Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 80683 razy)

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #60 dnia: 28.03.2019, 19:19 »
Fajne filmy robisz Dawid.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline pawel79ozo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: feeder i spinning

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #62 dnia: 05.04.2019, 20:52 »
Obejrzałem i ciężko mi zgodzić się z mowa końcowa Dawida bo ja raczej po takich doświadczeniach nie sięgne po Meusa zwłaszcza że zrobić swoją zanete to nic trudnego albo idąc na łatwiznę można kupić w cenie Meusa gotowy produkt chociażby Sonu. Dla mnie to wszystko co się dzieje wokół Meusa, reklama i ostateczna klapa nad wodą do złudzenia przypomina taktykę Mikado i ich UV które wciskają internetowi akwizytorzy na Facebooku każdemu zielonemu wedkarzowi
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline andrew_xc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 10
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #63 dnia: 05.04.2019, 21:27 »
Kanał fajny,ale z tymi kulkami i innymi na karpia to już lekka  przesada.Na targach "rybomania",było tego full.Z mojego doświadczenia ,to najważniejsze zlokalizować rybę i odpowiednio podać przynętę.Kulki i smaki wraz z kolorami są dla wędkarzy(w sumie o to chodzi).Nie dajmy się zwariować,pare kulek i samków wystarczy.Pozdr.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #64 dnia: 05.04.2019, 21:39 »
Film fajny ale przez 3 lata łowienia metodą potestowałem kilka produktów i wróciłem do Sonu Dynamita czy Ringersa. Może to Mixy Challenge są dobre jakościowo ale kosztują tyle co Sonu i nie puchną co powoduje je droższymi od np. MMM. Jeśli są droższe to muszę wymagać lepszych bądź dużo lepszych efektów niż produkty angielskie za 40 PLN 2 kg. Takich efektów na pewno ani Meus ani Feeder Bait ani Genesis nie da. Lorpio to produkcja holenderska więc inna bajka. Polskie pellety to w większości granulaty. Oprócz Loprio, który tylko pakuje towar, żaden nie można rozrobić jak Coppens czy Skretting bo totalna porażka wyjdzie.Z polskich firm pojedyncze przynęty dawały radę ale w podobnych warunkach Ringersy Choco czy inne killery biły ich na głowę. Waftersy Meusa (miałem king spice) są zbalansowane tylko z nazwy i ceny. Ani haczyk 14 ani 12 nie balansowały ich. Przynęta sztywno leżała na dnie/ w koszyku nie unosząc się ani milimetr.
Reasumując dopiero przy słabych braniach widać różnicę między towarem z najwyższej półki, średniej czy naniższej i to ma bezpośredni obraz w wynikach. Ja będąc tylko 15-20 razy na rybach muszę mieć pewność że mam najlepszy towar, któremu ufam a reszta zależy ode mnie.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #65 dnia: 05.04.2019, 22:38 »
No tak.Kolega nie wie co mówi i ogólnie sie nie zna ;)
Pokazuje chyba że jest dobry w te klocki i  ma wiedze co pokazuje w filmach.Nawet ostatnio coś tam wygrał jakieś zawody.

Co do zanęty i jej ceny .Jeśli 2 kg (+ litr wody =około 3 kg zanęty) kosztuje 13 zł/kg to tanio to nie jest.
Może i jest super ale nie dla każdego liczą się wyniki  na tyle aby  wydać jednorazowo 40 zł za paczkę zanęty.


Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #66 dnia: 05.04.2019, 23:44 »
Nareszcie ktoś się nie bał i prawdę powiedział. Testowałem również kilka ich produktów klapa jakich mało. Firma postawiła na dużą reklamę ,marketing no i cel osiągnięty, lecz na takich produktach daję im jeszcze rok.
W ogóle ostatnio mnie strasznie męczą te reklamy. Co bym nie włączył za film na youtube to jakiś zajebisty kiler musi być, a Meus to już w ogóle wymiata i mnie zniechęca do dalszego oglądania.
Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucia?
Piotr

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #67 dnia: 06.04.2019, 06:39 »
Właśnie wróciłem ze sklepu wędkarskiego i wąchałem przynętę Meus N-Butirik  ( skisłe masło) i nie powaliło mnie. Kolega ma to od Maros , to dopiero wali. Zostanę prz SB, DB i Ringersie. Za drogo mnie kosztuje wypad na ryby by eksperymentować.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #68 dnia: 06.04.2019, 06:57 »
Nareszcie ktoś się nie bał i prawdę powiedział. Testowałem również kilka ich produktów klapa jakich mało. Firma postawiła na dużą reklamę ,marketing no i cel osiągnięty, lecz na takich produktach daję im jeszcze rok.
W ogóle ostatnio mnie strasznie męczą te reklamy. Co bym nie włączył za film na youtube to jakiś zajebisty kiler musi być, a Meus to już w ogóle wymiata i mnie zniechęca do dalszego oglądania.
Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucia?

Masz racje pełno tej reklamy wszędzie. Na fejsie już sie żygać sie chce. Gość złowi rybke i już opakowania zanęt przynęt ,pokazuje , do tego ubrany w firmówki. Ludzie to już normalnie pokazać rybki chyba nie można ... Osobiście po poście Staszka Karwackiego zaczołem kasować znajomych testero -wędkarzo -reklamodawców.
Stach fajnie to zjawisko opisał , w stylu podobnym do ciebie :bravo: :thumbup:
Maciek

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #69 dnia: 06.04.2019, 07:59 »
Ostatnio oglądałem filmik z Fishing Queen i rozbawiła mnie do łez. Zrobiła ranging przynęt i według niej to Ringers i SB były na końcu listy. Killery to Smużaki FeederBaits. Sklep Trotka jest jej sponsorem i pewnie jeszcze ma innych sponsorów. Więc reklamuje to za co ma profity. Tak jest z wieloma kanałami na yutube. Ja bardziej polegam na opini innych wędkarzy jak na opini z filmików yutube.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #70 dnia: 06.04.2019, 09:02 »
No tak.Kolega nie wie co mówi i ogólnie sie nie zna ;)
Pokazuje chyba że jest dobry w te klocki i  ma wiedze co pokazuje w filmach.Nawet ostatnio coś tam wygrał jakieś zawody.

Co do zanęty i jej ceny .Jeśli 2 kg (+ litr wody =około 3 kg zanęty) kosztuje 13 zł/kg to tanio to nie jest.
Może i jest super ale nie dla każdego liczą się wyniki  na tyle aby  wydać jednorazowo 40 zł za paczkę zanęty.

Jeżeli to do mnie to chyba źle mnie zrozumiałeś :) szanuje bardzo pracę Dawida i jego filmy, musi być świetnym gościem prywatnie :beer: :thumbup: chodzi mi tylko o to że na końcu filmu daje jakieś szanse tym produktom i nie przekreśla ich. Ja z kolei z tego co zobaczyłem w filmie wiem że ten produkt to kasa w błoto i nie chce tego używać. Ale on jest testerem/recenzentem i domyślam się że jakby zjechał jakiś produkt z góry na dół to mógłby już nie dostawać próbek.

Jemu może nie wypada ale nam już tak. Ja za swoje ciężko zarobione pieniądze oczekuje pełnowartościowy produkt a nie buble w ładnym opakowaniu z tysiącami lajków na Facebooku. Nie chcę być nabijany w butelkę jak robia to polskie firmy w tym Meus jak widać. Na wyciągnięcie ręki mam Sonu, Senas itp. I z tych marek chce korzystać i spać spokojnie 8)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #71 dnia: 06.04.2019, 09:45 »
Myślę, że Dawid musiał nieco złagodzić swój komentarz aby nie  wytoczyli mu procesu albo nie zorganizowali megahejtu w internecie. Mają kasę więc jest to możliwe. Jednak jego film mówi sam za siebie.  Ja także próbowałem tych  "rewelacji"  Meusa. Skląłem ich szpetnie  i na pewno nic więcej od nich nie kupię.  Wyrzuciłem to paskudztwo na śmietnik.
Na szczęście wożę zawsze w bagażniku porcję MMM i paczuszkę skrettinga i to uratowało mi tyłek i nerwy. 
Zastanawiam mnie jednak fakt, że tyle pieniędzy wydają na marketing czegoś takiego. Przecież na pewno wiedzą, że to szajs i  jeżeli wędkarz kupi ich wyroby to tylko jeden raz.

PS
Chciałem dopisać  na Youtube komentarz o swoich doświadczeniach ale wyłączono dodawanie komentarzy do tego filmu.  !!!!!
Wiesiek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #72 dnia: 06.04.2019, 09:45 »
Ostatnio oglądałem filmik z Fishing Queen i rozbawiła mnie do łez. Zrobiła ranging przynęt i według niej to Ringers i SB były na końcu listy. Killery to Smużaki FeederBaits. Sklep Trotka jest jej sponsorem i pewnie jeszcze ma innych sponsorów. Więc reklamuje to za co ma profity. Tak jest z wieloma kanałami na yutube. Ja bardziej polegam na opini innych wędkarzy jak na opini z filmików yutube.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zaskoczyłeś mnie bo myślałem że trotka głównie ciśnie marosa i kultowe skisłe masło...
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #73 dnia: 06.04.2019, 09:53 »
Nie żebym bronił meusa , ale lata stosuje jego produkty i o dziwo daje ryby.
Jedna zasadnicza prawda to co Piotr napisał reklama do pożygania i nic tylko w głowach bałagan robi...
Byle człek z kamerą w bluzie robi sie testerem.
Prawda jest taka że meusa trzeba w się nauczyć w obróbce ... to zajebiście ciężki towar do przygotowania.
W  porównaniu z topowymi produktami Panowie nie ma oczym mówić jednym slowem to błoto tak jak to Dawid pokazał.
Nie ma co sie rwać w filmie widzimy jak ciezko to pracuje . Ale powtarzam jak dla mnie daje ryby.
Moim zdaniem meus powiniem bardziej postawić na instruktarz jak przygotować ich produkt niż ciagle sponsorować profesjonalistów z kamerą....
Być może boją się też tego że dana linia nie trzyma parametrów ... np paka pelletu 2mm w jeden rok dobrze sie obramia a inna pake po zalaniu woda od razu szlag trafia...
Maciek

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #74 dnia: 06.04.2019, 09:53 »
No tak.Kolega nie wie co mówi i ogólnie sie nie zna ;)
Pokazuje chyba że jest dobry w te klocki i  ma wiedze co pokazuje w filmach.Nawet ostatnio coś tam wygrał jakieś zawody.

Co do zanęty i jej ceny .Jeśli 2 kg (+ litr wody =około 3 kg zanęty) kosztuje 13 zł/kg to tanio to nie jest.
Może i jest super ale nie dla każdego liczą się wyniki  na tyle aby  wydać jednorazowo 40 zł za paczkę zanęty.

To tylko pozornie drogo. Paczka 2 kg Sonu MMM starcza mi na 6 wyjazdów (2 feedery 7-8 h łowienia), czyli ok. 7 PLN na wyjazd. Trochę pelletu dodajmy to 3-4 PLN i jest tylko 10 - 11 PLN a towar półki b. wysokiej. Jeśli ktoś jeżdzi 50-7o razy na metodę ok wychodzi drogo. Ja jestem maks. 20 razy i przez te zanęty nie biednieje jakoś, ale rozumiem, że dla młodszych wędkarzy niepracujących jeszcze to wydaje się mege drogo. Jak 3 lata Kamil w Trotce mi pokazywał ten towar też tak myślałem, ale efekty mnie przekonały.
Polskie zanęty są niby tańsze ale opakowania 700-800 g. Jednorazowo to mniej płacimy, ale trzeba częściej wracać do sklepu. Sonu zwiększa swoją objętość znacznie czego na polskich mieszankach jeszcze nie odnotowałem, więc jest relatywnie tanie. Feeder team Rzeszów nagrał 2 czy 3 lata temu o tym film.
A nie chcę już tracić czasu i pieniędzy na testy, bo chcę po prostu łowić.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃