Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 76694 razy)

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #180 dnia: 02.03.2020, 16:26 »
Maciej Dąbrowski (ŁKS)
Czarnoksiężnik autodestrukcji. Potrzebował tylko paru minut, by znokautować kolanem samego siebie. Można sto razy obejrzeć powtórkę, a i tak bez odpowiedzi pozostanie pytanie: "Jak on to zrobił?".

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/raporty/raport-asy-cieniasy/news/news-asy-i-cieniasy-24-kolejki-ekstraklasy,nId,4358168#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Dobre😉
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #181 dnia: 02.03.2020, 16:45 »
El clasico to chyba już z nazwy zostało,słabo to się oglądało ,obie ekipy bez polotu ::),cieszy mnie wygrana Realu ale styl pozostawia do życzenia ,za to Aston Villa grała jak natchniona ,mecz do końca trzymał w napięciu,a myślałem ,że MC gładko wygra do jednej bramki ,jednak tak nie było i chwała za to lwom :bravo: :bravo:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #182 dnia: 02.03.2020, 16:50 »
Ciekaw jestem czy Messi zostanie w Barcelonie ,coś złego się dzieje w Barcy :-\

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 933
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #184 dnia: 02.03.2020, 21:53 »
Ciekaw jestem czy Messi zostanie w Barcelonie ,coś złego się dzieje w Barcy :-\

Nie czarujmy się, Barca musi zostać przebudowana, Messi się kończy powoli, jego czas dobiega końca. Klub powinien postawić na młodszych i na dobrego trenera. Bez tego będzie im ciężko. Sam Messi ma problem z klubem, z władzami, więc nie ma maksymalnej motywacji, sprawiał wrażenie zmęczonego życiem troszkę. Messi, Suarez, Vidal, Pique, Rakitić czy Busquets mają już swoje lata...

Sam trener musi trzymać dyscyplinę, a takich piłkarzy nie jest łatwo sobie podporządkować. O wiele łatwiej jest z młodymi, chcącymi się wybić, głodnych sukcesu. Może właśnie nowa Barcelona, bez tej piątki, zacznie znów kosić za rok czy dwa?
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #185 dnia: 03.03.2020, 16:10 »
Zgadzam się Luk ,Barcelona potrzebuje zmian i to natychmiast ;),zobaczymy po sezonie co zrobi Messi, ja myślę że odejdzie :-\

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #186 dnia: 03.03.2020, 18:50 »
Liga Narodów rozlosowana ;),Polska,Włochy,Bośnia i Holandia razem ,będzie ciężko ::)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #187 dnia: 03.03.2020, 21:01 »
Dobra grupa, trzeba grać na maksa. Mamy kim :)
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #188 dnia: 04.03.2020, 07:27 »
No nie wiem Luk, Włosi się rozwinęli mają solidną drużynę i Holendrzy też mają kim grać ,według mnie będzie ciężko :-\

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 933
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #189 dnia: 04.03.2020, 07:28 »
https://sport.interia.pl/premier-league/news-chelsea-liverpool-fc-2-0-w-1-8-finalu-pucharu-anglii,nId,4360454

Chyba Klopp trochę zajechał drużynę ... te jego intensywne treningi + mecze na okrągło, nadzieja Atletico rośnie ...
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #190 dnia: 04.03.2020, 08:03 »
Liverpool był zdecydowanie cieniem dawnego pogromcy klubów Premiership, pomimo dobrego początku i sporego posiadania piłki. Chelsea wyprowadzała silne kontry i mogła strzelić więcej bramek, dobrze bronił też ich goalkeeper, który chyba powróci do podstawowej jedenastki. Adrian za to wpuścił pierwszą bramkę w przedziwny sposób, osłabiając The Reds juz na początku, zmuszając do ataku.

Drużynę Kloppa chyba dopadł kryzys, kto wie czy to przesilenie nie spowoduje, że odpadną z innych rozgrywek. U siebie są bardzo mocni, ale Atletico może się nie dać ograć, widać zadyszkę, i to mocną. Lampard za to zdobywa zasłużone uznanie za wyeliminowanie Liverpoolu, jego przyszłość na Stamford Bridge wygląda dużo lepiej po tym zwycięstwie.
Lucjan

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 253
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #191 dnia: 04.03.2020, 08:14 »
Póki co, dwa czynniki złożyły się na słabsza formę The Reds
Pierwsza to przerwa 2 tygodniowa, która całkowicie wybiła chłopaków z rytmu, druga to kontuzja Hendersona. Brak płuc w środku pola jest aż nadto widoczne. Niewiem też co miał wczoraj znaczyć gest wpuszczenia Salaha w 80 minucie...

Z Atletico nic dobrego nie wróżyłem już po losowaniu. To najfolgorszy typ drużyny dla Liverpoolu. Agresywni, zdescyplinowani, ze świetnymi kontratakami i charyzmatycznym trenerem na ławce.

Dzisiejszy kryzys mam nadzieje mocniej podziała na nas na rynku transferowym, i Werner, może Sancho dołącza i dadzą mocnego kopa z przodu. A przede wszystkim nowa taktykę do rotacji. Salah i Mane to świetni piłkarze, ale cały 3 sezon grają od deski do deski. To ciut za dużo.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #192 dnia: 04.03.2020, 12:16 »
Nie ma ekipy ,która zagra cały sezon na najwyższym poziomie ,to nie realne ,zawsze jest ta słabsza chwila,Liverpool mistrza już praktycznie ma w kieszeni ,co do rewanżu z Atletico wcale się nie martwię,to będzie zupełnie inny mecz ,a i samo Atletico szału nie gra w La liga ;)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #193 dnia: 04.03.2020, 14:09 »
Dziś i jutro półfinały Pucharu Włoch i Hiszpanii ciekawe mecze się szykują Juve z Ac Milanem ,Napoli z Interem, o ile we Włoszech grają ekipy z topu ,o tyle w Hiszpanii już faworyci odpadli ,czy Mirandes i Grenada sprawią niespodziankę i zameldują się w finale ;),to byłby wyczyn niesamowity a możliwy :beer:

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #194 dnia: 04.03.2020, 16:01 »
Dziś i jutro półfinały Pucharu Włoch i Hiszpanii ciekawe mecze się szykują Juve z Ac Milanem ,Napoli z Interem, o ile we Włoszech grają ekipy z topu ,o tyle w Hiszpanii już faworyci odpadli ,czy Mirandes i Grenada sprawią niespodziankę i zameldują się w finale ;),to byłby wyczyn niesamowity a możliwy :beer:
Mecze Pucharu Włoch przełożone na bliżej nieokreślony termin. Nie wiadomo czy liga też nie skończy sezonu? Powód wiadomy.
Adam