Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803896 razy)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Reputacja: 93
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4425 dnia: 03.12.2021, 23:52 »
Jedno na tym forum się nie zmienia - każde podniesienie ręki na sklep Drapieżnik = pacyfikacja usera, który się tego dopuscił... 8)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 140
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4426 dnia: 04.12.2021, 00:42 »
Może faktycznie mało wiem na ten temat. Ale na stronie Furgonetki dla DPD liczy mi ten sam koszt przesyłki w kartonie 10x10x140 jak i w tubie 140 cm oznaczonej, jako przesyłka niestandardowa. Nie wiem, jak to wygląda dla klientów biznesowych.
Jednak z tego, co piszecie wysyłka w tubie jest droższa, niż w kartonie a i tak wędki mogą przyjść połamane.
Czy naprawdę chcecie płacić więcej za wysyłkę w tubie? Ja nie, choćby to było tylko 20 zł.
Jeśli będzie to kijek za 2000zł to z chęcią dorzucę do tuby...
Jedno na tym forum się nie zmienia - każde podniesienie ręki na sklep Drapieżnik = pacyfikacja usera, który się tego dopuscił... 8)
Oj tam 8) 8) 8)
Karton z Drapieżnika nie jest taki cienki, poza tym ma naklejony kieliszek, więc kurier wie, jak się z nim obchodzić.
No chyba kurier jednak nie wie ;) u mnie kijki w fabrycznych tubach solidnie ofoliowane więc, dziura w paczce nie przejęła mnie jakoś specjalnie(czyt. nie mam zastrzeżeń do sposobu zapakowania). Inaczej(gdyby nie były w tubach) zrobiłbym zwrot/wymienił na nowe.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4427 dnia: 04.12.2021, 01:02 »
Jedno na tym forum się nie zmienia - każde podniesienie ręki na sklep Drapieżnik = pacyfikacja usera, który się tego dopuscił... 8)
Niestety tu zmierzamy w świat Georga  Orwella ;)


Pozdrawiam Łukasz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 305
  • Reputacja: 899
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4428 dnia: 04.12.2021, 08:03 »
Nikt z was nie pisze o małym liczniku elektronicznym jako gratis.
Ja dostałem , fajna rzecz.

A na mikołajki drapieżnik też cos zapowiada na fejsie....
Maciek

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4429 dnia: 04.12.2021, 08:08 »
Ja w spamie miałem maila o tytule "Dziękujemy, że byłeś z nami w Black Friday. Przygotuj się na mikołajkową niespodziankę. " :)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 859
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4430 dnia: 04.12.2021, 10:13 »
-"Karton z Drapieżnika nie jest taki cienki, poza tym ma naklejony kieliszek, więc kurier wie, jak się z nim obchodzić." To żeś mnie rozśmieszył :D naklejony kieliszek to jak ograniczenie prędkości na Autostradzie , wszyscy widzą a praktycznie nikt nie respektuje. Byłem w sortowni Paczek w Zabrzu, to że wędziska zapakowane w kartony dostarczane sa w całości to mozna powiedzieć "cud". Kurierzy też wiecznie są spóznieni i zapracowani , dlatego pakowanie wedzisk w mocne tuby powinno być obowiązkowe aby wszyscy byli spokojni i zadowoleni. :)
Enzo - w punkt.
Przez 6 lat woziłem na nocnej linii kurierskiej paczki pomiędzy oddziałami. To co tam się działo, co widziałem... Można by napisać niezłą książkę. Nie wspominając o tym, że w czasie rozładunku/przeładunku ginęły paczki. A to już osobny temat.
"Kieliszek", "Ostrożnie szkło" - to po prostu jest nic innego jak kolejny wystrój opakowania. Coś jak u kobiety dodanie kolejnego pierścionka na palec, czy też kolczyk w uchu, w którym są już cztery inne...
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 020
  • Reputacja: 710
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4431 dnia: 04.12.2021, 14:42 »
W końcu znalazłem czas na rozpakowanie black freidayowych zakupów od Drapieżców Wszystko solidnie zapakowane i nawet gratisy się znalazły - smycz (już druga), podkładka pod kubek (też druga) i chyba magnes na lodówkę Ostatnio wpadło parę klipsów do worków.
Na mityczny ręcznik się nie załapałem ale i tak bardzo dziękuję Maćkowi za gratisy

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Ytr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 995
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ryb, ryb Hura!!!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4432 dnia: 04.12.2021, 16:09 »
Nikt z was nie pisze o małym liczniku elektronicznym jako gratis.
Ja dostałem , fajna rzecz.

A na mikołajki drapieżnik też cos zapowiada na fejsie....
Też takowy gratis otrzymałem i bardzo mnie ucieszył. Dostałem też podkłakę pod kubek. Moja paczka dotarła cała. Kijek spakowany w kartonową tubę, reszta drobiazgów w kartonowe pudełko.
Bartek

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4433 dnia: 04.12.2021, 19:50 »
Fajny gadżet, można sobie poklikać dla odstresowania po robocie i w przeciwieństwie do folii bąbelkowej nigdy się nie kończy :D

Offline ma1234

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4434 dnia: 06.12.2021, 10:29 »
W Drapieżniku w dniach 6-7 grudnia jest promocja:   
-10% NA HITY CENOWE
-15% NA REGULARNĄ OFERTĘ

Jak ktoś przegapił BF to promocja może się przydać.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4435 dnia: 06.12.2021, 10:49 »
Dzięki kolego za informacje. :thumbup:Zapomniałem kupić  na BF jednej dosyć istotnej rzeczy.
Adam

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4436 dnia: 08.12.2021, 10:49 »
Promocja mikołajkowa trwa nadal. Przypuszczam, że spowodowane jest to mniejszymi obrotami. Sporo sklepów narzeka, że czarny piątek czy też cały tydzień okazał się slabszy niż przypuszczali
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 305
  • Reputacja: 899
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4437 dnia: 08.12.2021, 10:54 »
Seba ostanio na live wspominał że obecnie zamyka się sklepy wędkarskie - a nie otwiera...
Czyżby kryzys - pierwsze dobro bez którego da się żyć , trza wyciąć...
Maciek

Offline Koper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Gdańsk
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4438 dnia: 08.12.2021, 11:09 »
Wczoraj miałem sfinalizować koszyk z mało potrzebnymi gratami, ale zwyciężył zdrowy rozsądek. Widzę jednak że kolejny dzień będę musiał walczyć ze swoimi pokusami ;)

A co do rynku, to faktycznie mam wrażenie, że jest słabo. Zawsze cały ten black week był kulminacją wszelakich promocji, a potem było już drożej. W tym roku mnóstwo sklepów robi kolejne wyprzedaże, mikołajki, dożynki, dzień kota, barbórka i co się tylko da aby spieniężyć magazyny.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4439 dnia: 08.12.2021, 12:31 »
Wiadomo było, że kryzys się pojawi w branży a wzrost cen 20% i kolejne ileś % od stycznia nie pomoże. Firmy nawet u mnie i to te największe nie dają aż tak dużych podwyżek a inflacja powoduje, że każdy traci. Może oprócz polityków.
Z tego co pamiętam, to właśnie covid spowodował więcej promocji w D typu tydzień w FB, Meus czy teraz Mikołajkowa promo. Z tego co widać na forum było ludzie kupowali gdzie po prostu niższa cena była. Inni też starali się wyprzedać towar bo -40% na MAP to promka przez duże P tyle, że towaru prawie nie było :)
Obstawiam, że kolejne 2 lata będą ciężkie, bo mączki i spożywka idą do góry a dla mnie cena 30PLN za 1 kg mixu czy prawie 60 nawet za Sonu jest niezasadna. FB też podniesie kwestia czasu a że lubi pod Sonu wyrównać więc 5-6 PLN na paczce 2kg pójdzie na bank. Do tego Chiny i ceny kontenerów spowoduje braki i wyższe ceny. Mój portfel woli bym się mylił, ale wszystkie znaki tak mówią.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃