Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 76808 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 934
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #150 dnia: 01.03.2020, 17:05 »
Atalanta daje czadu ;)
;)

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #151 dnia: 01.03.2020, 17:15 »
Atlanta 7 bramek,nie źle strzelają w tym sezonie,Tottenham z Wilkami w plecy,Lipsk z Bayerem remis,Bayern im odjedzie znowu
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #152 dnia: 01.03.2020, 17:20 »
Lipsk jeszcze gra ,ale pewnie remisem się to skończy ,Atalanta gra super ofensywny futbol aż chce się oglądać :bravo:,zaraz M.C z Aston Villa finał pucharu ale raczej obywatele zgarną trofeum  ;)

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #153 dnia: 01.03.2020, 17:29 »
No jak by City to przegrało to by znaczyło że ktoś się strasznie wzbogacił :Pnie sądzę żeby grając nawet na pół gwizdka byli w stanie to przegrać
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #154 dnia: 01.03.2020, 17:41 »
Mecz bez historii Obywatele zdecydowanym faworytem ;),popatrzę Cagliari z AS Romą ,tu będzie walka jak zawsze i bez faworyta :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #155 dnia: 01.03.2020, 17:42 »
Szkoda byków, remis i kolejne punkty straty do bawarczyków ::)

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #156 dnia: 01.03.2020, 18:00 »
Atalanta daje czadu ;)
Kolejny sezon z rzędu!
Dla mnie w tym sezonie właśnie liga włoska jest najciekawsza, mega kibicuję Lazio i mam nadzieję że odbiorą w tym sezonie koronę Juve.

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #157 dnia: 01.03.2020, 18:30 »
Atalanta daje czadu ;)
Kolejny sezon z rzędu!
Dla mnie w tym sezonie właśnie liga włoska jest najciekawsza, mega kibicuję Lazio i mam nadzieję że odbiorą w tym sezonie koronę Juve.

Piszecie o lidze włoskiej, to ja też ujawnię moją miłość :D


Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 934
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #158 dnia: 01.03.2020, 18:33 »
;) zrobiliśmy coming out' y, mam nadzieję, że na :fish: się nie pokłócimy
;)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #159 dnia: 01.03.2020, 18:40 »
Jako milanista powiem, że śmieszne (i zarazem smutne) jest to, że ci sami zawodnicy potrafią odpalić w Atalancie, a taki Milan ich przytłacza. Świetne zarządzanie klubem zrobiło z Atalanty króla prowincjonalnej piłki w Europie. Polskie zespoły powinny brać przykład właśnie z takich klubów jak Atalanta. Jak widzę jakieś wzorowanie się na Ajaxie (w tym wyjazdy i szkolenia), czy innym potentacie europejskiej piłki mającym olbrzymią akademię, to się jedynie pukam w czoło. Powinniśmy uczyć się od tych, co z niczego zrobili coś, tak jak to było właśnie z Bergamo.

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #160 dnia: 01.03.2020, 18:48 »
Jako milanista powiem, że śmieszne (i zarazem smutne) jest to, że ci sami zawodnicy potrafią odpalić w Atalancie, a taki Milan ich przytłacza. Świetne zarządzanie klubem zrobiło z Atalanty króla prowincjonalnej piłki w Europie. Polskie zespoły powinny brać przykład właśnie z takich klubów jak Atalanta. Jak widzę jakieś wzorowanie się na Ajaxie (w tym wyjazdy i szkolenia), czy innym potentacie europejskiej piłki mającym olbrzymią akademię, to się jedynie pukam w czoło. Powinniśmy uczyć się od tych, co z niczego zrobili coś, tak jak to było właśnie z Bergamo.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety na drugim biegunie w stosunku do Atalanty jest teraz Milan. Zarządzanie bez głowy, bez konsekwencji. Ogólna tragedia. Przykłady można mnożyć - Calabria, Piątek - piłkarze, którzy za rok mogliby brylować w tym klubie zostali wypuszczeni z wielkim minusem finansowym dla klubu. Myślę, że z Piątkiem dużo złego zrobił Ibra, który walczył o kontrakt jeszcze o kolejny rok przed emeryturę i cwany lis wiedział, że musi się Piątka pozbyć, żeby nie mieć silnej rywalizacji na swojej pozycji. A według mnie przy mentalnym wsparciu i grze w systemie z dwoma napastnikami Piatek zacząłby strzelać nie gorzej niż na wiosnę.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #161 dnia: 01.03.2020, 19:22 »
Ogólnie po meczu ŁKS-iku wyczerpałem na dziś limit stresu i wku...ia, dlatego przemilczę kwestię zarządzania w Milanie, co by sobie jeszcze dodatkowo na noc nie podnosić ciśnienia :P. Jednakże jako, że spędziłem troszkę czasu pomieszkując w Madrycie, to dziś jeszcze czekają mnie dodatkowe emocje, aczkolwiek limit mi już się wyczerpał po meczu galacticos w Gdyni i już nic mnie dziś nie ruszy :P       

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #162 dnia: 01.03.2020, 19:34 »
Atalanta ma też świetnego drygenta, w osobie trenera Gasperiniego ,facet zbudował świetną ekipę grającą mega ofensywny futbol coś pięknego ,oj dużo bym dał żeby to właśnie oni mistrza Włoch zdobyli, za styl gry numer jeden w serie A jak dla mnie :bravo:,utarcie nosa Juve,Lazio czy,Interowi,cudne by to było ;)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #163 dnia: 01.03.2020, 20:00 »
Arkadiusz Reca by się z Tobą nie zgodził :P A tak na poważnie masz 100 % racji. Specyfika Włoch jest taka, że często dobrzy trenerzy nie potrafią odnaleźć się w topowych włoskich klubach z uwagi na takie, a nie inne zarządzanie przez właścicieli, takich a nie innych kibiców oraz taką, a nie inną prasę - zarówno tą ogólnokrajową, jak i lokalną. I świetnym przykładem jest Gasperini, który od początku przygody z Interem był uznawany za kogoś kto szybko wyleci. No i wyleciał. Jeżeli jest "chemia" na linii właściciel-dyrektor sportowy-trener to można robić cuda, nawet żyjąc sobie w bliskim sąsiedztwie Interu i Milanu. Cieszę się, że jedyny słuszny klub z Łodzi tworzy od zera swoją akademię, biorąc za wzór właśnie to, jak to wygląda w takich w klubach jak ten z Bergamo :P.     

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #164 dnia: 01.03.2020, 20:13 »
Własnie się skończyła bitwa na Sardynii, świetny mecz Cagliari przegrało z As Roma 3:4 ,oj działo się do samego końca :bravo:,teraz się rozochociłem na super spektakl Real z Barcą choć pewnie zasnę z nudów O:)