Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803422 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3090 dnia: 07.02.2019, 11:07 »
Zwróćcie uwagę. że ten model kołowrotka podrożał znacznie w większości sklepów internetowych. Daiwa TD Feeder 4012QD to obecnie jeden z nielicznych modeli "typu starego". Ciężki 440g, tyle nie ważą nawet modele 6000 LT z oferty Daiwy.
Gro osób ma ciężkie Feedery, a ten model (doskonale je wyważa), zyskał dosyć dobre opinie, wiec skoro jest popyt, jest i cena. A druga sprawa, kilkakrotnie dzwoniąc do rożnych sklepów i pytając o szczegóły dotyczące danego sprzętu, odsyłano mnie na SiG, ..."proszę sobie poczytać ma dobre opinie, dokładne parametry"....
Robimy im dobrą robotę, nie twierdzę że to jest powód podnoszenia cen sprzętu, ale na pewno w jakimś stopniu przyczyniamy się do wzrostu popularności danej marki czy modelu a tym samym ceny "w Dobrych Sklepach".
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3091 dnia: 07.02.2019, 11:21 »
Ja czekam na odpowiedź Drapieżników na jedną wiadomość  już 2 tygodnie oraz na drugą wiadomość 3 tygodnie :D Zdążyli już przez ten czas dołożyć towar i nawet kupiłem co chciałem. Jednak gdybym nie obserwował strony i mojego koszyka to mógłbym się nie dowiedzieć. Ale zabezpieczenie i szybkość wysyłki sie nie zmieniły póki co :)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3092 dnia: 07.02.2019, 11:34 »
Trzeba im przyznać, ze w tej materii trzymają poziom. Towar jest zawsze spakowany bardzo starannie i dobrze zabezpieczony. A co ważne wysyłki realizują błyskawicznie. Pewnie tak sprawna organizacja sprzedaży kosztuje i generuje dodatkowe koszty. Lecz wzrost cen na niektóre produkty (skoki o 20-30%), muszą mieć swoje źródło w innym miejscu. Gdzie? chyba za bardzo tego nie odkryjemy......
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3093 dnia: 07.02.2019, 11:45 »
Zawsze w sezonie zimowym ceny idą do góry. I nie jest to wina sklepu, tylko producenta, lub pośrednika. Jeśli ktoś ma przysłowiowego leżaka, to pewnie jeszcze po stare cenie sprzedaje. Co do Daiwy, to już jest standard z podwyżkami. Jak kupowałem Freams 2 czy 3 lata temu kosztował 460 zł na wiosnę już 530. Teraz kosztuje 579 zł i jest przeceniony w Drapieżniku o 20% !!! Na 463 zł :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3094 dnia: 07.02.2019, 12:16 »
No ceny w Drapieżniku dość mocno podskoczyły w górę. Chciałem kupić na prezent torbę Cresta Solith Feeder Bag XL. Jeszcze do niedawna widziałem ją w granicach 180 zł. Teraz już ponad 220 zł. Składaliśmy się jeszcze na zakup znajomemu na prezent https://sklepdrapieznik.pl/sklep/polki-boczne-tacki-tacki-z-kuwetami/23197-polka-boczna-z-grzebieniem-jaxon-ak-kze107.html
Po czym na allegro znaleźliśmy o 100 zł  tańszą. Spora różnica w cenie https://allegro.pl/oferta/mistrall-jaxon-polka-boczna-z-grzebieniem-gratis-7056843560

Nic, trzeba będzie częściej wrzucać tryb poszukiwawczy w przypadku szukania towarów w sklepach wędkarskich. Zawsze też pozostają zakupy w Anglii ;)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3095 dnia: 07.02.2019, 12:38 »
Zawsze w sezonie zimowym ceny idą do góry. I nie jest to wina sklepu, tylko producenta, lub pośrednika. Jeśli ktoś ma przysłowiowego leżaka, to pewnie jeszcze po stare cenie sprzedaje. Co do Daiwy, to już jest standard z podwyżkami. Jak kupowałem Freams 2 czy 3 lata temu kosztował 460 zł na wiosnę już 530. Teraz kosztuje 579 zł i jest przeceniony w Drapieżniku o 20% !!! Na 463 zł :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

W przypadku Sonubaits raczej ceny zakupu dla drapieżców się nie zmieniły o ile nie spadły ze względu na wolumen zakupu. Tam gdzie mają płynną sprzedaż zwiększają ceny. Szczególnie jak mało kto taki towar ma. Poczekam do maja na reakcje Troki i Amura. Jak Sonu będzie bez zmian znaczy się moja teoria się sprawdza :)
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3096 dnia: 07.02.2019, 14:52 »
Ja tam czekam na drugą połowę lutego. Ma być duża dostawa kołowrotków. Jeżeli będą modele, które mnie interesują to biorę od razu, bo jak nic zdrożeją w przyszłości. :)
Adam

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3097 dnia: 13.02.2019, 14:58 »
Kolejna paczka ze sklepu i jak zawsze "profeska". Zamówione w poniedziałek wieczorem. Dziś koło 14 już u mnie w domu 10/10
Tomek

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3098 dnia: 13.02.2019, 19:36 »
Obsługa na wzorowym poziomie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3099 dnia: 13.02.2019, 19:49 »
Dlatego jak ja nawet chcę coś innego kupić co w D nie ma to potem i tak patrzę co jest u nich i to "inne" odpuszczam jak mam potem czekać aż ktoś łaskawie odezwie się po tygodniu albo później albo wcale co się w mej sprawie dzieje...W jednym sklepie coś kupiłem na początku stycznia na promo ale kasy nie przelałem tylko prosiłem o potwierdzenie czy wszystko jest do dziś jedno wielkie echo także... :bravo:
Już nie piszę co chwilę, że w Drapieżniku wszystko ok bo to jest po prostu oczywiste...

Offline Grzesiek1975

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prabuty
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3100 dnia: 19.02.2019, 19:37 »
Panowie nie wiecie co się dzieje z drapieżnikiem , mają jakieś problemy. Bo nie można zrobić zakupów.

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3101 dnia: 19.02.2019, 19:43 »
Dzisiaj kupowałem :)
Zbyszek

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3102 dnia: 19.02.2019, 19:44 »
Ja dziś znów kupowałem paczka jedzie do mnie. :)

Offline Grzesiek1975

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prabuty
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3103 dnia: 19.02.2019, 20:02 »
A mniej więcej o której godzinie robiłeś zamówienie?

Offline Grzesiek1975

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prabuty
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3104 dnia: 19.02.2019, 20:15 »
Dobra Panowie udało się, coś chyba u mnie nie zadziałało.