Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803914 razy)

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3765 dnia: 10.09.2020, 10:58 »
Dziękuje Basi za przygotowanie paczki i gratisy!
Tomek

Offline igorkoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3766 dnia: 23.09.2020, 00:28 »
Jakie gratisy oprócz ręcznika dostaliście z drapieżnika?

Offline HameR87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 10
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3767 dnia: 23.09.2020, 07:36 »
Peurwszy raz nie dostałem nic. Po tygodniu zamówiłem kołowrotek, MMM, i coś jeszcze. W gratisie dostałem około 250g pellet 4 mm i miarkę. Mimo wszystko sklep fajny:) u mnie też pani Basia pakowała. A i jeszcze dostalem kopertę z kartka kto pakowal:)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 607
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3768 dnia: 23.09.2020, 08:04 »
Ręcznik, miarka, próbki zanęt i przynęt, kubek, naklejki, katalogi...
Gdy sklep jeszcze się rozkręcał, kilku z nas dostało nawet paczkę na gwiazdkę o wartości pod 100 zł :)

Ale to jest miły dodatek i nie zawsze się trafia. Jeśli ktoś ma problem, że zrobił zakupy i nie dostał gratisu, to... istotnie ma problem.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Fisherman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 596
  • Reputacja: 44
  • Lokalizacja: Garwolin
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3769 dnia: 23.09.2020, 08:20 »
Robiłem kilkukrotnie tam zakupy chyba ze 3 razy tylko za 1 dostałem gratis kupowałem kołowrotek i coś jeszcze.
Potem juz nic ale się nie dziwie bo duperele kupowałem i niska cena za całość. Jak ktoś kupuje większe ilości to jak najbardziej jest to adekwatne, a tak tylko karteczka kto pakował co też miło zobaczyć. Ale nie tylko to się liczy ja najbardziej cenie sobie czas wysyłki i tu praca sklepu na medal. Ostatnio coś zamawiałem w niedziele a tu patrze w poniedzialek ( a czynni są chyba od 9 czy 10) o 7 rano paczka w drodze, szacun dla nich.

Online MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3770 dnia: 23.09.2020, 08:27 »
Moim zdaniem dodawanie gratisów jest losowe i może nie do zamówienia za 100 zł ale zdarzało się że dostałem upominki do zamówienia za 300zł a za 1300 już nie dostałem (płacz po nocach i bezsenność :P). Jeżeli ktoś ocenia sklep po tym czy dostał gratis czy nie to niech zmieni sklep na taki w którym takich rzeczy w ogóle się nie praktykuje i nie będzie "przyzwyczajony". Nie wiem jak to u nas się dzieje że zawsze jak dasz palec to tracisz całą rękę, jak to ma miejsce w przypadku drapieżnika.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 276
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3771 dnia: 23.09.2020, 08:42 »
"Jeżeli ktoś ocenia sklep po tym czy dostał gratis czy nie to niech zmieni sklep na taki w którym takich rzeczy w ogóle się nie praktykuje i nie będzie "przyzwyczajony". Nie wiem jak to u nas się dzieje że zawsze jak dasz palec to tracisz całą rękę, jak to ma miejsce w przypadku drapieżnika."

"Ale to jest miły dodatek i nie zawsze się trafia. Jeśli ktoś ma problem, że zrobił zakupy i nie dostał gratisu, to... istotnie ma problem."



A czy kolega gdzieś napisał że ma problem z brakiem gratisu albo coś w tym stylu? Bo nie do końca rozumie o co chodzi z tymi odpowiedziami ???
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 607
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3772 dnia: 23.09.2020, 08:50 »
Moje słowa nie były kierowane do tego Kolegi. Ale pojawiają się tu często narzekania, że nie było gratisu... buu... bez sensu...

 I o tym właśnie ja i Maras napisaliśmy.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline igorkoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3773 dnia: 23.09.2020, 08:53 »
Nie mam problemu z brakiem gratisów, jeszcze stać mnie na kupienie sobie ręcznika, bądź kubka do kawy ;D Bardziej zależy mi na szybkiej przesyłce niż na małych gratisach, z czego w drapieżniku jestem bardzo zadowolony.
A moje pytanie wynikało tylko i wyłącznie z czystej ciekawości ;D
Pozdrawiam

Online MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3774 dnia: 23.09.2020, 11:47 »
Moje słowa nie były kierowane do tego Kolegi. Ale pojawiają się tu często narzekania, że nie było gratisu... buu... bez sensu...

 I o tym właśnie ja i Maras napisaliśmy.

Nic Dodać Nic Ująć :thumbup:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 276
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3775 dnia: 23.09.2020, 13:22 »
Moje słowa nie były kierowane do tego Kolegi. Ale pojawiają się tu często narzekania, że nie było gratisu... buu... bez sensu...

 I o tym właśnie ja i Maras napisaliśmy.

Nic Dodać Nic Ująć :thumbup:

Super, tylko groteskowo to wygląda. Temat był wyjaśniony już ale wciąż zwykle pytanie niesie ze sobą zalążek gównoburzy...
Myślę, że to taka trochę postawa rycerza na białym koniu... Choć sam jestem wierny w każdych zakupach Drapieżnikowi i uważam ich za nr 1 na rynku to jednak jest tu na forum jakieś uczulenie na pewne kwestie....
Wg mnie wasza reakcja była mocno alergiczna ale po tylu problemach z dupy wielu użytkowników rozumie że gratis może wywoływać skrajne emocje :) :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline HameR87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 10
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3776 dnia: 24.09.2020, 19:01 »
Gratis jak gratis, raz coś dadzą a raz nie. Ale fajne mają niekiedy promocje :) dzisiaj zamówiłem następne "klamoty". Mi raz dali i pamiątkę jakąś mam z czego jestem bardzo zadowolony. Nawet żona krzywo patrzyła jak w warsztacie powiesiłem kartke" twoja paczkę pakowała Basia". Pozdro

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 087
  • Reputacja: 204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3777 dnia: 24.09.2020, 20:24 »
Ach ta Basia. :D

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 344
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3778 dnia: 24.09.2020, 23:22 »
A ja, rozpaskudzony poprzednimi dostawami, ostatnio dostałem dostawę bez gratisu >:( Dodatkowo wypełnienie kartonu jakąś makulaturą i bez liściku albo mi umknął w tej makulaturze ;). Oczywiście każdy przedmiot owinięty w folię bąbelkową, jak zawsze i dostawa na drugi dzień. Nawet worki z pelletami owijają w folię bąbelkową.
Co do gratisów to dostałem już dwa ręczniki na ryby, szczególnie miły prezent, mam je na zmianę. No i kilka zapachowych wkładek do butów albo, jak kto woli, odświeżaczy zapachowych do samochodu. Na razie jednak tylko o bardzo słodkim, owocowym zapachu. Czekam na zapach wybitnie rybny :P
Pozdrawiam,
Tomek

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3779 dnia: 25.09.2020, 00:20 »
A jak tak bardzo liczyłem na rzekomy ręcznik, a dostałem....bidon. :'(