Autor Wątek: Mini kulki Carp Only  (Przeczytany 3296 razy)

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Mini kulki Carp Only
« dnia: 21.01.2017, 18:44 »
Witam wszystkich,mam pytanie,czy ktoś z was używał przynęt Carp Only szczególnie chodzi mi o mini kulki 8mm.Jakie macie efekty na ich przynęty.Pozdrawiam

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #1 dnia: 21.01.2017, 20:29 »
Nikt nie używał? No i fajnie będę pierwszy :D

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #2 dnia: 21.01.2017, 20:32 »
Mam je, ale mało używałem, bo z racji małego rozmiaru meldowały się często mikroleszczyki. Łowiłem na Fresh Fruit i Pineapple Fever.
Marcin

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #3 dnia: 21.01.2017, 20:37 »
Mam je ale mało używałem, bo z racji małego rozmiaru meldowały się często mikroleszczyki. Łowiłem na Fresh Fruit i Pineapple Fever.
A większych rozmiarów używałeś?

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #4 dnia: 21.01.2017, 20:45 »
Większych nie, mam tylko 8 mm. Muszę przyznać, że zapachy bardzo ładne, ale z drugiej strony to nie mnie mają się one podobać :)

EDIT: Doceniam pracę moderatorów i dziękuję, że czuwacie nad prawidłową ortografią i gramatyką wypowiedzi użytkowników forum, jednak forma "mnie" została poprawnie przeze mnie zastosowana w tym zdaniu, poprawka nie była konieczna, bez urazy :)

Moderator odpowiedzialny za wskazaną pomyłkę przeprasza za zaistniałą sytuację. Prosi o przypisanie tego błędu jego zmęczeniu. Wspomniany moderator pragnie jedynie dodać, że wartość liczbową nadal oddzielamy spacją od skrótów jednostek miar i wag. W tym przypadku od "mm". Wierzymy, że w Pańskim wypadku również zmęczenie odegrało decydującą rolę. Bez urazy ;)
Marcin

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #5 dnia: 21.01.2017, 22:38 »
Witaj w klubie! Na nowy sezon kupiłem kulki o smaku morwy. W sklepie było kilka rodzajów, ale wybrałem właśnie ten, ponieważ o morwie słyszałem wiele dobrego i stosowałem pellet o tym smaku. Pachną naprawdę świetnie i intensywnie, więc jeszcze trochę i testujemy  8)
Pozdrawiam Seba

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #6 dnia: 22.01.2017, 09:31 »
Witaj w klubie! Na nowy sezon kupiłem kulki o smaku morwy. W sklepie było kilka rodzajów, ale wybrałem właśnie ten, ponieważ o morwie słyszałem wiele dobrego i stosowałem pellet o tym smaku. Pachną naprawdę świetnie i intensywnie, więc jeszcze trochę i testujemy  8)
Ja właśnie mam okazję odkupić po fajnej cenie morwę chyba śliwkę i wątrobę kałamarnicę to pewnie skorzystam :)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #7 dnia: 22.01.2017, 11:29 »
Witaj w klubie! Na nowy sezon kupiłem kulki o smaku morwy. W sklepie było kilka rodzajów, ale wybrałem właśnie ten, ponieważ o morwie słyszałem wiele dobrego i stosowałem pellet o tym smaku. Pachną naprawdę świetnie i intensywnie, więc jeszcze trochę i testujemy  8)
Ja właśnie mam okazję odkupić po fajnej cenie morwę chyba śliwkę i wątrobę kałamarnicę to pewnie skorzystam :)

Bierz oba rodzaje, skoro cena przystępna! Sprawdzisz co będzie się lepiej sprawdzać na Twoim łowisku: owoc, czy śmierdziuch  ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #8 dnia: 22.01.2017, 11:39 »
Tak też zrobię 40zł za trzy sztuki,aż się prosi żeby kupić ;)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #9 dnia: 22.01.2017, 14:42 »
Tak też zrobię 40zł za trzy sztuki,aż się prosi żeby kupić ;)

No raczej! Jedno pudełko wyjdzie w zasadzie gratis  :thumbup: Daj później znać gdy wypróbujesz i z jakim efektem  ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Trissot

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #10 dnia: 22.01.2017, 17:52 »
Hejka stosowałem ananasa i u mnie wchodziły karpie kolo 50 cm i trafiały się też płotki :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Offline karolbaczewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 4
Odp: Mini kulki Carp Only
« Odpowiedź #11 dnia: 22.01.2017, 18:15 »
Witam ja sporo karpików złowiłem na White Fish Pellet 8mm była jednym z killerów sezonu, ale u mnie na łowisku dziadki sporo grochu sypią a ta kulka troche podobna, mam tez absolut plum i red diablo ale na te kulki mało łowiłem i nie było zbyt wiele brań.