Autor Wątek: Inwazja łódek zanętowych  (Przeczytany 16516 razy)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #60 dnia: 07.04.2021, 18:33 »

Panowie mniej smiechu , mniej pogardy nie każdy podnieca się federem.

Nie, Maćku. Więcej poczucia humoru proponuję...

Nikt tu na serio nie planuje budować łódki z taranem ani drona z torpedami.

Raczej nie chodzi o budowanie antyłódki a raczej o ton w jakim niektórzy piszą. Ja odbieram trochę ten temat jako założony aby wylać swoją pogardę dla tych co nawet rzucić nie umieją ...

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #61 dnia: 07.04.2021, 18:36 »

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #62 dnia: 07.04.2021, 18:38 »

Panowie mniej smiechu , mniej pogardy nie każdy podnieca się federem.

Nie, Maćku. Więcej poczucia humoru proponuję...

Nikt tu na serio nie planuje budować łódki z taranem ani drona z torpedami.

Raczej nie chodzi o budowanie antyłódki a raczej o ton w jakim niektórzy piszą. Ja odbieram trochę ten temat jako założony aby wylać swoją pogardę dla tych co nawet rzucić nie umieją ...

W punkt z tym że w narracji z forum to ci ludzie są słabi...
A ja zrobie he... i powiem ci goscie są cwani i wyrachowani. Blaznow nie brakuje i lewusow zalanych w trupka również .Ale  w większości to normalne chłopaki z dupy im ogień nie idzie ....
Maciek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #63 dnia: 07.04.2021, 18:39 »
Dość wyraźnie zostało napisane, o jakim zachowaniu rozmawiamy.
Nie wiem, czego tu nie rozumieć.
Zresztą sam wcześniej wyraźnie napisałem, że nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś drugiemu w łowisko nie wpływa.

Nie wiem, chyba trzeba innym wpływać, żeby komuś ten wątek przeszkadzał.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 349
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #64 dnia: 07.04.2021, 18:45 »
Wyjde na błazna w stosunku do was.
Ale czytam wasze posty i sobie tak myśle ilu z was poważnie łowiło karpie..
Ile z was łówiło na wodzie karpiowej.
Nie mówie o komercji gdzie właściciel dla kasy powie ci że jesteś piękny :facepalm:.
Ilu z was widziało z bliska na czym polega łowienie z modelem.
Powiem tak nawet narracja w stulu wszyscy... no tak bez jaj.
Tak jak mówiłem nie każdy jara się cuzo , nie każdy podnieca się MMM lub sonu.
Ale w większości wedkarze marzą o dużej rybie a nie handlówce w podbieraku... łódka w rekach goscia myślącego i znającego temat to taka przepustka do szczęścia.

Panowie mniej smiechu , mniej pogardy nie każdy podnieca się federem.
Maćku nikt tu nie wątpi ze ty używasz łódki z głową, bo na pewno tak jest. Łowiłem z łódką nie jeden raz i wiem że potrafi robić różnice. Pijemy tu do tych chamskich posiadaczy łódek, apelujemy o rozsądne korzystanie z dobrodziejstw techniki i tyle. W śród nas sa różni wędkarze, jedni tylko feederowcy, ale jest też wielu co łowi różnie: feeder, spinning, karpiowanie, w tym jestem ja. Jutro możesz mnie zobaczyc z feederem ale za tydzień z pełnym sprzętem i namiotem czekając na miśki. Sam bym już dawno kupil łódkę tylko żona mnie blokuje

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Jak myslisz ilu tu jest korzystających z łodek na tym forum...
Jak w narodzie jest taka odwaga do kreowania zachowań to czemu nie wbijecie na forum karpiowe... zobaczycie jak zadziałaja wasze uwagi do korzystania z łódki na łowisku.
Maćku to nie forum karpiowe, karpiarzy tu mało to i posiadaczy łódek pewnie też. Tylko po twoich wpisach widać ze Cię to irytuje, tylko nie wiem dlaczego?. To ze posiadasz łódkę to nie oznacza ze jesteś jak ci niektórzy- źli, szczególnie z łowisk komercyjnych na których nie łowisz, sądząc po twych wpisach. A może problem jest właśnie w tym ze tam nie łowisz (komercje) i nie masz okazji zaobserwować zlego zachowania niektórych posiadaczy łódek?

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #65 dnia: 07.04.2021, 18:45 »
Dość wyraźnie zostało napisane, o jakim zachowaniu rozmawiamy.
Nie wiem, czego tu nie rozumieć.
Zresztą sam wcześniej wyraźnie napisałem, że nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś drugiemu w łowisko nie wpływa.

Nie wiem, chyba trzeba innym wpływać, żeby komuś ten wątek przeszkadzał.

Jak najbardziej rozumiem cały wątek ale jest to po prostu brak kultury a to nie jest zależne on posiadania łódki czy bycia karpiarzem, federowcem czy spławikowcem.

Jednak możesz zobaczyć w tym wątku wypowiedzi typu "cofanie się w umiejętnościach wędkarski", "brak podstawowych umiejętności" itp.
Może mamy inną wrażliwość jednak ja staram się nie oceniać i nie szkalować  ludzi tylko dlatego, że robią coś inaczej niż ja.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #66 dnia: 07.04.2021, 18:48 »
Wyjde na błazna w stosunku do was.
Ale czytam wasze posty i sobie tak myśle ilu z was poważnie łowiło karpie..
Ile z was łówiło na wodzie karpiowej.
Nie mówie o komercji gdzie właściciel dla kasy powie ci że jesteś piękny :facepalm:.
Ilu z was widziało z bliska na czym polega łowienie z modelem.
Powiem tak nawet narracja w stulu wszyscy... no tak bez jaj.
Tak jak mówiłem nie każdy jara się cuzo , nie każdy podnieca się MMM lub sonu.
Ale w większości wedkarze marzą o dużej rybie a nie handlówce w podbieraku... łódka w rekach goscia myślącego i znającego temat to taka przepustka do szczęścia.

Panowie mniej smiechu , mniej pogardy nie każdy podnieca się federem.
Maćku nikt tu nie wątpi ze ty używasz łódki z głową, bo na pewno tak jest. Łowiłem z łódką nie jeden raz i wiem że potrafi robić różnice. Pijemy tu do tych chamskich posiadaczy łódek, apelujemy o rozsądne korzystanie z dobrodziejstw techniki i tyle. W śród nas sa różni wędkarze, jedni tylko feederowcy, ale jest też wielu co łowi różnie: feeder, spinning, karpiowanie, w tym jestem ja. Jutro możesz mnie zobaczyc z feederem ale za tydzień z pełnym sprzętem i namiotem czekając na miśki. Sam bym już dawno kupil łódkę tylko żona mnie blokuje

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Jak myslisz ilu tu jest korzystających z łodek na tym forum...
Jak w narodzie jest taka odwaga do kreowania zachowań to czemu nie wbijecie na forum karpiowe... zobaczycie jak zadziałaja wasze uwagi do korzystania z łódki na łowisku.
Maćku to nie forum karpiowe, karpiarzy tu mało to i posiadaczy łódek pewnie też. Tylko po twoich wpisach widać ze Cię to irytuje, tylko nie wiem dlaczego?. To ze posiadasz łódkę to nie oznacza ze jesteś jak ci niektórzy- źli, szczególnie z łowisk komercyjnych na których nie łowisz, sądząc po twych wpisach. A może problem jest właśnie w tym ze tam nie łowisz (komercje) i nie masz okazji zaobserwować zlego zachowania niektórych posiadaczy łódek?

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Widzisz przyjacielu w życiu lubie równowage. I nie lubie jak ktoś ocenia kogoś lub coś nie znając sytuacji...
Uspokoje cię łowie na łowiskach komercyjnych oraz na pzwiu. I dodam mam łódke . I co to zmienia... no nic.
Nie oceniaj jak nie wiesz .
 :beer:
Maciek

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 349
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #67 dnia: 07.04.2021, 18:49 »
Ciężko się z tobą pisze, ja odpuszczam.

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #68 dnia: 07.04.2021, 19:11 »
Maciek grubo nadinterpretujesz. Nikt tutaj nie krytykuje/śmieje się z łódek co zostało wielokrotnie podkreślone. Mowa tutaj o chorej modzie na ich zakup przez osoby mało doświadczone (na bardzo małe łowiska) a co najważniejsze braku kultury z ich strony w użytkowaniu takiego sprzętu. Sama idea łódki jest jak najbardziej okej, ale w rękach osoby świadomej.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #69 dnia: 07.04.2021, 19:15 »
Mowa tutaj o chorej modzie na ich zakup przez osoby mało doświadczone (na bardzo małe łowiska)

Totalnie nie rozumiem co kogo obchodzi kto, po co i z jakim doświadczeniem  kupuję łódkę.
Ile trzeba łowić żeby móc sobie kupić łódkę według Ciebie ?

a co najważniejsze braku kultury z ich strony w użytkowaniu takiego sprzętu.

Tutaj jak najbardziej się zgadzam.

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #70 dnia: 07.04.2021, 19:19 »
Mowa tutaj o chorej modzie na ich zakup przez osoby mało doświadczone (na bardzo małe łowiska)

Totalnie nie rozumiem co kogo obchodzi kto, po co i z jakim doświadczeniem  kupuję łódkę.
Ile trzeba łowić żeby móc sobie kupić łódkę według Ciebie ?

a co najważniejsze braku kultury z ich strony w użytkowaniu takiego sprzętu.

Tutaj jak najbardziej się zgadzam.

Nikogo nie obchodzi co nie zmienia faktu, że nie taki jest zamysł wywózki. Wymieniamy jedynie swoje spostrzeżenia nic więcej.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #71 dnia: 07.04.2021, 19:24 »
Maciek grubo nadinterpretujesz. Nikt tutaj nie krytykuje/śmieje się z łódek co zostało wielokrotnie podkreślone. Mowa tutaj o chorej modzie na ich zakup przez osoby mało doświadczone (na bardzo małe łowiska) a co najważniejsze braku kultury z ich strony w użytkowaniu takiego sprzętu. Sama idea łódki jest jak najbardziej okej, ale w rękach osoby świadomej.

Twoim zdaniem kto jest odpowiednio doświadczony ?
I co to znaczy chora moda ?

Kultura - to wiadoma sprawa.
Maciek

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #72 dnia: 07.04.2021, 19:28 »
Maciek grubo nadinterpretujesz. Nikt tutaj nie krytykuje/śmieje się z łódek co zostało wielokrotnie podkreślone. Mowa tutaj o chorej modzie na ich zakup przez osoby mało doświadczone (na bardzo małe łowiska) a co najważniejsze braku kultury z ich strony w użytkowaniu takiego sprzętu. Sama idea łódki jest jak najbardziej okej, ale w rękach osoby świadomej.

Twoim zdaniem kto jest odpowiednio doświadczony ?
I co to znaczy chora moda ?

Kultura - to wiadoma sprawa.

Według Ciebie zabieranie łódki na łowiska 1-2-3h, żeby wywieźć zestaw na kilka metrów to normalne zjawisko ? Dla mnie to jest to swojego rodzaju moda - Kupiłem łódkę, patrzcie ! A takowej z reguły ulegają osoby mało doświadczone. Dobrze to skwitował ZonQ - Marketing, który głosi, że bez łódki nie złapiesz karpia.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #73 dnia: 07.04.2021, 19:28 »
Gdzie jest powiedziane, że łódki służą tylko do dalekich wywózek? Dlaczego nie można nimi stawiać zestawów blisko, pod nogami, pod mocno pochylonym nad wodę drzewem gdzie zarzut jest nie możliwy?
A jak feederem 3.9m cisnę na godzinę trzecią 75m i przerzucę kilku sąsiadów to jest ok bo używam sprzętu zgodnie z przeznaczeniem?

Wchodzę na łowisko to rozkładając majdan obserwuje gdzie kto rzuca zestaw i mu się nie wcinam. Jak ktoś ewidentnie łowi w polu mojego stanowiska to idę i grzecznie prosze o przesunięcie zestawu. Jak zestaw zostaję na miejscu to nic z tym nie robię, zaczynam swoje łowienie i jak wybadam dno i uda mi się kolegi nie trafić to ma szczęście. Jak nie to przepraszam i robię swoje.

A już w ogóle nie zwracam uwagi czego kto do czego używa. To trochę wścibskie ;) hahaha.


Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Inwazja łódek zanętowych
« Odpowiedź #74 dnia: 07.04.2021, 19:29 »
Jak dla mnie sprawa jest prosta,chce mieć łódkę i mam kaskę to kupuję  sobie ,najważniejsze żebym z rozsądkiem jej używał i nie był utrapieniem dla innych nad wodą ;)