Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 75712 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #645 dnia: 16.02.2021, 22:27 »
Lipsk -Liverpool 0:2 ,Barca -PSG 1:2 :bravo:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #646 dnia: 16.02.2021, 22:28 »
Barca -PSG już 1:3 ;)

Online thegamer

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 15
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #647 dnia: 16.02.2021, 22:43 »
Mbappe urządził sobie strzelecki na Camp Nou :)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #648 dnia: 16.02.2021, 22:55 »
Po co wystawił Pique w 1 składzie po tak długiej nie obecności? Nie wiem... Co zjadł Dembele na śniadanie, że strzelał jak mała dziewczynka? Też nie wiem. Mógł ustawić mecz na szybkie 2:0 i myślę, że wszystko potoczyłoby się inaczej. Wydaje mi się, że mogło być znacznie lepiej, a wyszło niestety jak zawsze ostatnimi laty :( Mimo wszystko Visca El Barca i "dumny po porażce, zdziwiony po zwycięstwie" czy jakoś tak :D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #649 dnia: 17.02.2021, 13:23 »
Barcelona idzie na dno...
https://www.onet.pl/sport/onetsport/liga-mistrzow-fc-barcelona-psg-pique-i-griezmann-nie-wytrzymali/vkk4k85,d87b6cc4

Taki klimat świadczy o podziałach w drużynie. Finansowo stoją kiepsko, teraz blamaż w LM. Zanosi się na bardzo chude lata dla Barcy :o
Lucjan

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #650 dnia: 17.02.2021, 14:01 »
W naszej Tv raczej nie :(, Polsaty premium jak dobrze kojarzę ,jutro będzie na jedynce zapewne jakiś mecz oby Sevilla- Dortmund , a nie Porto-Juve :P
Na TV PiS nie liczyłem, myślałem raczej o Canal + bądź Eleven. Trudno, wieczór bez meczu.

Polecam Wam przyjrzeć się telewizji internetowej Polbox TV. Wykupując pakiet za 20 funtów na miesiąc, mam masę programów, w tym te z piłką nożną. Polsat Premium 1 i 2 do rozgrywek pucharowych, wszystkie Canal +, Eleven 1,2 i 3 plus inne. Mam więc cały przekrój ligii europejskiej praktycznie. Do wielkich zalet należy zaliczyć to, ze można oglądać programy do miesiąca wstecz, jaki się chce. Więc nie musze oglądać meczu na żywo, mogę zacząć godzinę lub dwie później :) Dla kobiet jest cała masa programów, w tym i filmowe. Jedyna wada to czasami buforujący sie obraz, ale w UK nie ma tak dobrego Internetu jak w Polsce.

Może dla kogoś to dużo 100 zeta za telewizję, ale to najtańsza opcja dzisiaj chyba, gdzie jest wszystko. Taki Sky Sports to podobne koszta, ale nie ma połowy meczów ( w UK prawa do niektórych ma też BT Sport lub Amazon lub w pucharach stacje ogólne) i jest tylko sport, za reszte trzeba bulić. W Polboxie jest praktycznie wszystko, każdy mecz ligii angielskiej, Bundesligii, włoskiej, większość hiszpańskiej i francuskiej. Dobre jest to, że można w każdym momencie wznowić subskrypcję, opłacając dany miesiąc, czyli latem nie trzeba jej mieć jak liga nie gra :)

Lucjan

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #651 dnia: 17.02.2021, 14:07 »
Barca ma wielki kryzys finansowy, organizacyjny i tożsamości.

Na dziś nie są w stanie nikigo kupić, liczą na darmowe tranfery pokroju Depay czy ten młodzik z City (ŚO).

Wybory się zbliżają, trwa wewnętrzna wojna w klubie, Messi milczy o przyszłości, fundamenty jak Pique czy Busquest pikują w dół niczym kamikadze w Japonii.

Real też cienko zipie, nastał złoty czas dla Atletico :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #652 dnia: 17.02.2021, 14:31 »
Weeb tv to koszt rzędu 6 funtów/30PLN na miesiąc. Canal+, Polsat sport, eleven wszystko jest dostępne z poziomu przeglądarki czy to na telefonie, tablecie czy komputerze.
Oprócz sportu, wszelakiej maści programy od TVP po HBO etc. A do tego w cenie czesto gale KSW. Polecam.

PS.
Barcelona skończyła się jakieś dwa sezony temu, a teraz to jest po prostu dramat i nie zanosi się na szybki powrót na top.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #653 dnia: 17.02.2021, 14:39 »
Barca ma wielki kryzys finansowy, organizacyjny i tożsamości.

Na dziś nie są w stanie nikigo kupić, liczą na darmowe tranfery pokroju Depay czy ten młodzik z City (ŚO).

Wybory się zbliżają, trwa wewnętrzna wojna w klubie, Messi milczy o przyszłości, fundamenty jak Pique czy Busquest pikują w dół niczym kamikadze w Japonii.

Real też cienko zipie, nastał złoty czas dla Atletico :)


Przy takich zarobkach jak te Messiego to też bym teraz milczał :P El Mundo wrzuciło już nie granat, a car-bombę do szamba. Pewnie wielu piłkarzy się tam teraz zastanawia czemu ja tak mało zarabiam, co też nie wpływa dobrze na atmosferę w drużynie. Długi Katalończyków zamiast maleć z roku na rok rosną, więc co tu się dziwić. Koronawirus jeszcze bardziej ich dobije.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #654 dnia: 17.02.2021, 15:39 »
Weeb tv to koszt rzędu 6 funtów/30PLN na miesiąc. Canal+, Polsat sport, eleven wszystko jest dostępne z poziomu przeglądarki czy to na telefonie, tablecie czy komputerze.
Oprócz sportu, wszelakiej maści programy od TVP po HBO etc. A do tego w cenie czesto gale KSW. Polecam.


Tez ciekawa opcja. Tu jednak jest normalny dekoder i pilot i oglądanie na telewizorze (ale na kompie i komórze też), w dobrej jakości. W tym weebtv to komputer. Ja jednak się przyzwyczaiłem do dużego ekranu i leżenia na sofie :)
Lucjan

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #655 dnia: 17.02.2021, 16:03 »
Tak, tylko to wszystko rozbija się o internet. Ja na mojej wichurze moge o tym zapomnieć. I marwi mnie to,że to wszystko przechodzi do internetu. Juz Bundeslige w Polsce przejela szwedzka tv internetowa. Jeszcze jak wygraja lige mistrzów to sie załamie.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #656 dnia: 17.02.2021, 17:00 »
Każdy pisze o Barcelonie ,a ja śmiem twierdzić ,że kapitalny mecz zagrało PSG wczoraj ,to co pokazali potwierdza tylko, że gra w zeszłorocznym finale to nie był przypadek :bravo:

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #657 dnia: 17.02.2021, 17:42 »
Tez ciekawa opcja. Tu jednak jest normalny dekoder i pilot i oglądanie na telewizorze (ale na kompie i komórze też), w dobrej jakości. W tym weebtv to komputer. Ja jednak się przyzwyczaiłem do dużego ekranu i leżenia na sofie :)

Może chromecast czy coś podobnego da radę?
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #658 dnia: 17.02.2021, 17:50 »
Jako wieloletni kibic Barcelony wciąż ją oglądam... Cierpię, ale oglądam bo co pozostało? Poprzedni prezydent zniszczył ten klub, beznadziejne transfery, ogromne pieniądze dla nowopozyskanych średnich grajków i wieloletnie kontrakty - Taki np Umtiti to idealny przykład.  Do tego wyprzedaż przed sezonem gdzie oddali 3 dobrych i ambitnych piłkarzy za bezcen, z czego 2 prosto w ręce ligowych rywali. Brak Suareza widać na każdym kroku, po kontuzji Ansu to już w ogole koszmar. Wraz z Vidalem nadrabiali swój wiek i nieidealną już kondycję ambicją i sprytem. Kto w ich miejsce? Beznadziejny Pjanić.... Jedyne co mnie pociesza to coraz lepiej grająca młodzież, w tym ta ze szkółi. Mam nadzieję, że taki Puig, Pedri czy Moriba zdążą dojrzeć piłkarsko nim klub się totalnie rozleci i zawodnicy nadal będą chcieli w Barcelonie grać, a nie wybić się z niej do lepszej drużyny :(
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #659 dnia: 17.02.2021, 19:00 »
Lucjan, dziękuję za informacje, ale cienko to widzę. Mam w tej chwili eleveny, canale+, netflixa, i sto kilkadziesiąt innych kanałów. Jak powiem żonie, że będą następne to walizka za drzwiami pewna. ;D
Adam