Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 75715 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #105 dnia: 25.02.2020, 17:18 »
Myślę,że Atletico w rewanżu polegnie i odpadnie ,ten klub przestał się już rozwijać ,Simeone nie ma pomysłu już na ich grę ,Liverpool nie ważne jak gra ale wygrywa ,szczęście sprzyja lepszym :bravo:,dziś zobaczymy  co pokaże Barca i Bayern będzie ciekawie na pewno ;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #106 dnia: 25.02.2020, 22:07 »
Myślę,że Atletico w rewanżu polegnie i odpadnie ,ten klub przestał się już rozwijać ,Simeone nie ma pomysłu już na ich grę ,Liverpool nie ważne jak gra ale wygrywa ,szczęście sprzyja lepszym :bravo:,dziś zobaczymy  co pokaże Barca i Bayern będzie ciekawie na pewno ;)

Oj niekoniecznie musi tak być. Atletico czy Chelsea grają piłkę która od lat wybitnie nie leży The Reds. Na dziś mają widać lekka zadyszkę, albo po 2 tygodniowej przerwie wypadli z rytmu. Kontuzja Hendersona sprawia że wypada na 3 tygodnie, i opuści rewanż. Keita jest pod forma co było widać wczoraj. Na szczęście jeszcze 2 tyg do meczu, ale Klopp ma o czy myśleć dziś. Tym bardziej że do składu a Atletico wraca Costa i Felix, a to znacznie podniesie poziom ich potencjału ofensywnego.

Live ma problem w europie z defensywnymi zespołami, już drugi rok z rzędu Napoli psuje nam sporo krwi, dobrze ze w grupie a nie play off, więc wcale nie daje Live większych szans niż Atletico. Zadecyduje dyspozycja dnia, i to kogo bardziej nakręci trener. Simeone i Klopp to mistrzowie w motywacji, dobrze że jeszcze Anfield będzie po naszej stronie...
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 898
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #107 dnia: 25.02.2020, 22:56 »
Ja szacuje 60:40 % dla Liverpoolu,
dzisiaj, Bayern super, Napoli nieźle.
;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #108 dnia: 25.02.2020, 23:04 »
Lewy gol plus dwie asysty, a w Napoli Zieliński z asystą

Brawo Polacy :bravo:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 035
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #109 dnia: 25.02.2020, 23:04 »
:bravo: :bravo:
Tomek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #110 dnia: 26.02.2020, 08:04 »
Bayern - Chelsea, co to był za mecz! Koncert Bawarczyków, Lewandowski i Gnabry po prostu zamietli rywali :) To było niesamowite 90 minut, zwłaszcza druga połowa, naprawdę świetnie się ogląda taki futbol. Paluszki lizać 8)

Lewandowski znowu był niesamowity, po prostu wymiatał. Gnabry również pięknie grał, jak i Davies, który ma silnik w tyłku i biega z prędkością światła. Flick przemienił Bayern, mocno ofensywna gra sprawia, że pada dużo bramek, przeciwnicy też mają wiele okazji, i jest co oglądać. Ogólnie jednak ekipa z Monachium gra świetny futbol i praktycznie każdy tam wie co robi. Powinni wylądować co najmniej w półfinale. Jedynie Coman wypadł jakoś niespecjalnie, teraz chyba ma znów jakąś kontuzję.

Lampard ma jednak problem ze swoim zespołem, grają w kratkę, do tego zachowują się niektórzy tam dziwnie. Na przykład Abraham. Młodzieniec powinien szaleć na swoim stadionie, 'gryźć trawę', jednak ten zachowywał się jak zblazowana gwiazda. Miał kilka okazji których nie wykorzystał, jakby mu się nie chciało poświęcać. Wszedł w drugiej połowie i nie biegał za piłką, bardziej się poświęcał Lewandowski, grający od początku. Tak jakby szanownemu panu Abrahamowi coś nie pasowało i się obraził. Giroud był o wiele lepszy wg mnie i lepiej aby został na boisku do końca. Lubię Lamparda i życzę mu aby dotrwał do końca sezonu. Wtedy będzie mógł przebudować drużynę tak jak trzeba. Młodych graczy trzeba trzymać w ryzach, ciekawe czy mu się to uda. Póki co kibice The Blues są po jego stronie, ale może się to zmienić...

Obejrzałem połowę meczu Napoli -  Barcelona i poszedłem spać, bo wiało nudą. To już nie ta Barca co dawniej, dobrze za to się spisywali  Zieliński z ekipą. Jednak remis to trochę mało u siebie, Katalończycy więc powinni u siebie wygrać. Chociaż baty jakie dał im Liverpool rok temu dają do myślenia, na pewno są do objechania. I nie powiem, żeby mnie to nie cieszyło :)
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #111 dnia: 26.02.2020, 17:32 »
No tak jak większość się spodziewała Bayern gładko Chelsea rozbił ,tam potrzeba dużo zmian i świeżej krwi ,Lampard ma zaufanie kibiców ale jak ta gra dalej tak będzie wyglądać to straci posadę ,Bayern na półfinał zasługuje jak najbardziej dobrze się ich grę ogląda ,Napoli jak dla mnie ma szansę wyeliminować Barcę nawet na ich terenie ,lepiej grają na wyjazdach jak u siebie na stadionie sprawa otwarta z lekką przewagi Barcy że u siebie ,dziś kolejny top Real Man.City ,bo Juve z Lyonem to mecz do jednej bramki niestety ;)

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #112 dnia: 26.02.2020, 18:02 »
I lewy 4 tygodnie pauza i w rewanżu nie zagra.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #113 dnia: 26.02.2020, 18:03 »
RL klasa światowa,szkoda że po wczorajszym meczu na 4 tygodnie wypada z gry,kontuzja kolana podobno
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #114 dnia: 26.02.2020, 18:26 »
Rewanż z Chelsea u siebie to bez Lewego na spokojnie Bayern zagra i przechodzi dalej ;),ale jeżeli potrwa to dłużej to w dalszych grach może być ciężko ,Lewy to klasa sama w sobie nikt go nie zastąpi ,ogromna strata dla bawarczyków, oby szybko wrócił na boisko :beer:

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #115 dnia: 26.02.2020, 18:30 »
Szkoda bo miał szanse na pobicie rekordu Gerda, a tak pewnie sie nie uda. Sorry za off top ale Kubica dzisiaj na czele😀
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #116 dnia: 26.02.2020, 18:43 »
Mnie szkoda Lewego,że z Borussią nie zdobył wtedy ligi mistrzów ,z Bayernem nie wygra tych rozgrywek ,w cuda nie wierzę :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #117 dnia: 26.02.2020, 20:37 »
Czas zasiąść i zerknąć , mam nadzieję na dobre widowisko Real-Man.City ;),jak dla mnie mecz 50:50

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #118 dnia: 26.02.2020, 20:44 »
Fuck, jak Lewy złamał tę kość piszczelową i kiedy? :'( :'( :'( :'(  Rekordu nie pobije, oby wyzdrowiał na mecz z Dortmundem i zachował wysoka formę na finały LM no i Euro 2020. O ile się odbędą, bo coronavirus może namieszać ???

Ale pech...
Lucjan

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #119 dnia: 26.02.2020, 21:06 »
Czy oprócz TVP jest gdzieś  transmisja  Real - City?
No nie dam rady słuchać Żewłakowa, po prostu wku..... mnie jego głos.
Adam