Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803932 razy)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 020
  • Reputacja: 710
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4815 dnia: 11.01.2022, 20:14 »
Głos rozsądku

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 765
  • Reputacja: 1989
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4816 dnia: 11.01.2022, 20:48 »
Allegro dla mnie wygrywa po prostu layotem, łatwością zakupów, darmową dostawą smart (teraz jest kurier od 40 zł, gdzie w drapieżniku trza wydać 300 zł - wg mnie to jest do poprawy, dziwię się, że nad tym nie pracują).

No nie wiem, jak kupisz 15 różnych rzeczy na allegro, to będziesz miał jedną przesyłkę a 40 zeta doręczoną następnego dnia? To jak na ebayu. Niby jest taniej, ale tylko jak kupujesz jedną rzecz.
Lucjan

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 344
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4817 dnia: 11.01.2022, 20:55 »
Koledzy moderatorzy i administratorzy. Proszę o wycięcie z tego wątku postów nie związanych bezpośrednio ze sklepem Sklepdrapieżnik.pl i przeniesienie ich do innego wątku. To, co się dzieje robi totalne zamieszanie i wątek stał się workiem typu Krótkie pytanie-krótka odpowiedź.
O sklepie niewiele.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4818 dnia: 11.01.2022, 21:00 »
Na allegro można kupić od jednego sprzedawcy ile chcesz rzeczy aby ich wartość była co najmniej 40 zł. Mysle że paczka w paczkomacie będzie w ciągu 48 godzin. Robię bardzo dużo zakupów teraz przez allegro gdy jest Smart. I taka ciekawostka że allegro mi podaje że dzięki tej usłudze Smart zaoszczędziłem przez prawie cały rok 1000 zl:)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4819 dnia: 11.01.2022, 21:26 »
Tak króciutko :) jak możecie porównywać Allegro z Drapieznikiem , przecież to śmieszne
Allegro ma ponad 17 mln klientów a firm sprzedających pewnie kilkadziesiąt tysięcy , zawsze znajdzie się jakiś nieuczciwy a to raczej margines.
Ostatnio kupowałem taśme Led ( kupowałem lepsza jakość, cena średnia ) po 2 dniach uzytkowania , pilot zaczął szwankować , napisałem kulturalnie o wadzie produktu ,sprzedajacy poprosił o sprawdzenie baterii oraz sygnału z pilota, po czym drugiego dnia dostaje smsa o paczce w paczkomacie- nowy pilot.
Kilka razy reklamowałem towar na Allegro, nigdy nie miałem żadnych problemów, czego nie moge powiedzieć o sklepach internetowych.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 608
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4820 dnia: 11.01.2022, 21:35 »
Ile razy można powtarzać, że bitka nie kopie się na kartach graficznych...
A kto tak napisał? Ja kopię Ethereum, prąd za darmo za zysk z kopania no i oszczędzę parę tysięcy na ogrzewaniu.


Ja tak piszę za każdym razem, gdy ktoś palnie, że karty są drogie przez Bitka.
Aż ciężko uwierzyć, że kopiesz ETH, skoro tak napisałeś.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4821 dnia: 11.01.2022, 21:59 »
Ograniczę Wasze zapędy do tworzenia dziwnych historii. Drapieżnik w 2020 r. miał przychód ze sprzedaży towarów sięgający dokładnie tej kwoty, to jest kwoty 13114238,66 złotych (przy 15 pracownikach). A łączny wynik finansowy za rok obrotowy 2020 sięgnął kwoty 1976762,06 zł. Dziś na wędkarstwie da się zarobić sporo kasy, gdy ktoś wie na czym polega magia internetu i o co w ogóle chodzi w tym biznesie :bravo: Pokazuje to zarówno Górek, Feeder Sklep, jak i Drapieżnik. Jednak sorry, ale nie będę porównywał tych kwot z kwotami płynącymi z działalności Allegro... bo po prostu nie wypada. A Drapieżnikowi trzeba życzyć kolejnych lat trwania wędkarskiego booomu w Polsce. Gdyby wody m.in. PZW były pełne ryb, to pewnie zarobiliby kilka razy więcej...bo na wędkarstwie da się zarabiać w czasach gospodarki rynkowej. Gdyby PZW zatrudniało samych fachowców, to również zarabiałoby kolosalną kasę.     

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4822 dnia: 11.01.2022, 22:37 »
Dokładnie :) jak widze jak umieraja lub wkrótce umra sklepy które nie potrafią zrozumieć że trzeba dokonac zmian w sposobie myslenia to jest mi przykro, no ale wszystko się zmienia i trzeba umieć się dostosować.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 027
  • Reputacja: 221
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4823 dnia: 11.01.2022, 23:02 »
Koledzy moderatorzy i administratorzy. Proszę o wycięcie z tego wątku postów nie związanych bezpośrednio ze sklepem Sklepdrapieżnik.pl i przeniesienie ich do innego wątku. To, co się dzieje robi totalne zamieszanie i wątek stał się workiem typu Krótkie pytanie-krótka odpowiedź.
O sklepie niewiele.
A ja się nie zgadzam. Jest to super kopalnia wiedzy, bo można zobaczyć kto czego wymaga, a drapieżnik to na pewno czyta.
Ten sklep ma tyle opinii, że nie ma sensu "dodawać" kolejnych, więc jak chcesz czytać opinie to cofnij strony, masz ich 322

Ja tak piszę za każdym razem, gdy ktoś palnie, że karty są drogie przez Bitka.
Aż ciężko uwierzyć, że kopiesz ETH, skoro tak napisałeś.
A ja myślę właśnie odwrotnie niż Ty, bo uważam, że to Bitcoin reguluje ceny kart graficznych.
Jak spadał BTC to wszystko zanim leciało wraz z cenami kart. Nigdy nie było innej kryptowaluty, która by potrafiła pociągnąć ten rynek samodzielnie.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4824 dnia: 11.01.2022, 23:15 »
Czytać szybko bo zaraz zniknie :)

To też się wypowiem jako ekonomista na podstawie własnych doświadczeń.
Jako ekonomista - czytając post powyżej, pewnie znalezione w KRS +- firma drapieżnik działa b. dobrze przychód, zysk się zgadza, marketing netowy na najwyższym, aż rażącym poziomie...
Jako klient - jedni z najdroższych na rynku, wędka którą chciałem kupić Mikado - droższa o ok 300 zł, od najtańszej oferty 1000 - 1300.
Jako użytkownik - kupując wędkę mikado, przez internet, zwisa mi gdzie ją kupię, chce wędkę mikado, gwarancja jest importera, serwis w Łomiankach, zwrot 14 dni, jedynym wyznacznikiem dla mnie jest cena.
Dostawa - termin - 99 % firm nie ma drogich sprzętów na stanie ściąga je - drapieżnik tez nie miał.
Sposób pakowania - w interesie sprzedawcy jest zapakować dobrze, bo po prostu nie odbiorę jak uszkodzona, zresztą wszyscy pakują dobrze.
Przekręty 99 % firm oferuje dostawę za pobraniem, a sprawdzić można przy kurierze.
Drapieżnik trochę jest z tyłu..., ale mi generalnie zwisa kto gdzie kupuje.

Ale marketing netowy, szeptany, mają świetny, aż rażący:
1. Jeden z forumowiczów jechał do Białegostoku z Krakowa, po kołowrotek za 200 zł :D - no można
2. Dostawa z Białegostoku kurierem w tym samym dniu do nie pamiętam ale chyba Zielonej Góry :D  możliwe
3. Zamówienie o 22, rano o 8 mej kurier dostarczył :D - pewnie w nocy spakowali  i taksówkarz dostarczył :) - możliwe
4 Najnowsze hity to chwalić, że gadżety reklamowe dają jako gratisy... - ale każdy lubi co innego, ja nie pokazałbym się na ulicy w koszulce biedronki, czy Media Marktu, albo w polarze Żabki :D.
Za te 300 zł zaoszczędzone na kupnie wędki moge kupić 10 ręczników 10 czapek, 20 miarek, i jeszcze mi zostanie.
A kartka z ksera kto pakował - no świetne :D:D

Ja wiem, że sklep sponsoruje zawody, portal, drużyne i h.. wie co jeszcze, to plus firma świadoma w środowisku nie tylko czerpie, ale bez przegięcia, nie każdy wierzy w Klechdy...

 


 

Offline Zaba

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4825 dnia: 11.01.2022, 23:29 »
Czytać szybko bo zaraz zniknie :)

To też się wypowiem jako ekonomista na podstawie własnych doświadczeń.
Jako ekonomista - czytając post powyżej, pewnie znalezione w KRS +- firma drapieżnik działa b. dobrze przychód, zysk się zgadza, marketing netowy na najwyższym, aż rażącym poziomie...
Jako klient - jedni z najdroższych na rynku, wędka którą chciałem kupić Mikado - droższa o ok 300 zł, od najtańszej oferty 1000 - 1300.
Jako użytkownik - kupując wędkę mikado, przez internet, zwisa mi gdzie ją kupię, chce wędkę mikado, gwarancja jest importera, serwis w Łomiankach, zwrot 14 dni, jedynym wyznacznikiem dla mnie jest cena.
Dostawa - termin - 99 % firm nie ma drogich sprzętów na stanie ściąga je - drapieżnik tez nie miał.
Sposób pakowania - w interesie sprzedawcy jest zapakować dobrze, bo po prostu nie odbiorę jak uszkodzona, zresztą wszyscy pakują dobrze.
Przekręty 99 % firm oferuje dostawę za pobraniem, a sprawdzić można przy kurierze.
Drapieżnik trochę jest z tyłu..., ale mi generalnie zwisa kto gdzie kupuje.

Ale marketing netowy, szeptany, mają świetny, aż rażący:
1. Jeden z forumowiczów jechał do Białegostoku z Krakowa, po kołowrotek za 200 zł :D - no można
2. Dostawa z Białegostoku kurierem w tym samym dniu do nei pamiętam ale chyba Zielonej Góry :D  możliwe
3. Zamówienie o 22, rano o 8 mej kurier dostarczył :D - pewnie w nocy spakowali  i taksówkarz dostarczył :) - możliwe
4 Najnowsze hity to chwalić, że gadżety reklamowe dają jako gratisy... - ale każdy lubi co innego, ja nie pokazałbym się na ulicy w koszulce biedronki, czy Media Marktu, albo w polarze Żabki :D.
Za te 300 zł zaoszczędzone na kupnie wędki moge kupić 10 ręczników 10 czapek, 20 miarek, i jeszcze mi zostanie.
A kartka z ksera kto pakował - no świetne :D:D

Ja wiem, że sklep sponsoruje zawody, portal, drużyne i h.. wie co jeszcze, ale bez przegięcia, nie każdy nwierzy w Klechdy...

🍺😁

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 140
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4826 dnia: 12.01.2022, 00:34 »
Cytat: grzegorz88
Pakuje paczkę, wysyłam do Drapieżnika, po 2 dniach mam nowy sprzęt. Sprawdzone na dwóch sztycach i dwóch acolytach.
Gdy dostałem coś wadliwego lub pomylonego, nie musiałem wychodzić z domu bo towar odbierał kurier.

Jeśli zamawiasz tylko w drpwiezniku to jedynie poge podziwiać samozaparcie i brak weryfikacji cen.
Zamawiam dużo drobnicy na allegro jak coś się skończy. Cena taka sama jak w D z rabatem VIP(podajniki preston, skretting, jakieś zalewajki sonu) przynęty Ringers są nawet tańsze w D niż na A.
Gdyby D zrobił darmową wysyłke od 200zl to pewnie olałbym Allegro.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4827 dnia: 12.01.2022, 01:11 »
Czytać szybko bo zaraz zniknie :)

To też się wypowiem jako ekonomista na podstawie własnych doświadczeń.
Jako ekonomista - czytając post powyżej, pewnie znalezione w KRS +- firma drapieżnik działa b. dobrze przychód, zysk się zgadza, marketing netowy na najwyższym, aż rażącym poziomie...
Jako klient - jedni z najdroższych na rynku, wędka którą chciałem kupić Mikado - droższa o ok 300 zł, od najtańszej oferty 1000 - 1300.
Jako użytkownik - kupując wędkę mikado, przez internet, zwisa mi gdzie ją kupię, chce wędkę mikado, gwarancja jest importera, serwis w Łomiankach, zwrot 14 dni, jedynym wyznacznikiem dla mnie jest cena.
Dostawa - termin - 99 % firm nie ma drogich sprzętów na stanie ściąga je - drapieżnik tez nie miał.
Sposób pakowania - w interesie sprzedawcy jest zapakować dobrze, bo po prostu nie odbiorę jak uszkodzona, zresztą wszyscy pakują dobrze.
Przekręty 99 % firm oferuje dostawę za pobraniem, a sprawdzić można przy kurierze.
Drapieżnik trochę jest z tyłu..., ale mi generalnie zwisa kto gdzie kupuje.

Ale marketing netowy, szeptany, mają świetny, aż rażący:
1. Jeden z forumowiczów jechał do Białegostoku z Krakowa, po kołowrotek za 200 zł :D - no można
2. Dostawa z Białegostoku kurierem w tym samym dniu do nie pamiętam ale chyba Zielonej Góry :D  możliwe
3. Zamówienie o 22, rano o 8 mej kurier dostarczył :D - pewnie w nocy spakowali  i taksówkarz dostarczył :) - możliwe
4 Najnowsze hity to chwalić, że gadżety reklamowe dają jako gratisy... - ale każdy lubi co innego, ja nie pokazałbym się na ulicy w koszulce biedronki, czy Media Marktu, albo w polarze Żabki :D.
Za te 300 zł zaoszczędzone na kupnie wędki moge kupić 10 ręczników 10 czapek, 20 miarek, i jeszcze mi zostanie.
A kartka z ksera kto pakował - no świetne :D:D

Ja wiem, że sklep sponsoruje zawody, portal, drużyne i h.. wie co jeszcze, to plus firma świadoma w środowisku nie tylko czerpie, ale bez przegięcia, nie każdy wierzy w Klechdy...
Pozwolę sobie nie zgodzić się z kolegą ...na kij Mikado z Drapieżnika miałbyś co najmniej 50% więcej brań , nie mówiąc już o celności rzutów ...a nawet jakby już pękł po nastu latach, to by wymienili na nowy, nie zna się i pisze głupoty ;D


Pozdrawiam Łukasz

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 276
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4828 dnia: 12.01.2022, 01:22 »
Ja z kolei mogę wymienić same plusy:
- bezproblemowe zwroty,
- bezproblemowe reklamację,
- miłe gratisy (acz nie wymagane przeze mnie),
- natychmiastowe, fachowe doradztwo,
- pierwszy bonus, ściągnięcie mi do Polski wędki z Anglii, bez wcześniejszej przedpłaty, w bardzo szybkim tempie, bez naliczonej opłaty dodatkowej za transport przez prawie całą Europe,
- dogodny system rabatowy,
- błyskawiczna wysyłka,
- bogaty asortyment do spławika i gruntu,
- drugi bonus, gdy wędka utknęła w mieście oddalonym ode mnie o 40 km, zaproponowali, że pokryją mi koszty paliwa w tą i z powrotem jeśli zdecyduje się osobiście pojechać i odebrać paczkę z punktu przeładunkowego,
- trzeci bonus to poświęcenie czasu dla klienta. Zdjęcia ugiecia wędek, czy zdjęcia podglądowe fotela cuzo f2 gdy byłem na etapie kompletowania osprzętu do niego (zrobione z dokładnie wybranym przeze mnie osprzętem, tak ustawione jak sobie życzyłem i pokazane w praniu jak się prezentuje i sprawdza w realu)

Czy można lepiej prowadzić biznes? Czasem coś przepłacę, ale za takie traktowanie klienta, gotów jestem wesprzeć ich płacąc świadomie ciut więcej niż u konkurencji.

99% nowego sprzętu jaki posiadam kupiłem u nich i nie żałuję ani jednej nadprogramowej złotówki. Słowem, uczciwie sobie zapracowali na swoją pozycję, nie tylko podążając za trendami i z duchem rozwoju wędkarstwa, ale przede wszystkim pracą u podstaw czyli obsługa klienta. Ich ciężka praca by udzielić informacji, służyć radą, wyciągnąć pomocną dłoń, i zrobić to dla każdego klienta indywidualnie wywindowała ich tam gdzie są. Tu nie chodzi tylko o sprzedanie towaru z marżą, ale wszystko inne dookoła, co wymieniłem wyżej :bravo:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 765
  • Reputacja: 1989
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4829 dnia: 12.01.2022, 08:27 »
Na allegro można kupić od jednego sprzedawcy ile chcesz rzeczy aby ich wartość była co najmniej 40 zł. Mysle że paczka w paczkomacie będzie w ciągu 48 godzin. Robię bardzo dużo zakupów teraz przez allegro gdy jest Smart. I taka ciekawostka że allegro mi podaje że dzięki tej usłudze Smart zaoszczędziłem przez prawie cały rok 1000 zl:)

Ale to nigdy to samo, więc nie wiem po co takie porównania. Ja robię zakupy na około 10-15 rzeczy, i jest mi wygodnie kupić w jednym miejscu, do tego z dobrymi opisami i tak dalej. Korzystam z ebaya ale to nie jest miejsce do kupowania różnych rzeczy które mi są potrzebne, bo muszę zapłacić za kilka przesyłek i mieć różne dostawy, a jako pracujący nie mam łatwo z kurierem.

Ogólnie to chyba wątek trzeba zamknąć na jakiś czas, bo niektórzy mają wielki ból rzyci, jak basp 28. O co chodzi nie rozumiem, kto chce ten kupuje, kto nie chce ten nie kupuje u Drapieżców. A tu wojna domowa prawie , niesamowite ;D ;D ;D  I kolego basp 28, dlaczego ktoś miałby usuwać ci posty? Myślisz, że co, Drapieżnik nam płaci i go chronimy, nie pozwalając na złe posty? Myślisz, że komuś dowaliłeś? Chyba tylko sobie :)

Gdzie ja kupuję to moja sprawa, i nawet papież lub królowa brytyjska może mieć inne zdanie, ja kupuję gdzie mam ochotę i basta. I tak ma każdy. Jeden musi kupić jak najtaniej i spędzi kilka godzin aby znaleźć coś najtańszego, inny ceni sobie wygodę, obsługę i nie czuje się wykorzystany bo gdzieś jest coś taniej. Jeden lubi łowy cenowe i traktuje je niemal tak jak te wędkarskie, inny nie ma czasy lub chęci aby szukać i kombinować. I jeden i drugi jest OK :)
Lucjan