Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Semit dnia Dzisiaj o 21:29 »
Trawę z koszenia dodawaj po przeparzeniu w innym miejscu, za dużą temperaturę wytwarza, a kompostownik fajny, nie potrzebne przykrycie :thumbup:, robaki będą się dobrze w nim czuły. ;)
2
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dzbbdg dnia Dzisiaj o 21:24 »
Panowie,

Mam na dzialce nieużywany  kompostownik jak na foto. Boki drewniane, dno ulozone z płyt betonowych. Wsypalem do niego miesiac temu siano a teraz świeżą trawe.
Czy gdybym dorzucił teraz z 5 worków z obornikiem w ktorym są dżdżownice zadomowia się? Dorzucał bym tam wytłoczki, resztki z obiadów, (gotowany ryż, obierki, owoce) itp. Dorzucał bym też co jakis czas trawe skoszona np w jeden kąt, albo wczesniej "kisił"ja w kuble na śmieci, ktory sluzy tylko do wyworzenia trawy z działki.  Ogolnie w koło kompostownika rosną tuje czy warto zrobic do niego przykrycie?

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

3
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cygnus dnia Dzisiaj o 20:02 »
Mówią, że życie to karuzela




4
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TOmaSZ93 dnia Dzisiaj o 19:20 »
Witam panowie potrzebuje pojemnik z pokrywą drugi kupić poleci ktoś? Robale mi wychodzą mam ich za dużo...
5
Sprzęt / Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 19:20 »
6
Giełda / [S] Maver MV-R M2 9ft 2,7m
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia Dzisiaj o 18:53 »
Do sprzedania nowy kij Maver, nigdy nieużywany, folia na korku, zestaw jak od producenta. Uchwyt Fuji, spłaszczona rękojeść. 550zl + kw.









7
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia Dzisiaj o 18:53 »



Dostałem wczoraj informację, że magazyn IYCF, czyli Improve Your Coarse Fishing, ukaże się po raz ostatni w maju. Bauer Media podjęło decyzję, że nie będą dłużej wydawać miesięcznika :( Przykre to, bo to kolejna gazeta wędkarska, które znika z rynku, co pokazuje jak wędkarstwo się zwija i kurczy. Prognozy są kiepskie...
8
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 18:38 »
9
Grunt / Odp: Starorzecze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pknr1 dnia Dzisiaj o 18:32 »
Ja nigdy nie widziałem spławu lina czy karasia ::). A co do łowienia na dzikich i niedużych starorzeczach czy leśnych oczkach to polecam się zainteresować margin fishingiem. Mi moja tyka w pełnej długości służy tylko nad rzeką. Tak to siedze skitrany w krzakach i łowie sobie pod brzegiem na metrowej wodzie. Wpadają bardzo fajne ryby, duża płoć, duży krąp, nawet leszcz - na cienkiej hybrydzie 1.2mm zabawa przednia. Taktyka nęcenia oczywiście mało często z ręki albo z toss pota. Od razu dodam że tyczki posiadać nie trzeba, przy odpowiedniej wprawie w taki sam sposób łowić można  matchówką czy batem :beer:.
10
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mikon dnia Dzisiaj o 17:49 »
Ja u siebie nie widzę nornic , a sporo było nor. Teraz nowych nie widzę.
Strony: [1] 2 3 ... 10