Autor Wątek: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga  (Przeczytany 93122 razy)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 434
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #255 dnia: 31.03.2021, 22:24 »
Ja już nic z tego nie rozumiem. Obie drużyny już grają, jakby właśnie przechodziły covid.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #256 dnia: 31.03.2021, 22:53 »
Mecz meczem ale może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym klękaniem przed meczem :facepalm:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #257 dnia: 31.03.2021, 23:03 »
,, Od kilku miesięcy przed spotkaniami w Premier League zdecydowana większość piłkarzy klęczy na znak solidarności z ogólnoświatową akcją Black Lives Matter. To ruch, walczący z przemocą wobec osób czarnoskórych. Gest padnięcia na kolano przeniósł się też na futbol reprezentacyjny.``

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #258 dnia: 31.03.2021, 23:04 »
Mecz meczem ale może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym klękaniem przed meczem :facepalm:
Po prostu Angole przepraszali nas za Wrzesień 39', Teheran, Jałtę i Powojenną Paradę Zwycięstwa :P
Pozdrawiam Seba

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #259 dnia: 31.03.2021, 23:06 »
Efekt uboczny "black life matters" który występuje jako forma sprzeciwu przeciw rasizmowi. Jakiś amerykański futbolista zaczął klękać i się zaczęło.

Swoje prywatne zdanie zostawię po mojej stronie ekranu ;)

Offline brendas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 59
  • Lokalizacja: Maków Mazowiecki/Olsztyn
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #260 dnia: 21.05.2021, 23:20 »
Podmienić nazwę organu i można się poczuć "jak u siebie" >:O
https://weszlo.com/2021/05/21/wybory-w-zzpn-wielki-cyrk/
Kuba

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #261 dnia: 12.06.2021, 09:38 »
Panowie , jak wrażenia po meczu otwarcia ?
Oceniając stronę sportową trzeba powiedzieć że Włosi to obecnie absolutny europejski top . Reprezentacja Polski boleśnie się o tym przekonała w ostatnich latach . Podobnie jak Turcja wczoraj .Mancini robi robotę  .
Jeśli chodzi zaś o klimat mistrzostw , to uważam że to nie jest to do czego jesteśmy przyzwyczajeni . Przełożenie imprezy i te wszystkie perturbacje jednak pozostawiły swoje piętno . Poprostu nie widać atmosfery moim zdaniem .
Do tego dochodzi ta nowa formuła . Włosi grają w Rzymie z Turcją , Hiszpania w Sewilli z Polską ...hm , jakoś budzi to moje pewnie nieuzasadnione podejrzenia że ktoś coś usiłuje manipulować by nie zdarzały się sytuacje jak na ostatnich MŚ że Niemcy nie wychodzą z grupy .
"kasa misiu kasa ..."

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #262 dnia: 12.06.2021, 11:33 »
Panowie , jak wrażenia po meczu otwarcia ?
Oceniając stronę sportową trzeba powiedzieć że Włosi to obecnie absolutny europejski top . Reprezentacja Polski boleśnie się o tym przekonała w ostatnich latach . Podobnie jak Turcja wczoraj .Mancini robi robotę  .
Jeśli chodzi zaś o klimat mistrzostw , to uważam że to nie jest to do czego jesteśmy przyzwyczajeni . Przełożenie imprezy i te wszystkie perturbacje jednak pozostawiły swoje piętno . Poprostu nie widać atmosfery moim zdaniem .
Do tego dochodzi ta nowa formuła . Włosi grają w Rzymie z Turcją , Hiszpania w Sewilli z Polską ...hm , jakoś budzi to moje pewnie nieuzasadnione podejrzenia że ktoś coś usiłuje manipulować by nie zdarzały się sytuacje jak na ostatnich MŚ że Niemcy nie wychodzą z grupy .
"kasa misiu kasa ..."
Mecz otwarcia - nudny :), Turcy mieli dobrą taktykę -- bronili się (grali na remis co jest oczywiste), a po stracie gola próbowali odrobić co skutkowało kolejnymi golami.
Włosi zawsze byli w Topie piłki, choć ostatnich kilka lat byli gorsi, dziś chyba wrócili. Tylko... przez ostatnie dwa lata nie grali meczu z przeciwnikiem z Topu - najgroźniejsze drużyny, z którymi grali to Polska i Holandia, które to drużyny są co najwyżej średniakami.
Włosi przed rozpoczęciem Euro mieli raczej pewne wyjście z grupy, to chyba najsłabsza grupa., dodatkowo jest duża szansa że wyjdą 3 drużyny z grupy. 

Atmosfery nie ma to fakt - mało kibiców na trybunach, a że euro w kilku krajach to i na ulicach nie jest kolorowo a co najwyżej dwukolorowo :).

Reprezentacja PL w poniedziałek - już nie mogę się doczekać :)  jak wygramy to wyjście raczej mamy pewne z grupy, choć przy obecnych zasadach czy będzie to sukcesem, czy normą ?.


Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #263 dnia: 12.06.2021, 12:31 »
Dobrze że ten mecz poniedziałkowy gramy w St.Petersbugu , tam chyba nie ma takich upałów . Przestrzegam natomiast przed Słowacją . To nie są wirtuozi futbolu ale jestem pewien że takiej drużynie jak nasza sprawią ogromne problemy . Mają kilka nazwisk wbrew pozorom . Grają solidny , fizyczny futbol a Hamsik , Skriniar , Stoch , Skrtel , Huboscan  to doświadczenie i niezły europejski poziom .
Nie chcę siać defetyzmu ale moim zdaniem remis w tym meczu jest realny .

Offline brendas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 59
  • Lokalizacja: Maków Mazowiecki/Olsztyn
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #264 dnia: 12.06.2021, 13:32 »
Dobrze że ten mecz poniedziałkowy gramy w St.Petersbugu , tam chyba nie ma takich upałów . Przestrzegam natomiast przed Słowacją . To nie są wirtuozi futbolu ale jestem pewien że takiej drużynie jak nasza sprawią ogromne problemy . Mają kilka nazwisk wbrew pozorom . Grają solidny , fizyczny futbol a Hamsik , Skriniar , Stoch , Skrtel , Huboscan  to doświadczenie i niezły europejski poziom .
Nie chcę siać defetyzmu ale moim zdaniem remis w tym meczu jest realny .

Stoch to się odbił od Zagłębia Lubin, wyglądał przefatalnie i na Euro nie jedzie, Hamsik walczy z czasem by zagrać, a i tak odbudowywał się w Goetenborgu po Chinach,  Skrtel i Hubocan to casus Glika, a nawet i gorzej, bardziej bym się obawiał Dudy, no i w defensywie wspomnianego Skriniara. Słowacy są groźni po stałych fragmentach, które nam ostatnio nie leżą..
Kuba

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #265 dnia: 12.06.2021, 14:02 »
optymistyczna wersja to wygrywamy 1:0 po meczarnach a pesymistyczna to przegrywamy 0:2 po babolach

Offline edek86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #266 dnia: 12.06.2021, 14:12 »
3 porażki, ewentualnie remis ze Słowacją to wszystko na co nas stać.
Michał

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #267 dnia: 12.06.2021, 16:57 »
3 porażki, ewentualnie remis ze Słowacją to wszystko na co nas stać.
Nie , nie byłbym tak pesymistyczny . Proszę pamiętać że to nie są normalne mistrzostwa a zawodnicy nie są po normalnym sezonie .Tu wszytko może się zdarzyć , prawdopodobnie będzie na tym turnieju dużo niespodzianek . Nie wiadomo jak będzie z testami , czy w którymś z krajów organizatorów nie zacznie się jakiś cyrk znowu .
Konkretnie jeśli chodzi o naszą kadrę to jedno wiadomo ,że ... nic nie wiadomo . Gdybyśmy przyjechali tu z panem Brzęczykiem to sprawa byłaby prosta . Właśnie tak jak napisałeś .
Natomiast z Sousa jest pewna niewielka szansa . Oczywiście on nie zrobi drużyny z materiału jakim dysponuje ale jest szansa że wpłynie na mental naszych .
Za Jerzego Brzeczka mecze z silnymi rywalkami przegrywaliśmy przed pierwszym gwizdkiem . Przypomnę tylko Holandię Włochów , Portugalię . Nie chodzi o wyniki tylko o to co prezentowaliśmy na boisku , czyli nic . To było skandaliczne , brak zaangażowania ,strach , brak pomysłu .
Myślę że Portugalczyk na to nie pozwoli . Pytanie na jaki wynik to się przełoży , bo jeśli chodzi o potencjał i umiejętności to zgodą że jest słabo .

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #268 dnia: 12.06.2021, 19:07 »
:( :( :(

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów