Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 803901 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #315 dnia: 19.01.2016, 16:06 »
Drogi nie drogi, ale każdy szuka gdzie taniej ;) Ale rzeczywiście parę rzeczy można kupić znaczniej taniej . A nie które z nowości sklepowych mają tylko o 1 zł taniej niż u konkurencji.
Z poważaniem Marcin

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #316 dnia: 19.01.2016, 16:09 »
Koszyk ESP 70 g 17,50 pln na Allegro 13,49 pln, przy 5 szt jest 20,05 pln do przodu, dużo nie dużo ale zawsze.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #317 dnia: 19.01.2016, 16:14 »
Koszyk ESP 70g 17,50pln na Allegro 13,49pln, przy 5szt jest 20,05pln do przodu, dużo nie dużo ale zawsze.

Prz 5 szt. to jest dużo !! A to tylko same koszyczki !! Ale ogólnie sklep godny polecenia .

Tylko żeby zaraz nie było że temat zakupów się skończy a zacznie temat CEN !!

Na pewno chłopaki ze sklepu to czytają i niech wezmą to pod uwagę ;) Mimo że w poprzednim roku sklep bardzo dobrze prosperował to w tym roku strona medalu może się odwrócić z uwagi na cenę :P ;)
Z poważaniem Marcin

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #318 dnia: 19.01.2016, 16:16 »
Biznes to biznes, muszą być konkurencyjni. Bo każdy ma rozum i liczyć umie. ;)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #319 dnia: 19.01.2016, 17:06 »
Cytuj
Jeżeli chodzi o krzesło to tak sprzedają po 195 zł krzesło te już i taka jest cena sugerowana . Jednak jest to pierwsza partia krzesła a  zrobiono ich 200 sztuk.

Specjalnie poprosiłem o opinie krzesła , dlatego iż nie jest to ostateczna wersja krzesła i rozważane są nowe rozwiązania :
1. regulacja oparcia czy nie
2. poprzeczna z przodu rurka kwadrat czy koło
3. z tyłu wykonanie na rurce 25 mm koło , czy kwadrat
4. dodatkowa rurka na mocowanie tacki
5. blokada krzesła
6. Dodatkowe akcesoria w cenie krzesła

My też mamy do tego krzesła jakieś sugestie , zbieramy opinię i zadecydujemy które rozwiązanie nas by interesowało .

No ale rynek nigdy nie śpi i co po niektórzy już sprzedają tak zwane krzesła testowe .

My wolimy najpierw zaprezentować krzesło dla klienta zebrać opinię, próbować coś zmienić, niż  odwrotnie -zbierać reklamacje na krzesła.

Specjalnie nie podawałem marki Elektrostatyka , żeby nie było porównań .

Tak jak widać firma elektrostatyk też wydała krzesło pod inną nazwą .

Jeżeli chodzi o cenę to wiadomo jeżeli będą akcesoria + regulacja oparcia + zmiana tyłu cena idzie do góry
Tyle mówi Drapieżnik
Co do cen że są za wysokie.. ich sprawa, najważniejsze że sprzęt z UK jest/będzie dostępny w jednym a nie 10 sklepach = oszczędność na wysyłce oraz to, że ceny drennana/prestona etc. mają tańsze niż w większości sklepów, poza tym można jakiś rabat zawsze wynegocjować. Przynajmniej w moim wypadku zawsze coś "urwą" i dodatkowo "dołożą" do paczki. Nie że jestem jakimś ich klakierem że nie pozwolę ich krytykować itp... Mam z nimi kontakt, jest miła obsługa - jak nie odbierają to oddzwaniają - w jakimś innym sklepie tak jest ? Bo ja się nie spotkałem, zawsze olewka "ma sprawe to zadzwoni" ;)
Tak czy inaczej - ja tylko podesłałem "sprawę do omówienia" - sam nie jestem kompletnie tym fotelikiem zainteresowany bo mam już swoje i to mi do niczego nie potrzebne aczkolwiek jest przyzwoicie wykonane z kilkoma mankamentami ale do poprawy przy niewielkim nakładzie pracy i chęci.

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #320 dnia: 19.01.2016, 17:32 »
Michał idealnie to ująłeś  :thumbup:
Nie było towaru na rynku to było źle i płacz, że trzeba zamawiać z Angli.
Teraz jest dostępność mega, to się zacznie marudzenie o 3zł.
Tylko nikt nie bierze pod uwagę podejścia do klienta - pełen profesjonalizm na wysokim poziomie, dla mnie to jest najważniejsze.
Wielu spotkałem na swojej zakupowej drodze pseudo sprzedawców bez szacunku i kultury osobistej, niech mają taniej ale ja im nie dam zarobić.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #321 dnia: 19.01.2016, 17:35 »
A ściągnięcie z Anglii nie kosztuje nic ? trzeba brać pod uwagę różne koszta towarzyszące ... I nie narzekać :P
Krzysztof

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 605
  • Reputacja: 1987
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #322 dnia: 19.01.2016, 17:57 »
Dla mnie też od kilku złotych ważniejsza jest kultura i podejście do klienta :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

_luwro

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #323 dnia: 19.01.2016, 18:24 »
Też już wysłałem opinię do sklepu. Wg mnie niezła konkurencja dla małego Matrixa.

Mam tego małego Matrixa i jestem z niego bardzo zadowolony. Na półdniowe sesje jak znalazł. Leciutki i z niezłą możliwością rozbudowy.

O jaki model chodzi :) ?

Ryba1987

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #324 dnia: 19.01.2016, 18:34 »
Darek mi pisał na priv że o ten model fotela mu chodziło

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #325 dnia: 19.01.2016, 22:53 »
Nie krytykował bym tego projektu za bardzo . Sam tez widzę że to raczej wyrób Elektrostatyka. MatriX ma regulację nóg na poziomie przedniej poprzeczki ,a ten model w nogach teleskopowych. Ja bym tu połączył oba te rozwiązania. Co do porównań do mniejszego Matrixa? Warto by oba zobaczyć jak gabarytowo się róznią. Bo moze nasz porównywalny do większego Matrixa? Co mnie nawet w opcji Matrix niepokoiło? To za wysokie nogi tylne. Przy większych spadkach może być problem z poziomowaniem. Mogły by być krótsze,tym bardziej że są regulowane. Cena do 2 stówek jest super konkurencyjna.
Arek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #326 dnia: 21.01.2016, 11:46 »
Przed chwilą składałem zamówienie w drapieżniku. Po kliknięciu potwierdzenia zacząłem czytać co jest napisane i dzwoni telefon. Myślę sobie, znowy ktoś głowę zawraca ale odebrałem i co? Szok. Drapieżnik się kłania :D I dziś wysyłka.
Darek

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #327 dnia: 21.01.2016, 11:50 »
Stawiam że w tym roku będzie co wybierać , nie tylko w drapieżniku ale w innych sklepach również , więc o klienta trzeba dbać :P A z wysyłką od razu to nie nowość :-[ ;D już wcześniej tak robili :thumbup:
Z poważaniem Marcin

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #328 dnia: 21.01.2016, 11:52 »
Stawiam że w tym roku będzie co wybierać , nie tylko w drapieżniku ale w innych sklepach również , więc o klienta trzeba dbać :P A z wysyłką od razu to nie nowość :-[ ;D już wcześniej tak robili :thumbup:

No tak wiem ale ten telefon mnie zaskoczył bardzo pozytywnie. Czyli masz dobre doświadczenia z Nimi??? To się chwali :)
Darek

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #329 dnia: 21.01.2016, 11:54 »
Tak, chłopaki ogarniają temat . Coś na temat wędkowania też wiedzą :P. Do mnie bardzo szybko zawsze trafia przesyłka.
Z poważaniem Marcin