, a numer listu powinienem dostać mailem. Kiedy mówię, że nie dostałem, obiecuje oddzwonić i faktycznie, dzwoni koło 15. - Pańska paczka nie wyszła, bo nie mam jeszcze pieniędzy na koncie.
Nożesz w mordę! Dzwonię szybko do banku, sprawdzamy wszystko, bank potwierdza, że kasa poszła jeszcze 3 maja na rachunek wskazany przez sklep. Dzwonię do sklepu. - No tak, ale ja mam dwa rachunki, przelali na ten drugi, a ja sprawdziłem tylko ten pierwszy - mówi zadowolony z siebie pan.
Stwierdziłem, że dziękuję za taką obsługę, anulowałem zamówienie i oprosiłem o jak najszybsze przelanie pieniędzy z banku na moje konto, żebym mógł je zwrócić jak najszybciej bankowi (taka jest, jak się okazuje, procedura). Gość obiecał, że zrobi to jeszcze w piątek. Nie zrobił. W poniedziałek wysłałem mu więc sms z informacją, że albo kasa na konto, albo składam zawiadomienie o wyłudzeniu. A ten mi na to, że zgodnie z regulaminem sklepu ma 14 dni na zwrot pieniędzy przy zwrocie towaru! Jaki zwrot, do jasnej ciasnej, jeśli obiecałeś wysyłkę w 24 godziny, mija już piąty dzień, a towar nadal masz w magazynie!
Okazało się, że ten ostatni sms to była taka uszczypliwość sprzedawcy, bo się poczuł dotknięty tym, że… zbyt stanowczo zażądałem zwrotu kasy. W efekcie nie mam sprzętu, a za uruchomienie kredytu muszę bankowi zapłacić kilkanaście złotych. Dla mnie facet jest skończony jako sprzedawca.

Opisz to w nowym wątku dot. tego sklepu, tutaj nikt tego później nie znajdzie. No cóż, ja też ostatnio spotkałem się z partactwem, ludziom często brakuje wyobraźni.

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2349 dnia: 12.05.2017, 13:36 »
A najzabawniejsze jest to, że pan nawet nie przeprosił.

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2350 dnia: 12.05.2017, 17:32 »
Kolejne zamówienie załatwione w czasie poniżej 24 h od zamówienia do dostarczenia przez kuriera.  Towar zgodny z zamówieniem, porządnie zapakowany. Ocena 12+/10.
Sebastian


Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2351 dnia: 12.05.2017, 23:04 »
No to kolega wyżej miał przygodę :-D dlatego ja nawet jak mam zapłacić coś drożej wolę kupić w Drapieżniku. Wysyłka ekspres towar zapakowany porządnie, a i gratis się trafi ;-)

Drapieżnik to Drapieżnik :thumbup:

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2352 dnia: 17.05.2017, 10:30 »
Nasza litania ku czci Drapieżnika zaczyna być już z lekka męcząca, ale nie mam wyjścia i muszę dołożyć do niej jeszcze jedną zwrotkę.
Zamówienie złożone wczoraj o 15.46. Dzisiaj o 10.03 dostaję wiadomość, że paczka czeka już na mnie w paczkomacie.
Zaczynam się ich bać ;D

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2353 dnia: 17.05.2017, 12:15 »
Drapieżnicy znowu na medal olimpijski. Dziękuję za błyskawiczną wysyłkę. Każdemu sceptykowi mówię, który twierdzi, że to normalne: normalne to może i jest ale tylko u Darpieżników :)
Darek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2354 dnia: 17.05.2017, 13:12 »
I ja się dokładam. W ciagu trzech tygodni zamówione kilka paczek, wszystkie super solidnie opakowane, dostawa błyskawiczna, wpadły nawet gratisowe haczyki i koszyczek. Trzy razy tak 😊